Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:58 25.04.24 
Я! Архивите са живи
   >> Президентски избори
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Re: за изпитана марканови [re: Aлeн]  
АвторPekoнтpa Areнт! (Нерегистриран)
Публикувано29.11.01 22:57



Споко бре брато!!!!!!
Нали сме демократи...какви са тези болшевишки методи??????
Ти на Революция ли го избиваш!Или такава ви е философията......Всеки който мисли различно от нас...на сапун!!!!
Както и да го погледнеш...я на Ленинизъм...я на Хитлеризъм го избиваш!
Остави и другите да имат мнение....



Тема Re: за Ален-зелен от яднови [re: Aлeн]  
Автор Изпитaнa мapka (позната)
Публикувано30.11.01 22:38



Безсилна злоба на седесар-злобар. СДС може да загине, но злобата ще остане.
При тебе тя датира явно отпреди девети септември 1944
Не те ли е срам на твоята преклонна възраст да използваш заплахи, които не можеш да осъществиш???

Всичко тече, всичко се мени!

Редактирано от Изпитaнa мapka на 30.11.01 22:40.



Тема Re: Реконтрагентнови [re: Pekoнтpa Areнт!]  
Автор Изпитaнa мapka (позната)
Публикувано30.11.01 22:45



Не сте май в един кюп с Ален-зелен. Ти явно си демократ. Тогава кажи ми как така злобата побеждава в СДС а не демократите? Там има няколко души, които изглеждат нормални хора(имам предвид ръководството) Катето отвреме навреме твори глупости, но определено не мисля, че е от злоба. Костов може да е агресивен, но злоба чак сякаш няма. Димитър Абаджиев може да е правоъгълник, но пък не ми изглежда бесен. Тогава какво, щабът им ли се престарава? Или просто тук пишат някакви откачалки, които се мислят за седесари?

Всичко тече, всичко се мени!


Тема Re: Реконтрагентнови [re: Изпитaнa мapka]  
Автор Eфpeйтopa (Шеф на редници!)
Публикувано02.12.01 12:07



Нормални ти изглеждат сега...когато са като напишкано дете.....
Я ги виж какво бяха докато света се въртеше около тях!
А за качествата на пишещите тук сини привърженици...позната отпреди доста години история!На неуспели комсомолски активисти.....пардон...новото име май беше...талибани.



Тема Re: Реконтрагентнови [re: Eфpeйтopa]  
Автор Изпитaнa мapka (позната)
Публикувано04.12.01 01:17



Един път напълно да ми съвпада мнението с някой от форума! Ей тия номера на "комсомолски активисти" все ме навеждат на мисълта, че пишещите (или "пишещият???) твърдосини са същите натрапници, които обясняваха с ярост колко е мръсен капитализЪма и колко е пРРРавилна партийната линия, а сега с обратен знак но със същия патос... Не вярвам млади хора да са чак толкова безкритични - поне в живота не съм срещала младежи талибани.
Значи БКП изчезна, но комунизма остана... в сините редици

Всичко тече, всичко се мени!



Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.