Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:38 27.05.24 
Я! Архивите са живи
   >> Президентски избори
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Няма угаждане за тъпата българска кратуна!нови  
АвторГлacBпycтиня (Нерегистриран)
Публикувано06.11.01 14:33



Като гледам какви простотии се пишат в този клуб, направо се мразя че съм част от това племе, свикнало винаги да критикува, да търси грешката в другия, да чака да му падне нещо от небето.......
Аз ще гласувам за П.Стоянов защото това е един от най-успешните политици в дванадесетгодишната ни "демократична история". И дори да не е безгрешен /има ли такъв човек изобщо?/, определено смятам, че той е хиляда пъти по-достоен от останалите....кажате ми, за кого друг да гласувам: За Бонев-затъналият до гуша в мафиотски пари и далавери, или за комсомолеца Параванов? За Инджова, на която явно критическата възраст й се отразява много зле, за шизофреника Жорж или за Петър Берон, който смята че изследванията на буболечките и управлението на държавата са еднакви неща! Не уважавам хора които нямат мнение и казват че всички са маскари и няма да гласуват за никой. Това не е позиция, това е бягане от отговорност. А ако наистина всички са маскари и гласуването ще е на принципа "да избепем най-малкото зло", е тогава нали знаете че всеки народ си заслужава политиците!!!Така че не се оплаквайте! А колкото това, защо Стоянов си е послужил с компромат срещу Бонев? Ами вие не забелязвате ли че кампанията на Бонев се крепи на критиката към Стоянов? Ако някой постоянно говори лъжи срещу вас, няма ли да му отговорите? Когато Стоянов не се яви на първия предизборен диспут го критикуваха за това, сега когато се яви и говори /невпривично за него наистина/ с конкретни имена-пак лошо? Има ли угодия изобщо? Лесно е да се критикува, айде кажете какво трябва според вас да се направи, и как да се държи човек в такава ситуация????



Тема Re: Няма угаждане за тъпата българска кратуна!нови [re: ГлacBпycтиня]  
АвторИзидop (Нерегистриран)
Публикувано06.11.01 16:56



Смятам че разликата между това да нямаш мнение и да не гласуваш е
огромна.

С всяко гласуване на принципа "да изберем най-малкото зло" поемаме отговорността на следващите избори да ни залеят още по-големи идиоти

Не уважавам хора които имат мнение по всички въпроси



Тема Re: Няма угаждане за тъпата българска кратуна!нови [re: Изидop]  
АвторKaзaнo нa yxo (Нерегистриран)
Публикувано07.11.01 00:43



И мене ме е срам като чета бъкащ от грешки български език, а когато има обиди и поучения към инакомислещите, страшно да се разсмърдява.
Гласувай си за своя кандидат, вярвай, че твоите възгледи са пределът на разума, а всички други са невнятни, любувай се на себе си и пр. Все тая. Ти ще си останеш ти.



Тема Re: Няма угаждане за тъпата българска кратуна!нови [re: ГлacBпycтиня]  
Автор RollinStoner (ne sym kato vas)
Публикувано07.11.01 02:37



petyr stoianov bil nai uspeshnia politik v 12 godishnata demokratichna istoria na BG.
moje i taka da e - obahce i drugo neshto e taka, che za tia 12 godini bylgaria se prevyrna v lainiana dupka - i petar stoainov doprinese za tova.
az lichno se sramuvam ot tia 12 "demokratichni" godini za koito ti govorish, i se radvam che imah vazmojnosta da prekaram povecheto ot tiah izvan BG.
i kakto vyrvat neshta i sledvashtite 12 misla da gi prekaram izvan BG - zaradi petar stoainov i takiva kato tebe koito glasuvat za idioti - prosto poneje se chuvstvat zadyljeni da uprajnat pravoto si na glas. interesno dali tia za koito glasuvash sa tolkova netarpelivi da uprajnat pravoto si da napravat neshto hubavo za naroda.
zasega gledam che vseki uprajnaiava pravoto si da se obogati za smetka na naroda - a naroda samo glasuva i obedniava vse poveche i poveche. i taka shte prodaljava dokato ne se prolee malko deputatska i policeiska i politicheska kryv.

gavra bratche - absoliutna gavra s naroda. ama ot bylgarskia glasopodavatel po goliam mazohist niama.




