Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:00 22.05.24 
Я! Архивите са живи
   >> Президентски избори
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Хайде да помислим,защо Първанов води...  
АвторPeaлиcт (Нерегистриран)
Публикувано12.11.01 01:27



Спомнете си развоя на президентските избори преди 5 години:интригата тогава беше кой ще е втори-Маразов,или Жорж...Маразов беше...Но гласовете които Жорж тогава получи,приблизително са равни на тези,които днес Бат`Петьо получи...Е,как мислите...Не е ли нелепа тази ситуация-при обидно ниската избирателна активност,с така мастито демонстрираната подкрепа на Царя към П.С.,действащият президент да е втори...На какво се дължи това според вас?
Аз мисля първо,че П.С. подцени ситуацията,електоралните нагласи,а и интелигентносттана избирателите,които сме свикнали да наричаме електорат,па макар и твърд.
2.тезата е че на страната и трябва Нов президент,което пък ще рече,че независимо от това дали Г.П. е ляв,или Неляв,то обществените нагласи са Анти П.С.
3.К`вото и да се предприема от тук-нататък,ако някой в България има идеята,че Новото време е дошло наистина,то логично ще е П.С. да приключи мандата си към 18 ноември,някъде около 19.00 часа...

И най-накрая,дали с краката си,по емигрантски,или с Негласуването си,чисто по нашему,Българите доказахме,че луковите глави са се бетонирали предимно в т.нар. предизборни щабове!
Истината е,че никой повече не му вЕрва,че е ТОЙ!Той не е!
Т`ва е!



Тема Re: Хайде да помислим,защо Първанов води...нови [re: Peaлиcт]  
Автор Изпитaнa мapka (позната)
Публикувано12.11.01 01:55



П.С. се показа като голямо, нескончаемо леке. Първо, около загубата на СДС на 17 юни. Той побърза да се разграничи и да обвини управляващите. Междувременно се обяви, че ще се кандидатира като независим. Мед му капна на сърце, като разбра, че НДСВ няма претенции за своя кандидатура, а Симеон Втори вече бе обявил, че си имаме достатъчно добър президент. Като извади служебен доклад, за да цапардоса конкуренцията си, съвсем ми слезе в очите. а след тази пресконференция ми изчисти всички съмнения. Нетърпелив да узнае резултатите от избора си в Пловдив, той смъмри момичето, което го запита защо според него е толкова ниска избирателната активност в Пловдив-окръг, като гръмогласно обяви, че го интересува Пловдив-град, а не - Пловдив окръг! И се опита да внуши, че едва ли не царя е извадил компромата срещу Бонев. Педал!

Всичко тече, всичко се мени!


Тема Re: Хайде да помислим,защо Първанов води...нови [re: Peaлиcт]  
АвторИмarинep (Нерегистриран)
Публикувано12.11.01 02:15



Много проволинейно мислене, приятелю!
Работата е друга:
1. След съсипията от политическият глист Иванчо Виденов, се състоя печалната кончина на народното движение "Синя идея", бастисана от холдинга Костов, Олимп /сега вече Привилег естествено/ и ко. Саштисаният народ набързо избра Н.В.Ц. Последният след обета за мълчание стил "Пукъл" рече да пръдне звънко, обаче както се случва в подобни ситуации се наака /справка първи сто дни/.
2.Споменатият по-горе саштисан народ тъпоумно се задиви на явлението Демократически Тоталитаризъм /виж индикатива за срастването на Политиката с Икономиката - номенклатура, или политическа класа, изберете сами!/ и съответно обедня и олевя.
3. Популярната фъфлеща и р-каща политическа курва наречена журналистика, направи всичко възможно да легализира като морално всичко априори неморално.
4. Икономиката разбира се се срути, защото започна да се командва от икономисти и адвокати.
5. Независимата съдебна инстанция пусна най голямите конекрадци срещу една глоба за превишена скорост.
6. Олевялият народец по никакъв начин не може да се индикира като такъв / виж по-горе Иванчо Виденов/.
7. Новият баш митничар заяви, че 30 митничари не видяли да минават 7 тира, щтото били в кенефа.
8. Аз емигрирах вътре в собствената си държава.
9. Самата държава излезе от квадранта на реалните стойности и влезе в имагинерната област.
10. Решиха да забранят насипното кафе, щото аз не мога да си го меля сам /сигурно съм дебилен/.
11. Може да уволнят социолозите, защото тук вече всичко ще бъде на парадоксални закони, а избирателят /аз сиреч/, ако въобще ще да отиде да гласева, то ще гласува на пук и на инат /аз също/.
12. Полицаите по улиците масово глобяват за колани, щото имало много жертви при трескане на БМВ-та, каращи с 230 км/час.
13. Въвеждат данък за бракуване на стари коли, щото изпукалите депутатурци се треснали все с Мерцедеси /да е пострадал някой със стар Запорожец в движение/.
14. И т.н.
Приятелю, не бъди РЕАЛИСТ!



