Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:50 02.07.24 
Я! Архивите са живи
   >> Президентски избори
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Re: П.Е.С и SPD ЗА ГОГАТА!!!!!!!!!нови [re: Цялa Eвpoпa]  
Автор Alabao13 (vsichko znam :))
Публикувано18.11.01 18:59



А ти знаеш ли, че не БСП, а Евролевицата е член на Социнтерна?? И че в момента на конгреса на германците има делегация на ЕВРОЛЕВИЦАТА, а не на БСП

VAMOS CAMPEONES!


Тема Re: П.Е.С и SPD ЗА ГОГАТА!!!!!!!!!нови [re: ГPAOBEЦA]  
АвторEфpeйтopa (Нерегистриран)
Публикувано18.11.01 19:02



Абре Граовец,аз съм О.З. ефрейтор...не ламтя за нашивки...пък и ми е преминало времето да ламтя за службички.Сам взех съдбата си в ръце и не искам да ми помагат ама и да не ми се пречи...Живея си тук/за разлика от теб,доколкото разбрах/.....и имам право да говоря ,когато се решава как ще продължи живота ни по нататък.



Тема Re: П.Е.С и SPD ЗА ГОГАТА!!!!!!!!!нови [re: Eфpeйтopa]  
Автор ГPAOBEЦA ((надничащ))
Публикувано18.11.01 19:13



А какво лично очакваш тогава от НВ и от "евросоциалиста"...

Някъде писа,че имаш деца...
Мислиш ли за тях?



Тема Re: П.Е.С и SPD ЗА ГОГАТА!!!!!!!!!нови [re: ГPAOBEЦA]  
АвторEфpeйтopa (Нерегистриран)
Публикувано18.11.01 19:19



Мисля друже...мисля и за децата си.Затова и двете ми учат тук..по специалности които ще им позволи да поемат бизнеса ми....не заради това,че нямам пари да ги пратя в чужбина,а заради това,че навън каквото и да научат,надали ще им върши работа пряко в производството,защото те ще работят тук...в България.
Някъде другаде обясних вижданията си за това какво ще стане с този"тандем"...Н.В.С II - Първанов..както и за това какво следва в живота ни.......ще го потърся и след малко ще ти го цитирам.



Тема Re: П.Е.С и SPD ЗА ГОГАТА!!!!!!!!!нови [re: ГPAOBEЦA]  
АвторEфpeйтopa (Нерегистриран)
Публикувано18.11.01 19:26



Ето ти и цитат от отговора ми на един друг колега от този форум...с който съвсем приятелски обсъждахме какво става и какво ни чака.
...."А откъде на къде,приемаш положението с Царя-премиер за аксиома?
Не ти ли се струва,че с неизпълнението на наистина неизпълнимите обещания,скоро ще си иде.
А нищо чудно народа ни да се е усетил вече.Наистина има нужда от коректив.
И няма да се учудя ако на следващите /най-вероятно-предсрочни/избори,двата мастодонта-СДС и БСП съберат по
25-30 процента и останалите се разпределят между няколко други
формации-ДПС,Евролевите,ВМРО-Гергьовден,и...може би НДСВ./това последното не е за учудване/
Така и премиерът ни ще има коректив от страна на парламента/а не както сега и предишните мандати/,така и от
страна на президента.
Всяко нещо с времето си.Народът ни колкото и наивен не е будала и бързо се усеща.Някои искаха това да стане за
десетина години,но погледнете и в демокрациите към които се стремим колко пъти имаше такива диаметрално
противоположни залитания.
Вярвам в мъдроста на народа ни и се гордея че съм българин...за разлика от много наши политици,които като
мижитурки или по точно като улични помияри обикалят около софрите на богатите и чакат да падне някоя огризка за
да я хапнат веднага или да си я скрият за по -черни дни."
................
Край на цитата.
Та ка че ти е ясно какво предвиждам за Н.В....да се бори дали ще влезе в следващите избори в парламента дори.
Може да се окаже,че след малко време...ще бъде истински политически труп.
С уговорката,ако продължава в същия стил на управление,да се мъчи да сваля ризите от гърба на вече голия народ,вместо да изпълнява красивите обещания ,които го докараха на власт.



Тема Re: П.Е.С и SPD ЗА ГОГАТА!!!!!!!!!нови [re: Eфpeйтopa]  
Автор ГPAOBEЦA ((надничащ))
Публикувано18.11.01 19:36



Ами за това може да ти сваля шапка,Ефрейторе...
Но за това,че тук агитираш за Първанов пак си я слагам...

А не си ли мислел,че на последните парламентарски избори явно се чувства ръката на московските служби за сигурност?

...И нищо чудно да продължават опитите над БГ народ.

Или всичко това са само догадки?



Тема Re: П.Е.С и SPD ЗА ГОГАТА!!!!!!!!!нови [re: ГPAOBEЦA]  
АвторEфpeйтopa (Нерегистриран)
Публикувано18.11.01 19:38



Прочети най-напред цитата...в следващата ми реплика към теб....и тогава ще ти отговоря!



Тема Re: П.Е.С и SPD ЗА ГОГАТА!!!!!!!!!нови [re: Eфpeйтopa]  
Автор ГPAOBEЦA ((надничащ))
Публикувано18.11.01 19:48



Е добре де,но докога с това лутане наляво-надясно...
За какво ни трябваше този рязък завой наляво(или към центъра).

Кога най-сетне ще се разбере,че и Господ няма да ни оправи,ако сами не се оправим.Или ще си останем "овцете" на Балканите...

Е ако и сега спечелите,не смяташ ли че това е крачка,и не една,НАЗАД!

...Защо пак трябва да се гладува,за да се събуди народа!!!!!



Тема Re: П.Е.С и SPD ЗА ГОГАТА!!!!!!!!!нови [re: ГPAOBEЦA]  
АвторEфpeйтopa (Нерегистриран)
Публикувано18.11.01 19:59



Първо...държа да подчертая,че не съм от никоя партия....Но като гражданин на който политиците понякога се бъркат в бизнеса....обясних защо сега гласувах за Първанов.Просто той е по-достойната личност от двамата.
А за лутанията...пак някъде тук в други реплики обясних,че това лутане ще продължи поне до внуците на нашите деца...Трябват няколко поколения да живеят свободни,за да разберат истината за демокрацията.
И няма нищо лошо в това лутане...не сме единствените.Всички тези стари демокрации са ги имали тези лутания....имат ги дори сега...от което демокрацията печели....
Не можем да искаме да се сбъднат мъдрите слова на вожда Димитров..това което...другите за столетия...ние за няколко петилетки...
Общественото развитие е много алергично към насилствените действия от рода на революциите...па макар и правени "В името и за благото на народа"



Тема ти луд ли си или да?нови [re: Eфpeйтopa]  
Автор Alabao13 (vsichko znam :))
Публикувано18.11.01 20:36



Първанов Е зло и то не защото е от БСП, а по много по сериозни причини...

А за останалите глупости дето ги написа, май не си учил история достатъчно! НЕ, в другите, стари демокрации не е било така! На първо място, щото те са се оформяли преди НЯКОЛКО ВЕКА..
второ, защото тогава комунисти не е имало..
въобще не прави паралел в историята, нито аналогии- само ще сгрешиш. това не са мои думи - каза ми го професор по история...

VAMOS CAMPEONES!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.