Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:17 27.04.24 
Я! Архивите са живи
   >> Президентски избори
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Социолозите ...  
АвторKpaтyнaтa (Нерегистриран)
Публикувано19.11.01 20:08



Та думата ми е - кому са нужни социологическите проучвания преди, по време и непосредствено след изборите, а? КОМУ СА НУЖНИ??? Според мен безделническото съсловие на социолозите прави едно единствено нещо - опорочава и опростачава изборите. Не само президентските - всички избори от 1990 г. насам (спомнете си малоумниците от ИНФАС).

Снощи ги слушах след изборите...и ме хвана такъв срам от глупостите, дето ги дрънкаха, че само факта, че живея на 10-тия етаж ме спря да не избягам през прозореца.

Нямам и никога не съм имал нужда някой да мисли вместо мен. А те точно това правят - казват ми (представете си!) като как аз съм мислил и действал на изборите и какво впечатление ми е направила тая или оная политическа фигура. Че вие социолози ли сте, или ясновидци и телепати, бе джанъм? Че откъде знаете, че доклада за Бонев ми го е направил по-малко симпатичен? Че какво ви кара да мислите, че щом съм привърженик на тая или оная формация, аз непременно ще гласувам за нейния кандидат (ако изобщо гласувам)?

А за това, че предварително настройват много хора с глупостите си, заслужават въпроса им да бъде отнесен до възпитателно-религиозната организация с идеална цел "Дървен Господ"!

Или може би поръчка нечия изпълняват...

Кротък човек съм и на човек досега не съм посягал, но ако ми падне социолог, сигурно и пердето ще ми падне...

Мисля, че с ниската избирателна активност народът заши шамар не само на политиците, но и на съпътстващата ги безделническа глутница шамани-социолози.

Нямам нужда от простотиите ви по време на избори. Да не говорим за шарениите ви - графики и прочие. Аз съм компютърджия и ако ми трябват, мога и много по-хубави да си направя...

И едно специиално обръщение към Иво Беров - уважаеми господин Простако, снощи ти и още по-просташкият ти вестник "Демокрация" станахте за резил пред цяла България! Та не разбра ли, малоумнико, че времето на лумпенизираната улична демокрация е отдавна, отдавна в историята? И мислиш ли, че с поведението си на недо..на госпожица ще привлечеш някого за синята кауза? Заради такива като тебе СДС и ОДС са на това дередже... Само че за разлика от теб, недорасляко, повечето хора отдавна вече имат изградена демократична култура. И на Първанов ще кажа - честито и наслука, макар и да не съм му фен! Учете се от хора като Петър Стоянов (без изцепките му по време на кампанията), Софиянски, Първанов, Инджова...а защо не и Бонев, и изхвърлете на боклука невъзпитани псевдо-политичета като Жоро Шпагата и Берон Бръмбара.

Снощи ме потресе с глупостите си, Беров...гледай да намериш време и начин да се извиниш на хората, които снощи изтормози с простотоиите си...иначе тежко на всички ни с такива сънародници, дето нямат срам да си показват наркоманския сурат по телевизията.



Тема Re: Социолозите ...нови [re: Kpaтyнaтa]  
АвторEфpeйтopa (Нерегистриран)
Публикувано19.11.01 20:13



Стискам ти ръка друже!
И аз отдавна това говоря.Доста пъти се налагам да обяснявам тези проблеми,ама талибанщината е като антракса...трудно се лекува.



Тема Re: Социолозите ...нови [re: Kpaтyнaтa]  
АвторBerta (Нерегистриран)
Публикувано22.11.01 14:22



A taka! Naj-posle da se nameeri njakoj da im go kaje na tija debili sociolozite, d'eba tehnata mama!




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.