Тема Re: Няма угаждане за тъпата българска кратуна!нови [re: RollinStoner]  
АвторГлacBпycтиня (Нерегистриран)
Публикувано07.11.01 09:48



И на мен не ми харесват тези 12 демократични години. И на мен не ми харесват 99 процента от управляващите бивши или настоящи политици. Само че не мрънкам и не заравям глава в пясъка, защото бездушието у избирателя е това което същите тези политици целят. И това което си опитвам да кажа е че, ако няма подходящ кандидат президент, то е защото хората които се борят за този пост са един вид отражение на всички нас-бездушните и свикнали да критикуват само в тесен семеен кръг българи. Тук се вписвам и аз. Смятам че ако на населението му е писнало да търпи такива хора, ще излезе на улицата и ще ПОКАЖЕ как иска да бъде управлявано. Но мисля че това няма да стане. Ние сме търпеливи. Затова и ще теглим. Всеки има право да направи своя избор за президент или да не гласува. Надали ако Петър, Богомил или Георги станат президенти ще променят кой знае какво. Защото всеки човек предпочита да върви срещу най-малкото съпротивление-тоест ако ние не ги притискаме да си вършат работата, те ще използват властта пак за лична облага.
И вярна е поговорката според която "който работи го ебат, който ебе го хранят" Вие от коя категория сте?



Тема Re: Няма угаждане за тъпата българска кратуна!нови [re: ГлacBпycтиня]  
АвторKibik (Нерегистриран)
Публикувано07.11.01 18:33



Всеки има право на мнение и на избор. Който иска да го лъжат в очите и да го правят на кретен си е негова работа. Та това прави вашият избраник. И той си е ваш, а ако пак стане президент на всички - горко ни. Не се поучаваме от собствените си грешки. А нали се знае кой не се поучава и от собствените си грешки! Ако пак си го изберете след това не трябва да имате морално право да го критикувате защото вече си го познавате!!!



Тема Re: Няма угаждане за тъпата българска кратуна!нови [re: ГлacBпycтиня]  
Автор RollinStoner (ne sym kato vas)
Публикувано08.11.01 02:44



za sym ot naebanite - i mi e pisnalo




Тема Re: Няма угаждане за тъпата българска кратуна!нови [re: Kibik]  
АвторГлacBпycтиня (Нерегистриран)
Публикувано08.11.01 18:05



Аз ако гласувам за някой, от който после не съм доволен, пръв ще започна да го критикувам. Защо да нямам право да го правя? По скоро хората които не са гласували нямат /морално/ право да критикуват, защото така или иначе те не са дали доверието си на никой.



Тема Re: Няма угаждане за тъпата българска кратуна!нови [re: ГлacBпycтиня]  
Автор RollinStoner (ne sym kato vas)
Публикувано09.11.01 01:29



naprotiv - tochno horata koito ne sa glasuvali imat pravo da kritikuvat - da kritikuvat vashia greshen izbor.
pri tova syznatelno napraven greshen izbor - syznatelno poneje znaete che kandidatite sa nedostoini i izbirate nai-malko nedostoinia. vie go izbirate, nezavisimo che ne vi haresva mnogo i ne mu viarvate, ama nali niama drugi - i sys vashia izbor ebavate moia jivot.
a az iskam neshto drugo - obache takiva kato vas iskat dobre poznatoto losho, i poneje vie nerazumnite ste poveche ot nas razumnite - mnozinstvoto pecheli.

a ti si glasuval, s glasa si se otkazvash ot pravoto si da vzimash sydbonosni za jivota ti reshenia - i delegirash tova pravo na izbrannika ti. osven tova otnemash i moeto pravo - poneje az ne moga da izbiagam ot obshtestvoto upravliavano ot tvoia izbrannik dori i da iskam. a i da izbiagam to shte e v obshtestvo upravliavano ot izbrannika na niakoi kato tebe. i toia izbrannik shte reshava vmesto men dali shte me bombandirat ili ne, dali shte plashtam danaci i kolko, dali shte me biat mutrite ili shte me pazat policaite. dali decata mi shte hodat na ucilishte v koeto shte se prepodava bylgarski . . .i taka natataka

shvashtash li mi tynkata misyl.




Тема Re: Няма угаждане за тъпата българска кратуна! [re: RollinStoner]  
АвторГлacBпycтиня (Нерегистриран)
Публикувано09.11.01 14:55



Иди в Тибет и стани отшелник. По друг начин не виждам как може да ти се угоди. Аз ти говоря з анещата от живота, а ти м иразвиваш някакни теирии които и двамата знаем че на практика няма да се осъществят. Разбилам че ти е писнало, но с поведението което си избрал не виждам как ще се оправиш.
Пожелавам ти успех все пак




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.