Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:23 18.05.24 
Я! Архивите са живи
   >> Президентски избори
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Защооо, Защооо...нови  
Автор 8H (кръг)
Публикувано11.11.01 22:46



"Хората са заети със Своите проблеми, преди зимата"- Стоянов
"Царят обърка хората, и компроматната война на Стоянов" - Железчев
"Разминаване с проучванията. Умора сред избирателите. Отдръпване и разочарование към управлението в момента"- Е.Михайлова
"Изчакване. Посление към всички - кмет, предс. НС - че не работят добре" - Софиянски
"Защото няма общ кандидат на НДСВ, ДПС и БСП. Срамувам се, че съм политик"-Доган
"Ами нали царя се върна. "-Кошлуков



Тема Re: Защооо, Защооо...нови [re: 8H]  
Автор Изпитaнa мapka (позната)
Публикувано11.11.01 23:19



Стефан Софиянски винаги е бил самокритичен. Ако Костов беше наполовина неагресивен и наполовина самокритичен колкото него, сега нямаше да е аут.
А Доган винаги е бил перфектен.В България има двама истински политици - Симеон Втори и Ахмед Доган.
Дай боже повече. Дай боже да израстат и ВМРО, ако не ги затулят уседналите вече.

Всичко тече, всичко се мени!


Тема Re: Защооо, Защооо...нови [re: Изпитaнa мapka]  
Автор RollinStoner (ne sym kato vas)
Публикувано11.11.01 23:35



eto edna umna prikazka - simeon mi e malko symnitelen no dogan opredeleno e dostoen chovek a ne furnajiiska lopata - jalko che vsichki bylgarski politici ne sa kto nego.




Тема Re: Защооо, Защооо...нови [re: Изпитaнa мapka]  
АвторПИCHA MИ (Нерегистриран)
Публикувано11.11.01 23:51



СИМЕОН - ПОЛИТИК? - ТА ТОЙ НЕ Е ДОРИ БЪЛГАРИН
ДОГАН - ПОЛИТИК? - ТОЙ СЪЩО НЕ Е БЪЛГАРИН (ПОНЕ ТАКА СЕ ВЖИВЯВА)
ОТКОГА ДЪРЖАВНА СИГУРНОСТ Е ПАРТИЯ?
НИМА ИМА ХОРА, КОИТО МИСЛЯТ ТАКА!!!!!!!!!!!!!!!
ТОВА Е МЕКО КАЗАНО НЕГРАМОТНО - А ПО ЛОШОТО Е, ЧЕ СИГУРНО И ПРАВО НА ГЛАС ИМАШ.
ПРИЯТНО ИЗКАРВАНЕ НА ЗИМАТА, ПЛАЩАНЕ НА ДАНЪЦИТЕ НАПРОЛЕТ, ЗАПИШИ СЕ НА КУРСОВЕ ПО ТУРСКИ ЕЗИК (СПОРЕД ТЕБ МОЖЕ БИ ТОЙ НИ Е ВТОРИ МАЙЧИН?), И ПОСЛЕ ОТИДИ В МАДРИД, БЕЛКИМ ПРИХВАНЕШ НЕЩО ЦАРСТВЕНО.



Тема Re: Защооо, Защооо...нови [re: ПИCHA MИ]  
Автор Koпpинa_И_Xлopoфopм (амбивалентна)
Публикувано12.11.01 00:09



Това са глупости.
Не, че много харесвам Симеон II или Доган като политици...
но това не означава да ги отричаш, понеже не били българи, спорред теб. А тези "българи", дето се изкараха по-големи светци от Папата един вид, дето до там изпаднаха, че започнаха да се бият по гърдите и да викат "вижте ме мен какъв съм патриот и какво направих за България" при положение, че гледаме как само си прави гимнастика на ченето... да не споменавам имена, че то е ясно така и така, та това ли са ти "българите"?? Побеже е живял малко повече тук и името му е българско. Ех, чудо голямо.
Не виждам защо са тези крайности. Няма ли обективни критерии, по които да сравняваш претендентите, та започваш да човъркаш в родословните им дървета. Имат българско гражданство, стига толкова. Законът им позволява. А нататък всичките простотии за ДС и не знам си още какво... са чиста проба начин да бъдат манипулирани хората като им се ръси сол в раната, наречена комунизъм. Стига вече. На мен не ми харесва разни демагози да злоупотребяват с патриотизма ми, който и без друго е с твърде различен смисъл от този, който ти влагаш. Та не знам кой е манипулирания в цялата история...
някои от тях също имат право на глас.
Твърде много, бих казала.
Свобода.

