Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:52 01.07.24 
Я! Архивите са живи
   >> Президентски избори
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Re: айде къшнови [re: Eфpeйтopa]  
Авторivan (Нерегистриран)
Публикувано19.11.01 13:57



Tova e tupo. Kostov moje da e vsyakakuv, no zapochna da upravlyava sled Jan Videnov. Ne vyarvam da ne se seshtash kakvo beshe togava? I da tvurdish, che Bulgaria e tova, koeto e , vupreki Kostov a ne i blagodarenie na negovite usilia i tezi na Peter Stoyanov oznachava, che prosto si prosto predubeden ili neosvedomen. Mi togava zashto padna Jan? Mojeshe da si produlji da upravlyava bez Kostov da mu prechi i da cufnem i da vurjem. Aman ot gluposti v tozi forum.



Тема Re: айде къшнови [re: ivan]  
АвторEфpeйтopa (Нерегистриран)
Публикувано19.11.01 14:04



За Жан вече сто пъти казах...боклук!
А само искам да те попитам...като е толкова готин Костов....защо и той отиде на бунището при Жан....



Тема Re: айде къшнови [re: Eфpeйтopa]  
Автор (Черна котка)
Публикувано19.11.01 14:12



E, ne moje bez jertvi



Тема Re: айде къшнови [re: Фeятa]  
Автор1O.O1.1997 (Нерегистриран)
Публикувано19.11.01 15:05



Защо разсъждавате толкова примитивно, в крайна сметка :
1. Първанов е личност, на която може да се разчита на международната политическа сцена - tova teparva shte triabva da se dokazva, za sega edinstvenoto koeto useshtam e che toi opredeleno e populist, teparva shte vidim dali e i profesionalist.

2. Не можеш просто така да обезличиш гласовете на по-голямата част от гласоподавателите - nemoje da kajesh che 1/4 ot naselenieto e predstavitelna izvadka ot nastroeniata na horata.

3. Няма стабилна политика без здрава социална политика,а частен слугинаж - az shte ti kaja che niama stabilna socialna politika kogato durjavata se namesva v biznesa i niama svesna pravova sistema

4. Стоянов стоеше зад безскрупулното управление на Костов и трупаше рейтинг в неговата сянка и това, което доказа е, че може да омайва и да злобее чрез изтъркани фрази като "комунизъм","антикомунизъм","евроориентация", но в крайна сметка доказа, че не може да бъде президент на София. - stoianov ne zlobeeshe na tema komunizam, a beshe izvaden ot ravnovesie ot kradci koito vikaha "DRUJTE KRADECAAAA", na tova malko pochtenni hora biha izdurjali (vij tova opredeleno e specialitet na divia stalinizam:)) )

Честита победа в София на Стоянов ! - g-n Stoianov ne ni predavaite, a stanete i da se borim.

Честита победа на Българския президент Г-н Георги Първанов. g-n parvanov opichaite si akala.

a ti s tvoito kashhh moje da otidesh v kurnika na dvora i da go vikash na baba si na kokoshkite, shtoto TAM TI E MIASTOTO



Тема Re: айде къшнови [re: Eфpeйтopa]  
Авторivan (Нерегистриран)
Публикувано19.11.01 15:13



Ne se seshtam da sum kazval, che e gotin, no ako go sravnyavash s Jan moje bi e dobre da sravnish ikonomicheskoto sustoyanie na durjavata sled padaneto na Jan i sled padaneto na Kostov.



Тема Ot Reutersнови [re: Eфpeйтopa]  
Автор (Черна котка)
Публикувано19.11.01 17:01



Parvanov, a soft-spoken former historian, has succeeded in striking a balance between reforming the former Communist Party into a modern social democratic party -- which he has headed since 1996 -- and keeping its core electorate of elderly ex-communists satisfied.

XAXAXA !!! Tova poslednoto e super, nali?

Tova mejdu drugoto e pisano ot rusnak



Тема Re: Победа за Първанов, По-беда...нови [re: Лoko-ПД]  
Автор Dom (:))))
Публикувано19.11.01 17:16



Тука май е приложима приказката за кораба и плъховете, но някои избързват понякога и после се редят наготово на софрата. Но плъховете навсякъде си остават ... плъхове :))) да сте им честити там дето отивате :)))



Тема Re: Ot Reutersнови [re: BИ]  
АвторEфpeйтopa (Нерегистриран)
Публикувано19.11.01 19:30



Че да не би Ройтерс да дойдат да ми вадят хляба?
Интересува ме да дойдат хора които да не ме крадат...както мен,така и всички други.
Тези новите за сега са все още пас...ама като ги гледам....от данъци ще ни съдерат.
Казват ,че след Нова Година щели да слагат и акциз на секса с жена ми.И по един данъчен щял да идва и да брои....Ха ха ха! Нещастници.
Не могат да проумеят,че макроикономиката и фискалната политика не могат без производството.При положение,че с тази си политика,която е продължение на Костовата,всичко работещо в България ще спре....а те ще си играят на стъкмистика и ще ми се хвалят какъв ръст на БВП сме имали.А заводите са спрели вече.Откъде се взе този продукт. От Муравейкане май!
А колкото и да беше лошо при Жанчо....не ми изтъквайте хиперинфлацията като основна беда.защото куп държави живеят вече десетилетия в такава икономика.
Нашите баш пишман-икономисти се опитаха да потърсят най-лесния начин за справянето с нея - валутния борд.Но той не е панацея...ако съсипваш собствената си промишленост.Тогава той се обръща срещу теб....и отърване няма.
И Жан и Иван,ще ни се видят като благотворителни фондации ,спрямо това което ще ни се случи.
А позволи ми да имам верен поглед по темата,просто 13 години произвеждам и виждам накъде вървят нещата.



Тема Re: Победа за Първанов, По-беда...нови [re: Лoko-ПД]  
Автор ToViDebne (spy N1)
Публикувано19.11.01 19:43



стой тука бе брато,от проЗти хора се пра'ят кинти.Я ский само колко проЗ народ има около ни.Що ше вариш на запад да бачкаш кат' вол.тука кармазъ балаците ше бачкат ,ние ше ручаме




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.