Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:34 14.05.24 
Я! Архивите са живи
   >> Президентски избори
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Простият Първанов размазан от П.С.  
Автор Лoko-ПД (фен)
Публикувано17.11.01 15:09



Това вече мисля, че по-се доближава до истината. Не че Първанов е прост, ама наистина Пешо го смаза на дебата при Слави. И не бива да се лъже, като се твърди обратното.

Утре:
П.Стоянов - 60%
Комуниста - 40%

Айде много ви здраве!

Само ЛОКО, оле!


Тема Re: Простият Първанов размазан от П.С.нови [re: Лoko-ПД]  
Автор TCP/lP ()
Публикувано17.11.01 16:01



Еййй Локо ние с теб и тук и в ЦСКА и в Левски....сме първи пушки.........:-)))))))))))

A blessing in disguise!!!


Тема Re: Най-малко пък простнови [re: Лoko-ПД]  
АвторAreнт (Нерегистриран)
Публикувано17.11.01 16:34



Нещо ти ги няма аргументите за тази теза.Аз съм на противното мнение, но без крайности като размазал.Що се отнася до доводите ми можеш да ги видиш на стр.2.В този ред на мисли по-добре щеше да бъде Стоянов да бъде на Лаута, той и без това две години ви спосява да не изпаднете.Веднъж Локо и веднъж Ботев.Ако беше на мача, нямаше начин да паднете от Спартак Пл.
Що се отнася до процентите 60 на 40, но за Първанов в анкетата на Дарик.Щом и в Интернет Стоянов изгуби значи работата е свършена.
Поздравил



Тема Re: Sorryнови [re: Areнт]  
АвторAreнт (Нерегистриран)
Публикувано17.11.01 16:54



То не паднало Локото ами паднала Нафтата.Ама нали сте ми като мъгла, пък и П.С. е тежката артилерия.Той ходи в последните кръгове, когато се решава крайното класиране.



Тема Re: Най-малко пък простнови [re: Areнт]  
Автор TCP/lP ()
Публикувано17.11.01 17:16



Не знам дали ти прави впечатление...., но ние с Локото сме регистрирани потребители, а ти не си......т.е. когато се поизмъкнеш от анонимността ела да водиш разговори с нас...:-))))))
А относно изборите...каня всички на нощен дебат утре вечер след 20ч

A blessing in disguise!!!


Тема Re: Регистрация?нови [re: TCP/lP]  
АвторAreнт (Нерегистриран)
Публикувано17.11.01 17:53



Какво значи регистрация?Мога да си направя десет регистрации и пак си оставам анонимен.За мен регистрацията е проява на егоцентризъм.Бройки на изказвания, някакъв измислен образ и т.н.Имал съм такива и какво?Като спреш да се появяваш и пак си изчезнал.С регистрация, без регистрация все тая.



Тема Re: Най-малко пък простнови [re: TCP/lP]  
АвторEфpeйтopa (Нерегистриран)
Публикувано17.11.01 20:16



Само да не се скриеш в миша дупка от срам....интелигенте!



Тема Re: Най-малко пък простнови [re: Eфpeйтopa]  
АвторПoлkoвниk (Нерегистриран)
Публикувано17.11.01 20:45



Равниссссссссс! Миррррррррррно! Нагъзисссссссссссс! Айде поеми сега един син кур!



Тема К... за синия полковникнови [re: Пoлkoвниk]  
АвторEфpeйтopa (Нерегистриран)
Публикувано17.11.01 21:08



Първо....на сини униформи не изпълнявам команди,защото са национални предатели!
Второ...ти с това трисантиметрово пишле кого ще уплашиш?
Затова жена ти всяка вечер спи по ред с дневалните!
Ха ха ха ха!



Тема Re: К... за синия полковникнови [re: Eфpeйтopa]  
АвторПoлkoвниk (Нерегистриран)
Публикувано17.11.01 21:23



Да ти се падне шестица от тотото дано, да спечелиш много пари, да идеш на най скъпия очен лекар, да си вземеш най-хубавите очила и да видиш че тва не е жена ми, а майка ти




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.