When the summer's gone where we will be


Тема Re: Защооо, Защооо...нови [re: Koпpинa_И_Xлopoфopм]  
АвторПИCHA MИ (Нерегистриран)
Публикувано12.11.01 00:18



след като нямаш биография, защо мислиш че имаш правилна преценка за миналото. явно нямаш спомени ( или ти се иска да ги забравим).
факт е, че комунистите загробиха тази държава, факт е че тези хора се опитват отново да се върнат на власт. аз имам биография. имам и спомени. затова съм краен. размиването на проблемите и благите бъртвежи не ги решават.
и както се казва - глупостта не ходи по дърветата....



Тема Re: Защооо, Защооо...нови [re: ПИCHA MИ]  
Автор Koпpинa_И_Xлopoфopм (амбивалентна)
Публикувано12.11.01 00:24



Не става дума за това, обаче. Не твърдя, че имам правилна преценка. Имам мнение. Вече писах, не съм гласувала за тъй ненавистния ти Първанов. Не отричам това, че комунистите са скапали държавата - би било глупаво да го правя. Но в момента нещата са достатъчно размити, за да не знаеш от кой храст ще изкочи комунист. Комунизмът не е цвят на бюлетината, партийна принадлежност или куп бабички с червени байряци, той е начин на мислене. Стефан Цанев казва "роденият в робство никога не може да бъде свободен". Търсиш под вола теле при положение, че под кравата има две.
За едно си прав, обаче. Глупостта не ходи по дърветата.

When the summer's gone where we will be


Тема Re: Защооо, Защооо...нови [re: Koпpинa_И_Xлopoфopм]  
АвторПИCHA MИ (Нерегистриран)
Публикувано12.11.01 00:47



първанов не ми е ненавистен - та той дори не е личност. бсп има много личности, които уважавам, но за съжаление не те са лицето на тази партия. комунист - да не би партията на хомосексуалните да е издигнала седефчев?
имам право ипричини да мисля така.
когато ти и хората които верват ми докажат, че моите деца могат да живеят в тази държава, ще призная че не съм прав. засега обаче розова е само пантерата Пинко.
а темата за комунизма е много дълга, и ти явно си далеч от нея, след като мислиш така. мога да кажа само - жалко.
аз ще се опитам да премина през това време, за теб обаче на съм сигурен.



Тема Re: Защооо, Защооо...нови [re: ПИCHA MИ]  
Автор Koпpинa_И_Xлopoфopм (амбивалентна)
Публикувано12.11.01 00:57



Мен не ме мисли
Аз хич не съм от верващите да ти кажа... грешно си ме преценил.
Темата за комунизма не ми е толкова непонятна, колкото си мислиш. Само че аз съм изчела и социалистите утописти, и Маркс и т.н.
Не знам защо ме нападаш на лична основа, но се досещам. Нападението е най-добрата защита, а когато не знаеш какво защитаваш или кого точно нападаш, най-лесно е да опиташ да насочиш цялата си енергия към личността отсреща. Излишни са тези неща, аз не съм ти враг. И наистина не искам да бъда - нито на теб, нито на когото и да е било. Много интересно става покрай избори - изведнъж човек се присеща за кирливите ризи на съседа си и бърза да ги извади на показ, да не би някой да е пропуснал да ги види. И започват едни препирни, едни разправии... не, мерси. Ще се дистанцирам от това, защото вярвам, че има утре и не желая да го посрещам с изкуствено насадена омраза.
Поздрави!

When the summer's gone where we will be


Тема Re: Защооо, Защооо... [re: Koпpинa_И_Xлopoфopм]  
АвторПИCHA MИ (Нерегистриран)
Публикувано12.11.01 01:09



това едискусия.
свободна.
след като пишеш тук - трябва да очкваш всичко.
по-добре е някой да дискутира с теб, отколкото да не ти обърне никакво внимание, а дори и да те напсува.
четенето на книги е интересно нещо.
никого не нападам, просто си мисля в текстов вид.
като не ти харесва - вържи си панделка.
пак ще повторя - жалко.....




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.