Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:34 19.05.24 
Я! Архивите са живи
   >> Президентски избори
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Смятам, че съм в категорията "млади и образовани"нови [re: FriendlyFire]  
Автор Лaнc Линk - тaйният areнт (маймун)
Публикувано19.11.01 10:47



Въпреки това на първия тур гласувах за Първанов. До сега винаги съм бил със синята бюлетина, така че смята на всички са ясни причините за сегашния ми вот.
На втория тур пропуснах, по две причини: имах по-важна работа в друг град; не мога да гласувам за кандидат, зад който са застанали Евророма.

Много млади, високообразовани и още 'по-високо' разочаровани от всичките ни досегашни управници са гласували за Първанов.


Това си струва

Тема Re: За Симпатягатанови [re: CИППATЯГA]  
Автор Potencialen emigrant (trup)
Публикувано19.11.01 17:26



Налудничаво е да се твърди, че представител на партия, която обра парите на хората, ще има социална политика! За това някой от вас замисля ли се?
Заради тази объркана логика всички кадърни бягат от страната ни! И аз ще си тръгна от тази тъпа, невиждаща по-далеко от носа си компания. Не ми харесва да го правя, но ме принуждавате. Не мога да ви сменя мисленето, пардон, да ви науча да мислите. Мога поне да живея без отчайващи идиоти около мен.
ИИ



Тема Re: Какво се тюхкате?нови [re: Ozzi]  
Авторkoj (Нерегистриран)
Публикувано19.11.01 17:43



Istinata e che poweche ot 50% ne glasuwaha ...



Тема Re: За Граовецанови [re: Ивaн]  
Автор ГPAOBEЦA ((надничащ))
Публикувано19.11.01 22:16



"По стила му се познава, че пише сам."


Ами Иване,как го позна бе?
Да не си му бил личен секретар на времето...


" Може и да има, но трябва да го докажеш. Иначе..."
Е тук доказателства не са нужни,а една проста логика...
Кандидат-президент почти ежедневно намира време да общува в Инета?
...Не ме разсмивай!

А пък на мен изобщо не ми хареса последната ти дума-"Иначе..."
Какво,започвате вече...?!

Разбери го най-сетне,и аз,и останалите тук с подобни на моите виждания нямаме нищо лично срещу Първанов,напротив,уважаваме го като личност и като политик(даже и от балкански мащаб).
Но факта,че той е член на комунистическа(соц.) партия е достатъчен,за да съм ПРОТИВ НЕГО И НЕГОВИТЕ СПОДВИЖНИЦИ !!!

А ВИЕ ИЛИ СТЕ ОТ СПОДВИЖНИЦИТЕ ИЛИ СТЕ ОТ ТЕЗИ,КОИТО СА ПЪРВИ КРАЙ СОФРАТА !






Тема Re: Неграмотните и възрастните пак победиханови [re: FriendlyFire]  
Автор publika (добронамерена)
Публикувано19.11.01 22:17



...излиза,че грамотните и младите в България са около 1 милион...,нещо не ми излизат сметките...



Тема Резил!нови [re: Petrov]  
АвторMиc Cтoyн (Нерегистриран)
Публикувано19.11.01 23:12



Добре ни подредиха ! Такъв срам и резил не съм очаквала, че е възможен! Какво ли още ни чака с тази войнстваща простотия наоколо?



Тема Re: negramotnite i ziganite za Prvanovнови [re: Petrov]  
АвторMиc Cтoyн (Нерегистриран)
Публикувано19.11.01 23:14



Прав си, няма!!!!!!!!!!!!!!!



Тема Re: negramotnite i ziganite za Prvanovнови [re: CИMПATЯГA]  
Автор1OO roдишeн нerpaмoтeн циraнин (Нерегистриран)
Публикувано21.11.01 17:19



А може ли някой да ми обясни как социолозите точно определят образованието и финансовото положение на гласоподавателя и до каква степен данните от тези изследвания са достоверни!



Тема Re: unizitelno e za inteligenten da izbere Stoianovнови [re: Debora]  
АвторMиpy (Нерегистриран)
Публикувано21.11.01 19:29



Напълно съм съгласен!
Унизително е един интелигентен човек да не види какъв човек е Стоянов - силна и борбена личност, човек който рядко лицемерничи/за разлика от комсомолчето/, дори и когато е в негов ущърб. Човек, който успя да осигури зърно при Жан Виденовата зърнена криза. Човек, който не се поколеба да се опълчи срещу собствената си партия. И най-после, нещастник такъв, човекът с най-висок рейтинг през тези 12 години, който типично по-български омаскарихме! Ако някой ми каже основателни доводи с какво Първанов е по-добър от него ще го призная за суперинтелект или пълен перко в зависимост от доводите.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.