Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:14 27.06.24 
Я! Архивите са живи
   >> Президентски избори
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Re: Просто Първанов размаза П.С.нови [re: Opлaндo]  
АвторREVOLYUClYA (Нерегистриран)
Публикувано17.11.01 12:23



A KAKVO SHTE KAJESH ZA PETYRCHO, IVANCHO I T. N. - SYVREMENNI BAY GANYOVCI...TRYGNALI KUM EVROPA! HA-HA!



Тема Re: Просто Първанов размаза П.С.нови [re: Aнтиkoмyниcт]  
АвторREVOLYUClYA (Нерегистриран)
Публикувано17.11.01 12:30



OT IZKAZVANETO TI LICHI, CHE SINITE OCHILA TI PRECHET DA GLEDASH REALNO NE NESHTATA! I AZ NE SYM KOMUNISTKA, DORI SYM GLASUVALA ZA SDS, NO TE DOKAZAHA, CHE SA BANDA KRADCI I NEKADYRNICI! CHLENYVAM V MLADEJKATA ORGANIZACIYA NA NDSV, NO SHTE GLASYVAM ZA PYRVANOV, ZASHTOTO PETYRCHO ZA POREDEN PYT ME UBEDI, CHE I TOY KATO BAY GANYO NIKOGA NE E BIL V OPOZICIYA!



Тема За Шамаросания социолог-пардон синия Талибаннови [re: Coциoлora]  
АвторEфpeйтopa (Нерегистриран)
Публикувано17.11.01 12:53



Чак сега ми стана ясно защо ти отпраха такъв шамар на първия тур.
Просто ти непрекъснато забравяш да свалиш сините очила.Прогнозите ти за първия тур ми намирисваха на последица от преболедуван менингит в детските години....да приемаш желаното за реалност.
И престанете с тези плашила....престанете с лозунгите.Не отива на професията социолог да борави с тези изтъркани похвати.
Та не разбирате ли ,че и малко дете няма да ви повярва.Защото когата вчера дядото на моя син заколи петела,детето днес установи,че и без него се е съмнало.
А ако наистина си социолог по професия....по добре си скъсай дипломата...защото народа отдавна вече я е обявил за невалидна.



Тема Re: OTGOVOR ZA SOCIOLOGAнови [re: REVOLUClYA]  
АвторEфpeйтopa (Нерегистриран)
Публикувано17.11.01 12:55



То набеденото социологче си даде паричките за победата на Пешко.С какво да замине.



Тема Re: OTGOVOR ZA революциянови [re: REVOLUClYA]  
АвторCoциoлora (Нерегистриран)
Публикувано17.11.01 13:07



Хе-хе...това комплексарите сте ми много симпатични...като искам НАТО и ЕС аз ги искам за България....няма никакво значение аз къде съм...явно не схващаш...глуповат си може би.....
И друго...не знам с кой ме бъркаш...но аз прогнози не съм давал преди първия тур....Може би е имало някой със същия ник...просто сега използвам анонимност, тъй като с регистрирания ми ник вече съм доста известен в дир-а и не желая да знаят хората какви политически симпатии имам....
Това е....живей си с червено-жълтите очила и не мисли за моите.....чакам те утре-вечер да коментираме моята прогноза.....единствената за втория тур....



Тема Re: OTGOVOR ZA ефрейторанови [re: Eфpeйтopa]  
АвторCoцилora-1 (Нерегистриран)
Публикувано17.11.01 13:10



Вече съм социолога-1 , защото явно ме бъркате с някой друг.......
Та за парите...много ми е смешно как може да коментирате човек и финансиите му, без да имате представа въобще кой е той.....това е най-малкото смешно.....дори тъжно за такива като вас



Тема Re: NAISTINA GO RAZMAZA!нови [re: REVOLYUClYA]  
АвторCoцилoлora-1 (Нерегистриран)
Публикувано17.11.01 13:12



Гласувай ако искаш за баба си...ама няма да спечелиш......обзалагам се......



Тема Отговор за социолога..1...2...2...3 или другнови [re: Coцилora-1]  
АвторEфpeйтopa (Нерегистриран)
Публикувано17.11.01 13:17



Явно не те бива в тази професия....даже и метафорите не разбираш.
Но ако наистина не ти стигат парите,мога да ти заема.Никога не съм отказвал на изпаднал в затруднение сънародник.



Тема Re: NAISTINA GO RAZMAZA!нови [re: Coцилoлora-1]  
АвторCekcoлor (Нерегистриран)
Публикувано17.11.01 19:08



Абе синьо (та чак виолетовия) "социолог" - защо си толкова сигурен? Да не си подготвил някоя ударна група да фалшифицира резултатите? Щото реалния вот е повече от ясен



Тема Re: Просто Първанов размаза П.С.нови [re: Гoтин]  
Автортeди (Нерегистриран)
Публикувано17.11.01 19:24



този който е гласъвал за бонев луд ли е или да




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.