Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:59 01.07.24 
Я! Архивите са живи
   >> Президентски избори
*Кратък преглед

Тема prichinite za rezultata...i posledstviata  
Авторkrasi (Нерегистриран)
Публикувано18.11.01 22:48



Glasuvah za Stoyanov i se gordeia za tova!

No vse pak:

Pichinite za krainia rezultat:

1. Mislia che Marks beshe kazal: "kogato narodat ogladnee, oleviava!" Kogato niama kakvo da iadesh ne te interesuva v evropa li si ili izvan neia! I poneje masovo se mizerstva v taia darjava populistkite obeshtania kam pensioneri i bezrabotni rabotiat 100%.

2. izkluchitelno slaba kampania na Stoyanov, mnogo silna kampania na Parvanov! Parvanov hodi kade li ne, dori i v internet iztarpia chata, a Stoyanov se skri i ot televiziata dori!!! Strategicheska greshka, zashtoto toi imashe mnogo s koeto da se pohvali, a ne da dava vazmojnost na oponentite si da go pluat v obedineni sili...

3. I Posledno, no ne nai-malovajno:
Za koi li pat se obejdavam che naroda v taia darjava ne ceni svoite dostoini hora (i politici)!
Vsichko tuk vse oshte stava s vrazki (naciolalna cherta - nasledtvo ot komunistichesko vreme) a ne spored zaslugi. Tochno obratno - kadaren li si badi siguren che blagodarnost niama da poluchish a samo huli i podlagane na krak...

Edva li ima po dostoini politici v poslednite godini ot Stoyanov i Kostov, koito rabotiha taka vseotdaino za promianata v Balgaria. No tova e - neblagodaren narod, prostete ni... Zashtoto edva li ima po- losha uchast za Balgaria ot tova da bade povedena ot komunist tochno v tozi reshavasht za stranata moment! Prava e Mihailova kato kaza "dve istoricheski greshki za edna godina sa tvarde mnogo i tova e nai-tajnoto!"

V zakluchenie: Ubedih se che niama da ima jivot za mladite v tazi darjava i makar da biah patriot dosega ne mislia che v takava darjava moje da ima reaslizacia na progresivno misleshtite, pak i niama blagodarnost za kadarnite hora, tochno obratno nacionalna cherta e da opluem onzi koito se okaje kadaren! Togava... zashto oshte da si gubia vremeto tuk v tazi pensionerstka darjava s komunisticheski rakovoditeli?!

Srinaha mi se uluziite za Balgaria kato dostoiana i demokratichna, obnovena strana. Tochno obratno - ima vrashtane nazad...Jalko, mnogo jalko...

Krasi



Тема Re: prichinite za rezultata...i posledstviataнови [re: krasi]  
Авторtri (Нерегистриран)
Публикувано18.11.01 22:59



naistina jalko



Тема Re: prichinite za rezultata...i posledstviataнови [re: krasi]  
Автор ToViDebne (spy N1)
Публикувано18.11.01 23:05



Краси,ще си позволя да цитирам Иван Костов/по памет/
Ако това е наказателен вот,то народа не наказва ОДС,а себе си
-----------------
без коментар



Тема Re: prichinite za rezultata...i posledstviataнови [re: ToViDebne]  
Авторkrasi (Нерегистриран)
Публикувано18.11.01 23:07



taka e, i losho che nie sme malcinstvo ot toia narod



Тема Oще един син комунист...нови [re: krasi]  
АвторЖълт Kaнтapиoн (Нерегистриран)
Публикувано18.11.01 23:09



Цитира Маркс и търси причините навсякъде, но не в своята партия. Или както е казал Христос, "вижда сламката в окото на другия, а не вижда гредата в своето око" Кампанията им била виновна, а не ограбването на учителите, професорите, инженерите, лекарите... и реститутките... Чрез ремедетата, които измисли милиционерският вожд на Евролевицата и масовата приватизация, която измисли Жан Виденов



Тема Re: Oще един син комунист...нови [re: Жълт Kaнтapиoн]  
Авторkrasi (Нерегистриран)
Публикувано18.11.01 23:17



ne sam kazal che ne vijdam greshkite! vijdam gi, taka kakto ti shte vidish sled savsem kratko vreme greshkite na tozi koito izbrahte sega. Razlikata shte e che shte bade fatalno kasno i bezludno tuka, i ste sanuvash evropa samo v nai smelite si sanishta. Dosega evropa beshe blizo za nas, samo dori poradi fakta che zapochnahme da patuvame bez vizi v evropa...



Тема Досега не съм имал проблеми с Европанови [re: krasi]  
АвторЖълт Kaнтapиoн (Нерегистриран)
Публикувано18.11.01 23:34



И когато имаше визи - пътувам в организирани екскурзии. Това лято, освен във Варна, летувах и на о-в Тасос, въпреки, че Царят взе властта. Бяхме без визи, но ни събраха паспортите на границата и ни ги дадоха в края на екскурзията. Миналото лято бях в Италия и на Лазурния бряг (Командирът беше на власт), въпреки, че бяхме с визи и червеният ми паспорт си беше в джоба (даже когато една циганка в Итаслия се опита да ми го измъкне от джоба заедно с портфейла). Кой е на власт не ме интересува. Не гласувах сега. И при ГП ще ми е все през тая, защото не мисля че един човек може да ми предопредели изцяло съдбата. Това може само Господ. Не се ръководя от други идеи, освен от Десетте Божи заповеди, от Планинската проповед на Исус и от посланията на Павел. И от желанието за Свобода.



Тема Re: prichinite za rezultata...i posledstviataнови [re: krasi]  
Автор БЯЛ ПOЛУOBEC (кой ли го знае)
Публикувано18.11.01 23:38



Със Вицепрезидент О.З.Генерал,завършил в Русия ,да влезем в НАТО-------ХА-ХА-ХА.ВАРШАВСКИ ДОГОВОР ЩЕ ИМА

животът е кратък,да се опитаме да е поне хубав!!!



*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.