Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:03 19.06.24 
Я! Архивите са живи
   >> Президентски избори
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Просто Първанов размаза П.С.нови  
АвторГoтин (Нерегистриран)
Публикувано16.11.01 23:23



Аз гласувах за Бонев.Имам висше образование и за себе си нося претенцията че съм интелигентен човек.Случило се е така,че имам възможност да ползвам компютър,знам два езика и работя.добре съм платен,не съм Гей,нямам отклонения-емоционални или някакви други...Аз не съм комунист и никога няма да бъда!
Обаче ще гласувам за Първанов:
1.защото се държа държавнически-сдържан,с добре прецизирани изрази,Непопулистичен,изобщо...първанов се изяви като умерен,възпитан и владеещ нервите си политик.
2.Стоянов не ме убеди че може да има някаква идентификация около него-веднъж Аз съм СеДесар,друг път-с портрета на Царя под ръка...Трети път...Един Господ знае като какъв...
3.изборите са за това,гражданите да изразят свободно и демократично своята воля.Е,след Първия тур конфигурацията е ясна:един тупащ се в гърдите,и труден за запомняне уж-президент всяьчески се опитва да ме убеди че е ТОЙ...Е,да,ама не!
Аз няма да гласувам за БСП ,или Рекомунизация...Изобщо,несериозно е да се лансира това...Аз ще гласувам СРЕЩУ СДС СТоянов,СДС-Корупция и за Бонев,Инджова и всички,които се акумолират във фаворита първанов...Нека да има един социален коректив,все пак!



Тема Re: Просто Първанов размаза П.С.нови [re: Гoтин]  
Автор Opлaндo (Непукист)
Публикувано16.11.01 23:54



Абе ако питаш мен, май си си комунист...
Виж сега, дай да си спомним, най-големите политици в БСП и да ги сравним с Парванов.
1. Петър Младенов - не беше простак като обикновените, не съм го чул да повиши тон. Изпусна се в самия си залез, като призова танковете. Управляваше България, макар и да седеше на втори план.
2. Андрей Луканов - хитрата лисица. Рядко говореше, никога не влизаше в конфликти, избягваше умело всеки неудобен въпрос. Лице-маска... Управляваше парите и в България и Зад граница
3. Александър Лилов..... еми малко по-лошо копие на предните двама.
Тези трима юнаци са главните виновници за нашето дередже. Не Жан, не Беров, Не Костов, най-малко Стоянов.
Не виждаш ли новото копие? Непроницаемо лице, външна усмивка, но същата школа. Ако зависеше от мен не бих му дал власт. А ти?

Какъвто си го направиш, такъв ще го ползваш!


Тема Re: Просто Първанов размаза П.С.нови [re: Гoтин]  
Автор3pитeл (Нерегистриран)
Публикувано17.11.01 00:16



Цялото поведение на ПС в президентската кампания беше погрешно. Логично е човек да се запита: щом така зле защитава резултатите от собствения си труд и достойнството на собствената си личност / не само пред българите, но и пред внимателния поглед на целия дипломатически корпус и разни други специалисти/, как ще защитава интересите на България? Не видях да има качества да води политическа полемика, много го избива на шестак - компромати, изрезки от вестници и не знам какви си още глупотевини във формата на реплики, възклицания, просташко прекъсване... Наистина ли един интелигентен човек с повърхностно високомерие ще дефинира народа като прост и невнятен и ще се довери на толкова посредствен предизборен щаб? Много често се убеждавам, че е дошло време пределно за политическата партизанщина и синьо-червеното озлобление. Това е лесен аргумент "за" или "против" този или онзи.
Има хора, които вярват, че историята може да бъде излъгана. Повечето от тях са политици.Е, те са си ударили тавана!
Гласувай, за когото решиш!



Тема Re: Просто Първанов размаза П.С.нови [re: Opлaндo]  
Авторroтин (Нерегистриран)
Публикувано17.11.01 00:19



каквото посееш-това ще ожънеш...не съм комунист,приятелю!И никога няма да бъда!Обаче съм реалисти и гледам днес,с мисъл за утре...миналото е независимо от мен-защото тогава не съм бил раждан.Обаче аз съм създаден от тази държава и искам да се развивам тук.И това че стоянов не ми харесва,автоматически не означава че мисла за революция.Азд съм свикнал с мисълта,че хората сме различни...Обаче не мога да свикна с това,да ме правят на луд.Тезата комунизъм или Стоянов е доста тъпичка...Един сериозен политик никога не си носи във вътрешния джоб компромват срещу някой от политическите си опоненти...Знаеш ли,защо Никсън си тръгна?ИЕ знаеш ли че неговото подслушване е далеч по-безобидно от товая коетож направи П.С. ...



