Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:37 13.06.24 
Я! Архивите са живи
   >> Президентски избори
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Гледахте ли диспута по БТВ-ще гласуваме за селяни!нови  
Автор Лaнc Линk - тaйният areнт (маймун)
Публикувано06.11.01 10:07



Кажете ми сега, как да ида да глесувам? И за кой от всичките тези селяни, дето ги видяхме снощи?

Петър Стоянов - човек, когото винаги съм смятал за високо ерудиран, културен и сдържан. Стълб на обществото, човек който винаги знае къде и какво да каже. Ама на, ей го и него като първия тъпанар в селска кръчма. Вади компромати и секретни документи да се перчи с тях. Дори по едно време почна да се кръсти ... колко ли е вярващ е друг въпрос.
"Силният президент", неуспелият министър или както и да го наречем си остава поредното корумпирано ченге. Пригласяха си с Пешо и бяха не само смешни, но и жалки. Ако нямаше камери най-вероятно щяха и да се сбият. Не мога да разбера, защо изобщо хората гласуват за него и как точно той се оказва, човека заради който ще има втори тур на изборите.
Ренета Инджова - за нея имах добро мнение, изградено от експертното правителство, което оглавяваше преди време. И което наистина беше експертно. Факт е обаче, че снощи се държа доста тъпо. Как си мисли тя, че се постига равенство между половете, като се плюе по мъжете ли?!? На село в кръчмата на това му казват "путка непоръбена", не е имало един мъж който да и обясни защо се казва "силния" и "нежния" пол. И на нея и знае много устата, ама не и стигна акъла да измисли нещо по-оригинално, та трябваше да копира предизборния си девиз от реклама за бира.
Петър Берон - барабар Петко с мъжете или по-точно в случая с жените. Седна да ми цитира някой си, не запомних кой, дето като се напил и казал, че не били много нещата, които могат да се направят с една жена. И аз знам, че жената може да се ебе, ама знам, че и президент може да бъде и световната история го потвърждава. Не че изказването му не беше предисвикано, но въпреки това беше тъпо и изобщо не на място в един предизборен диспут.
Жоржи - к'во да кажа за него. През последните години свикнахме на всички избори да има един клоун, неизменно кандидат за президент. Ако не друго поне разведрява обстановката, но не вярвам някой да го взема на сериозно.
Единствено Първанов спечели от този диспут, той просто не присъства. Ама как да ида да гласувам за един комунист.

И к'во сега, ще ми излизат разни по телевизията и ще ми казват "Аз ще гласувам защото ще се чувствам добре" или пък "Аз ще гласувам, за да ми завиждат", леле-мале колко ти завиждам. Не, няма да гласувам. Не и за тях



Тема Re: Гледахте ли диспута по БТВ-ще гласуваме за селяни!нови [re: Лaнc Линk - тaйният]  
АвторИзидop (Нерегистриран)
Публикувано06.11.01 11:33



Човече, тръгнах днес към работа с мисълта да напиша нещо в клубовете за снощните изцепки, но ти си ме изпреварил. Напълно съм съгласен с теб. Отказвам да подпомагам почина "гласувай за по-малкото зло". Омръзна ми да подкрепям задници само за да не спечелят още по-големи задници.



Тема Маймунски прав си за съжалениенови [re: Лaнc Линk - тaйният]  
Автор RAGE (родолюбец)
Публикувано06.11.01 11:57



Само една забележка - Берон каза, че това което казва е бъзик и да не се приема на сериозно. Иначе се държа именно той най-достойно.

За да те уважават първо е нужно самоуважение!


Тема Re: Маймунски прав си за съжалениенови [re: RAGE]  
АвторИзидop (Нерегистриран)
Публикувано06.11.01 12:12



Да вярно е че Берон се държа достойно. Грешка е да го наричам задник! Уважавам го, смятам че се държи ДонКихотовски ?!?



Тема Re: Маймунски прав си за съжалениенови [re: Изидop]  
АвторMr.Teatime (Нерегистриран)
Публикувано06.11.01 12:59



U nas e taka.

Ako sega ste videli iztinskoto lizte na Petur St. moga

samo da kaja Better Late Then Never......


PS Toi vinagi ima kakvo da kaje.Prosto govori edno i sushto pred hora
koito ochakvat da kaje tochno tova.

Ot vseki advokat svirka ne stava.