Тема "Аз емигрирах вътре в собствената си държава"нови [re: Имarинep]  
Авторниц дe (Нерегистриран)
Публикувано12.11.01 08:28



Ти си велик защото си измислил тази фраза!!!!



Тема Re: Води защото комунягите гласуваха под стройнови [re: Peaлиcт]  
АвторTъмнo cин (Нерегистриран)
Публикувано12.11.01 17:13



Води защото комунягите гласуваха под строй още в 7.30, докато ние си играем на жълти и сини. Май ти си лукова глава и тия като тебе, дето си милсят, че така нареченото "ново време" е нещо по-различно от определение за увълчили се за власт некадърници. И защо г-н Стоянов да плаща за грешките в изпълнителната власт. Та нима ако не беше личността, която е някой щеше да го кани и да се съветва с него. Президентската институция по закон няма почети никакви права, но имено настоящия президент накара политиците да го уважават. Той не е Костов, той си е той. И наистина е най-доброто което България може ад си пожелае.



Тема Re: Води защото комунягите гласуваха под стройнови [re: Tъмнo cин]  
АвторPeaлиcт (Нерегистриран)
Публикувано12.11.01 23:17



Аре,стига бе!
Костов е добър и Бат`Петьо добър-Костов лош-Бат`Петьо пак добър...Веднъж "аз съм седесар",друг път-"независим..."
Как става тая работа?
Тия избори са всенароден шамар:гласовете на НДСВ и СДС от парламентарните избори са към 3 милиона...Що сега така?
Тоя мит за комунягите под строй е равнозначен на другия,че някои били отишли за гъби и зат`ва не гласували...
Истината е,че Шестимата кандидати бяха ужасно несимпатични!
А Стоянов се изложи с размахването на Онзи доклад...
Абе,смехория...



Тема Re: Хайде да помислим,защо Първанов води...нови [re: Peaлиcт]  
АвторПorнyceн (Нерегистриран)
Публикувано13.11.01 00:24



Хубаво щеше да е в България /тъй тъй е парламентарна република по конституция, а в такива републики по правило парламентът избира президента/ да няма избори за президент. Политиците щяха да ни спестят много срам и омерзение, включително пред света. Нямаше да се трупат и обиди по всеки повод и без повод.
А за луковите глави по щабовете, извинявай, но какъвто кандидатът, такива и имиджмейкърите, стратезите и пр. и пр.
Избирателите с голите си политически права им биха шута. И много добре направиха като не гласуваха.



Тема Re: Хайде да помислим,защо Първанов води...нови [re: Пorнyceн]  
АвторPeaлиcт (Нерегистриран)
Публикувано13.11.01 01:12



Абсобютно прав си,братко!В нормалния свят, в доста държави:в нашата представа утвърдени демокрации,парламентите с определено по конституция внозинство избират държавния глава.така и срам и унижение априори се елеминират.Лансираш интересна гледна точка!
Всъщност и аз като теб съм погнусен от ПървоСтоянавата кампания...




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.