Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:59 08.06.24 
Я! Архивите са живи
   >> Президентски избори
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Re: Защооо, Защооо...нови [re: ПИCHA MИ]  
Автор Koпpинa_И_Xлopoфopм (амбивалентна)
Публикувано12.11.01 01:16



Панделките ни ги връзваха в първи клас.
От тогава порастнах малко
Благодаря ти в такъв случай за това, че си ми обърнал внимание. Съжалявам, че не го оцених подобаващо още в началото и си помислих, че и ти си от недоволните хора (не, че има някаква причина да сме доволни, де) и искаш да се заядеж с първия, който с еопита да ти спомене, че единственото черно в случая са крилата на Чернокрилия паток.
Аз обаче хич не обичам да се заяждам... носи ми голяма доза отрицателни емоции, от които не мисля, че някой има нужда.
Аз също мисля в текстов вид. За панделката ти казах, а и не вярвам да помогне.
Иначе наистина е жалко.

When the summer's gone where we will be


Тема Re: Защооо, Защооо...нови [re: ПИCHA MИ]  
Автор Изпитaнa мapka (позната)
Публикувано12.11.01 01:26



A какъв е човек, роден в България, чийто баща е роден в България, който цял живот е емигрант и се нарича българин - за разлика от други, дето лани емигрираха и вече не са българи?
Разумната политика на Доган го прави по-българин от костовистчетата, които искат България да се срине, та дано пак те яхнат коня.
Само че умря Марко!

Всичко тече, всичко се мени!


Тема Re: Защооо, Защооо...нови [re: ПИCHA MИ]  
АвторTиxoмиp (Нерегистриран)
Публикувано12.11.01 02:54



Не мисли, че само на тебе ти е писнало, но да ВИКАШ, при това неверни неща е не само невъзпитано, но дори просташко!
Ще си позволя само следната бележка по отношение българщината:
Симеон се самоопределя като българин, още повече - той неотдавна официално заяви, че неговото семейство има вече четири поколения българи. Ти обаче сигурно си от тези (съдя по тона който държиш), които не познават дори дядо си!
Ахмед Доган не е българин, а български турчин, което не го прави в никакъв случай втора категория спрямо теб. Напротив - през последните десет години той единствен от всичките случайни, хищни или неграмотни наши политици доказа, че милее за България! Не съм убеден, че това (милеенето де) е основната грижа на тези, които ти си подкрепил.
И вземи да се поуспокоиш, че има още изненади да преживееш, пък и правиш рошо впечатление на електората!



Тема Re: Защооо, Защооо...нови [re: RollinStoner]  
Авторmatrix (Нерегистриран)
Публикувано12.11.01 10:39



Mooolja?????!!! abe vie hora ludi li ste be ili ste cigani. Dogan taja mazna gad da e dostoen chovek. E ako mislite taka javno okolo vas gorjat poleta s marihuana



Тема Re: Защооо, Защооо...нови [re: matrix]  
АвторMyнчo (Нерегистриран)
Публикувано12.11.01 11:55



Ти защо им се вързваш?!
Не виждаш ли какво става на изборите в България?
За Доган /агент Сава/ биха могли да знаят.
Ами за оня, Монката де, от къде разбраха к`ъв е? - то той само мълчи и нищо не прави - с една дума, съвсем царствено. И магаре да беше дошло от Мадрид - все толкова.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.