Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:01 15.06.24 
Я! Архивите са живи
   >> Президентски избори
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Бонев е супер!  
Автор Изпитaнa мapka (позната)
Публикувано12.11.01 01:39



Въпреки всичко това е един изключително точен мъж! Пресконференцията с него е абсолютна! Нито една излишна дума, нито веднъж не излезе от равновесие, нито изпадна в еуфория. Всяка дума има тежест,не съжалявам, че дадох гласа си за него!
Как стои до този мъж оная храчка, дето ни е президент!
Гледах му пресконференцията.Такова жалко нещо представлява нацията!
Зададоха му абсолютно подставен въпрос, знаел ли е Симеон, че смятал да го вади, и той даде лицемерно уклончив отговор, че нямало да е честно да отговори, сам щял да понесе отговорността! Подлеца му с подлец, накисва царя в неговите интриги!
Кой ще се довери на такъв подлец? Не откровения син от НДСВ Кошлуков, още по-малко Ахмед Доган. Симеон наистина ли не разбира български, или наистина не се интересува от кандидат-президентите?
Дребно интригантче и да вземе повече гласове от Богомил Бонев! Не мога да повярвам.

Всичко тече, всичко се мени!


Тема Re: Бонев е супер!нови [re: Изпитaнa мapka]  
АвторDarina (Нерегистриран)
Публикувано12.11.01 13:42



Сляпа ли си, глуха ли си? ...Не мога да си представя как толкова съм те уважавала до сега...



Тема Re: Бонев е супер!нови [re: Изпитaнa мapka]  
Автор Иcтopиka (РУСКИ ШПИОНИН)
Публикувано12.11.01 15:12



напълно си права Изпитана марко.
Жалко че Путьо коня изпревари Бонев.Щеше да има съревнование между двама достойни кандидати.




Тема Re: Бонев е супер!нови [re: Изпитaнa мapka]  
Автор azrael (непознат )
Публикувано12.11.01 16:03



Най-много ме радва факта, че ченгето си намери мястото на тези избори - там ,заврян в ъгъла.Някои си мислеха,че пак ченгета ще ни казват, каква да е играта - но ,грешна се оказа схемата!



Тема Re: Бонев е супер!нови [re: Изпитaнa мapka]  
Автор Opлaндo (Непукист)
Публикувано12.11.01 16:59



Ти май го гледаш като мъж, а не като президент. Не всички, обаче са кьорави.
Как ти звучи: Шарън Стоун - президент на САЩ, Виктория Бекъм - кралица на Англия, Верона Фелтбуш - премиерша на Германия, Франческа Делера - дуче на Италия.......

Аз сега на втория тур за Йоана Буковска ли да гласувам и с това в гащите си ли да гласувам?

Какъвто си го направиш, такъв ще го ползваш!


Тема Re: Бонев е супер!нови [re: Opлaндo]  
Автор Изпитaнa мapka (позната)
Публикувано13.11.01 00:52



Определено Йоана няма да се изложи като Стоянов.Направо беше жалък.
А и аз си мисля, че кой каквото ще да приказва за някого, той сам се представя най-добре. Още 10 000 пъти да ми повторят по вси медии колко добър президент е Петър Стоянов, аз съм го преценила за себе си. Моят глас за него е - не
Или, както се казва, ВСЕКИ СЕ ИЗЛАГА СПОРЕД ВЪЗМОЖНОСТИТЕ СИ!
(Последното се отнася и за eba4a)
Ta - Бонев е супер.

Всичко тече, всичко се мени!


Тема Re: Бонев е супер!нови [re: Изпитaнa мapka]  
Автор RollinStoner (ne sym kato vas)
Публикувано13.11.01 01:32



to che stoianov ne e stoka vsichki znaiat - ama kade go butash bonev v kategoriata na dobite ne mi e iasno.
tochen bil, che to vseki vtori v BG sigurno e tochen - tuka stava duma za politika, ne moje chenge - mutra da e prezident na dyrjava. i to na dyrjava deto e tolkova zatynala kato BG.




Тема Re: Бонев е супер!нови [re: RollinStoner]  
Автормoжe (Нерегистриран)
Публикувано13.11.01 01:35



а как може тоя долен бракоразводен адвокат,пълен с цигански номера да е президент ,а?




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.