Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:29 02.06.24 
Я! Архивите са живи
   >> Президентски избори
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Re: Какво да го правиш седесар, вероятно и левскарнови [re: Areнт]  
Авторnabludatel (Нерегистриран)
Публикувано21.11.01 14:45



oshte edna laja

aktivnosta ne e 60%, kolkoto i da vi se iska
a 55.05%

ili pone taka kaza CIK
vij pozitano 20 moje malko da sa dobavili, to niama da im e za parvi pat:)



Тема Hodi se grumni s tia danni.нови [re: nabludatel]  
АвторMA3HbO (Нерегистриран)
Публикувано21.11.01 15:19



Ти или си тъп или майка ти е мъж. Не ти ли писна да те лъжет социолози бе. Седмица преди изборите Петър Стоянов бил с 50 % и още къп подобни лъжи.
И много добре знаете mediapool чий интереси обслужва - тъмносини. Е да ходят да се гръмнат някъде и те та и Пешката тъпака.



Тема Re: Дисекция на вотанови [re: Areнт]  
Автор Изпитaнa мapka (позната)
Публикувано21.11.01 15:54



Tака де! Да не ми заиграват с проценти от сиропираната в синьо статистика, защото В БРОЙ образованите хора, гласували за Първанов, са повече от тия за Стоянов.
Но това им високомерие ги докара до загубата.
Нека се утешават сега.

Всичко тече, всичко се мени!


Тема Re: Ново двайсенови [re: l33t_sh1t]  
АвторAreнт (Нерегистриран)
Публикувано21.11.01 16:17



Очевидно не си от тези, за които книгите са слабост, затова влез в първата квартална билиотека, ако още са останали такива и карай наред - отзад на всяка книга е написано кога е издадена.Ако не можеш да откриеш квартална библиотека, влез в Народната, ще ти издадат временен пропуск.Хвърли се на азбучния каталог и давай по същата процедура.Ако намериш потвърждение на тезата си, че преди 10-и са издавали само българска и руска литература, включително и философска, ела да се похвалиш.
Апропо, някак си много елементарно стоите и то на фона на обвиненията, че народът е прост.По леко на завоите.
КОМУНИЗМЪТ СИ ОТИДЕ.ВРЕМЕ Е ДА ГО ПОСЛЕДВА И АНТИКОМУНИЗМА.



Тема Re: Дисекция на вотанови [re: Изпитaнa мapka]  
Авторnabludatel (Нерегистриран)
Публикувано22.11.01 01:33



a kakva e garanciata che vashata statistika e viarna, i bez tova tia pochva s danni koito se razlichavat ot tezi na CIK

ili i te sa sedesari mrusni:)



Тема Re: Hodi se grumni s tia danni.нови [re: MA3HbO]  
Авторnabluatel (Нерегистриран)
Публикувано22.11.01 01:34



a vesnik sega chii interesi obslujva?



Тема Re: Ново двайсенови [re: Areнт]  
Авторnabludatel (Нерегистриран)
Публикувано22.11.01 01:38



e niakoi znaiat kakvo stavashe kato slushaha svobodna evropa i chetiaha imperialisticheska literatura:)



Тема Re: Ново двайсенови [re: Areнт]  
Авторl33t_sh1t (Нерегистриран)
Публикувано22.11.01 13:03



kogato puskaha literatura razlichna ot suvetskata pred knijarnicata na slaveikov imashe 150 metra opashka pich
kfo ? hartiq li ne im stigashe ili bavno redaktiraha drugarite redaktori



Тема Re: Дисекция на вотанови [re: nabludatel]  
Автор Изпитaнa мapka (позната)
Публикувано22.11.01 15:58



ЦИК си каза думата (окончателната) вчера. Едно хубаво нещо стана с падането на комунизма, и това е възможността народа да избира лидерите си. А комунистчета в синьо като вас драпат ли драпат да обяснят, защо това не бива да става. Писна ми от партийните ви съображения. Задръствате клуба с папагалско повтаряне, пищите и цвилите - ами това е положението. Аз не харесвах много Жельо Желев, но нямаше по-добър вариант и разумно гласувах за него. Оказа се, че изборът ми е бил правилен. Надявам се и сега да е така. А вие джавкате, защото искате синьо на всяка цена. Не, няма да нито синьо, нито червено на всяка цена, а ще бъде - което е по-доброто. Мачът ви не ме интересува. Искам резултатът да е положителен, а вие с партийните си амбиции се скрийте по централите си.

Всичко тече, всичко се мени!


Тема Re: Какво ставаше?нови [re: nabludatel]  
АвторAreнт (Нерегистриран)
Публикувано22.11.01 17:51



Не знам да е ставало нещо.Жельо Желев редовно го излъчваха по такива станции и какво?Нищо.Стана си професор по времето на комунизма.За по далечни времена - не знам.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.