Тема Re: Просто Първанов размаза П.С.нови [re: Opлaндo]  
АвторEфpeйтopa (Нерегистриран)
Публикувано17.11.01 00:21



Чакай сега!Ние за онези тримата или за Първанов и Стоянов ще гласуваме?
И не прави такива генерални изводи за това кой какъв е бил и кой какъв ще бъде.То и Стоянов беше един,после стана друг..после съвсем друг..та до миналата седмица и тази вечер.
Не мислиш ли,че е недопустимо един държавен глава да си изпуска нервите....
Май на нашия му стана навик.Не ти ли прилича това на 60-те..и времето когато Хрушчов тропаше с обувка по трибуната на ООН?
И ако при едни такива дребни ,но неудобни въпроси се изпусна,какво ли би направил ако беше на мястото на Младенов?
Сори,ама това са нещата.
Иначе уважавам избора на всеки,стига да не се мъчи с демагогия и лозунги,да втълпява идеите си на другите.



Тема Re: Просто Първанов размаза П.С.нови [re: Гoтин]  
Авторlvan (Нерегистриран)
Публикувано17.11.01 05:31







Тема Re: Просто Първанов размаза П.С.нови [re: roтин]  
АвторAнтиkoмyниcт (Нерегистриран)
Публикувано17.11.01 11:15



Готин, по-какво позна, че не си комунист? Защото комунист много отдавна не значи да споделяш Маркс и Ленин...
Не ми е работа и не ме интересува какви са идеите на днешните комунисти, сигурно е, че и тебе не те интересуват, както е сигурно и че това съвсем не значи че ни си комунист. Да си комунист, значи да казваш на бялото черно, да си нагъл, да си нахален, да си груб... да гласуваш против интересите на България, да се държиш като Първанов, да подкрепяш Първанов...

Е, готин, ти си комунист, колкото и да не ти се ще да си признаеш... А така като те слушам, и винаги ще си бъдеш....
Но какво ли ми пука???



Тема Re: Просто Първанов размаза П.С.нови [re: Aнтиkoмyниcт]  
АвторEфpeйтopa (Нерегистриран)
Публикувано17.11.01 11:38



Тук направо замириса на комунизъм. Не чувстваш ли,че точно това което написа е най-яркия пример за "........изъм".Оставих точки за първата част на думата,защото всички".......изми" са еднакви.
С извинение ще цитирам един ярък пример за това.....



" Готин, по-какво позна, че не си комунист? Защото комунист много отдавна не значи да споделяш Маркс и Ленин...
Не ми е работа и не ме интересува какви са идеите на днешните комунисти, сигурно е, че и тебе не те интересуват,
както е сигурно и че това съвсем не значи че ни си комунист. Да си комунист, значи да казваш на бялото черно, да си
нагъл, да си нахален, да си груб... да гласуваш против интересите на България, да се държиш като Първанов, да
подкрепяш Първанов...

Е, готин, ти си комунист, колкото и да не ти се ще да си признаеш... А така като те слушам, и винаги ще си бъдеш....
Но какво ли ми пука???"
Край на цитата.

Не ти ли се струва ,че"....измите" не допускат мнение различно от тяхното?
Че само техния път е правият.



Тема Отговор за готиннови [re: Гoтин]  
АвторCoциoлora (Нерегистриран)
Публикувано17.11.01 12:16



Много ми е мъчно за теб.......ти боледуваш явно и имаш нужда от лечение, след като не можеш да се ориентираш в пространството и да разбереш какво ще се случи на милата ни родина ако комунист стане президент....
...трагедия..няма НАТО...няма ЕС....и т.н.
Това е.....

П.С. Между другото това, че си с висше образование не значи,че не може да си ограничен и прост, нали???



Тема Re: NAISTINA GO RAZMAZA!нови [re: Гoтин]  
АвторREVOLYUClYA (Нерегистриран)
Публикувано17.11.01 12:20



I AZ GLASYVAH ZA BONEV. IMAM 2 VISHI OBRAZOVANIYA, NA 27 god. SYM, CHLENYVAM V MLADEJKATA ORGANIZACIYA NA NDSV I UTRE SHTE GLASYVAM ZA PYRVANOV, ZASHTOTO E INTELIGENTEN CHOVEK, A NE BAY GANYO KATO PETYRCHO !




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.