Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:30 28.09.24 
Я! Архивите са живи
   >> Президентски избори
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема wanted дебата по бтвнови  
АвторПpeзидeнтa (Нерегистриран)
Публикувано17.11.01 20:22



Понеже не понасям оня клоун Слави и предаването му, пропуснах да гледам дебата между Пешо и Първанката Някъде из нета има ли запис на цялата простотия? (може и като текст)



Тема Re: wanted дебата по бтвнови [re: Пpeзидeнтa]  
АвторEфpeйтopa (Нерегистриран)
Публикувано17.11.01 20:26



Погледни на http://news.netinfo.bg



Тема Re: wanted дебата по бтвнови [re: Пpeзидeнтa]  
Авторниц дe (Нерегистриран)
Публикувано17.11.01 20:30



че е простотия, простотия е, но аз имам право да го кажа, защото го гледах, а ти нямаш това право, защото не си го гледал. За глухите баби камбаните не бият повторно. И не бива да оплюваме, защото (когото, каквото, който, която, което...) не познаваме.



Тема Re: wanted дебата по бтвнови [re: ниц дe]  
АвторПpeзидeнтa (Нерегистриран)
Публикувано17.11.01 21:12



Слави съм го гледал достатъчно, за да знам че предаването му е последното място за един уважаващ себе си политик и държавник! За съжаление от нашите юнаци само Симеон прояви добър вкус и отказа участие преди парламентарните избори. Колкото и антимонархически да съм настроен, мога само да го поздравя за това!



Тема Re: wanted дебата по бтвнови [re: Пpeзидeнтa]  
АвторШoyмeн (Нерегистриран)
Публикувано17.11.01 21:23



Явно не си случил на ник.Ако искаш да си на нивото на президентския си ник,ще знаеш,че по света накъдето сме тръгнали,този тип предавания са нещо обичайно.Няма нищо обидно за двама кандидати да поспорят в едно такова шоу.
И ако беше гледал предаването,щеше да се убедиш,че макар и с малко зор,Слави се справи по-добре като водещ ,от купчините наши светила на журналистиката,водили предишни диспути.



Тема Re: wanted дебата по бтвнови [re: Шoyмeн]  
АвторПpeзидeнтa (Нерегистриран)
Публикувано17.11.01 22:00



Не вземай ника насериозно
Нищо против предаванията. Само намирам шегите и закачките на Слави за просташки и дебелашки на моменти, много е далеч от Джей Лено и Конан О'Брайън в това отношение. Ако един политик намира за нормално да се изявява в същото предаване в което водещия преди няколко дни е бил омазван със сметана от танцуващи стриптизьорки ... свършиха ли се журналистите в тая телевизия?



Тема Re: wanted дебата по бтв [re: Пpeзидeнтa]  
АвторEфpeйтopa (Нерегистриран)
Публикувано17.11.01 22:09



Прав си донякъде президенте,но не забравяй от колко време вървят предаванията на онези.И какви екипи и аудитория имат.
А Слави наистина понякога преиграва...но му е простено.
По добре да има такъв,като коректив на всяка власт,отколкото разни сервилни журналисти.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.