PSS Drugite kandidati prosto specheliha



Тема ЕБАТИ КАНДИДАТ-ПРЕЗИДЕНТИТЕ?!нови [re: Лaнc Линk - тaйният]  
АвторAB (Нерегистриран)
Публикувано06.11.01 14:17



НА ВСИЧКИ ИМ ЛЪСНАХА НАСРАНИТЕ ЗАДНИЦИ И ТАКА СЕ РАЗМАРДЯХА, ЧЕ ИЗБИРАТЕЛНАТА АКТИВНОСТ ЩЕ ПАДНЕ ПОД 50%



Тема Re: Гледахте ли диспута по БТВ-ще гласуваме за селяни!нови [re: Лaнc Линk - тaйният]  
АвторBSPV-явния areнт (Нерегистриран)
Публикувано06.11.01 15:34



Драги,
Адски си прав са снощти.

Само дето доста от нас още мислият с идеологемите:
комунист-антикомунист, демократ по-демократ и т.н.

Политиката е и закачка и игра, само дето правилата са малко странни.

Та помисли. Има смисъл да подкрепиш онзи, който
се даржи малко по-човешки в тази кампания.
Рискувай(като на борсата) и пробвай ГП, ако прецениш



Тема Re: Гледахте ли диспута по БТВ-ще гласуваме за селяни!нови [re: Лaнc Линk - тaйният]  
АвторNeicho (Нерегистриран)
Публикувано06.11.01 15:53



"Egati i darjavata shtom az sam i vicepremier" e sega
kakvo da kajem za badeshtia prezident, koito i da e toi,
shte e ot tezi deto gledahme snoshti.
Az si pravia edin izvod: V Bulgaria svesni hora ne vlizat
v politikata ( velikdenchetata shte sajaliavat, gorko im za opita ).
Kakvo da kajem za bat Petio, deto 10 min.
predi da pokaje sekretnite razrabotki smamri edin ot
zadavashtite vaprosi bivsh voenen che izdaval taini.
Ami za drugite ne mi se govori, fani edinia pa udari drugia.
Kucheta ia iali nashata darjava, ami po barzo da se
izmakvame ottuk.



Тема Bat vi petio tochno tova iska!нови [re: BSPV-явния areнт]  
АвторAsen (Нерегистриран)
Публикувано06.11.01 15:56



Iska da ne glasuvate. Togava vajat glasovete na sinite talibani, koito shte izpalnyat "partiiniya si dalg" i toi pecheli. Izmejdu kandidatite nyama dostoen, zashtoto ne dopusnaha Ginio Ganev. Toi stava, zashtono ne e "SEDESAR" nito "BESEPAR" a e prosto 'Bulgarin".
Bat vi Petio - nyanam dumi. Yurist. Pee za varhovenstvoto na zakona, NO kogato mu iznasia - zakona da si gleda rabotata! I toya se ima za darjaven glava na vsichki bulgari. Da de, ama na konferenciyata na SDS se provikna "Az sam sedesar - zashtoto mu iznasyashe. Neshtasno provincialno nishtojestvo izpluvalo na povarhnostta i v imeto na tova da ostane tam e gotov na vsichko! E kazvam vi na men ne mi e darjaven glava, zashtoto az ne sam sedesar. Az sam prosto edin bulgarin i iskam takav da mi e shef! KOY? Vsichkite sa nisko nivo. Vse pak sam nai sklonen dq podkrepya Bonev, vapreki che i toy ima traski za dyalane. Bat vi Petio NE! Bonev pone e maj i razbira or MVR, oficer e - shte se razbere s armiyata a tova v nashi dni e vajno! Dano ne stane naistina mnogo vajno, che togava vsichkite tezi patrioti shte ibyagat kato vrabcheta!



Тема Re: Гледахте ли диспута по БТВ-ще гласуваме за селяни! [re: Лaнc Линk - тaйният]  
АвторBonka (Нерегистриран)
Публикувано06.11.01 16:41



Grozna gledka, ne misleh che Stojanov shte vleze taka gladko v tona na Bonev. Da se beshe dyrzhal kato Zhelev navremeto kato imashe disput s onja selendur kak-mu - beshe - imeto - mylcha si chovekyt mnogoznachitelno i specheli. Ama Zhljo vsichki go spuvaha che bil kato pljunka. Te vi sa, glasuvajte za dvama leventi...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.