Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:59 28.06.24 
Я! Архивите са живи
   >> Президентски избори
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Re: Orlando/Moriartiнови [re: Opлaндo]  
АвторMoriarti (Нерегистриран)
Публикувано06.11.01 00:33



Вярно, не съм ти видял профила.Culpa mia.Но, поправи ме, ако бъркам като твърдя, че няма западноевропеец или американец, който да е дори съвсем малко над средното интелектуално равнище /то се отразява и на социалното/и да си харесва държавниците или кандидатите за държавен пост. В България те, за съжаление, са само политически кариеристи, на които им се струва, че щом те правят кариера ей така от нищото/само че не съвсем, ако броим шефовете им от шесто/, то и страната просперира. Егати просперитета! Без материален и човешки ресурс! Сред купища мръсотии всякакви, включително и заприличалите на сметище улици, под чуждо наставничество и уверено напред към затвърдяване на старите грешки и трупане на нови във всички управленски сфери.Проста истина е, че, който стои на едно място изостава. Ние си помагаме и със задни ходове.
А за ругатните само един въпрос: "сган" комплимент ли и или пък отпращането към Русия?

Както и да е, бъди здрав !



Тема Re: Orlando/Moriartiнови [re: Moriarti]  
Автор Opлaндo (Непукист)
Публикувано06.11.01 17:09



Айде да не спорим на тая тема. Изборите си дойдоха и всеки ще гласува по съвест. После аз ще празнувам, други ще ругаят и т.н. Явно сме на коренно различни мнения. Тия клишета за тъпите и ограничени европейци и американци съм ги чувал вече, но като мръднеш на запад от Чехия и ахкаш. Осъзнавайки какво са постигнали тези "ограничени" люде, започвам да се моля следващите няколко поколения в БГ да са още по-тъпи и от тях. Нека Европа стане "умна" като нас, за да си изравним стандартите. Извинявай, но не може да се крепим още 1000 години на тезата, че сме висша порода, че имаме супер шахматисти и богата обща култура.
Думата сган я използвах за един тип, който ме нарече: "Ти си гъзоблизец като Пешо коня..." И това само защото предпочитам да живея като европеец, а не като талибан. Не съм постигнал много, но това, което съм го постигнал, съм го постигнал сам, без да лижа задници!

Какъвто си го направиш, такъв ще го ползваш!


Тема Re: Дрън, дрън.10 год. адвокатски пледоарии.нови [re: Opлaндo]  
Авторнeaнraжиpaн (Нерегистриран)
Публикувано06.11.01 17:24



Не ми е ясно след вчерашния диспут какви интелектуални и нравствени устои трябва да притежаваш, за да продължаваш да виждаш батПетьо в положителна светлина?Жалка картинка.За съжаление тези хора направиха кариера покрай политическата и интелектуална безпомощност на българския народ.Адвокати!Няма по-професионални мошеници в обществото от адвокатите.В определен момент обаче се оказа, че умението да лъжеш, да бъдеш гьон сурат, е най-важното умение за успешна кариера.Тогава и адвокатите взеха преднина.Та чак до настоящия предизборен момент.



Тема Re: Дрън, дрън.10 год. адвокатски пледоарии.нови [re: нeaнraжиpaн]  
Автор Aдвokaт (юрист)
Публикувано06.11.01 17:26



Ааааа айде да не се обиждаме на професия То по тая логика всички мутри трябваше да са юристи



Тема Re: Дрън, дрън.10 год. адвокатски пледоарии.нови [re: Aдвokaт]  
Авторнeaнraжиpaн (Нерегистриран)
Публикувано06.11.01 18:12



Ами че то горе-долу си е така.Няма криминално-проявен, който по някаква причина да е стигнал до ВУЗ, да не се е ориентирал към правото.Че те, така да се каже, предварително са взели няколко семестъра в университетите на живота.Мен ме умилява как 99% от адвокатите веднага намират общ език с подобни хора.Всичко е алъш-вериш.Най-вече закона.Най-вече адвокатите.Да ни пази, Господ, от такива.



Тема Re: Дрън, дрън.10 год. адвокатски пледоарии.нови [re: нeaнraжиpaн]  
Автор Opлaндo (Непукист)
Публикувано06.11.01 21:54



Оффффф, откъде се тръгна и докъде се стигна... Не познавам адвокати, не искам да познавам и не съм адвокат. След като от един мой въпрос към участник във форума се стигна до диспут, аджеба адвокат или мутра трябва да ни е президент, то аз те питам: Обичаш ли кебабчета, не съм ял от 6 месеца

Какъвто си го направиш, такъв ще го ползваш!


Тема Re: Orlandoнови [re: Opлaндo]  
АвторMunio (Нерегистриран)
Публикувано06.11.01 22:47



Какъвто си го направиш, такъв ще го ползваш!

Orlando iskam samo da te pitam ti zashto ne si v Bulgaria?
I kato ne si tuka kak mojesh da precenish situaciata?
Ia se vurni i si vzemi malko kebap4eta, moje puk taka da poumneesh, a sorry, ti sigurno si ve4e strashno umen, shtom ne si v Bulgaria.
Viz kakvo shtom ne si izdurzal da jiveesh v rodinata si, pone ne si davai mnenieto po vuprosi koito ne te zasiagat priako.



Тема Re: Съгласен съм и с двама ви, но имам добавканови [re: arste]  
АвторCepaфимчo (Нерегистриран)
Публикувано06.11.01 23:00



Както е става до сега - на избори се гласува против, а не за някой (било партия или президент). Това особенно важи с сегашната ситуация. Е все пак хората се съобразяват малко (да си припомним Жорж колко процента взе на последните президентски избори) и с това за кой ще гласуват.
Най-странното е че за разлика от предишни президентски избори, тези се открояват с рекордно малък брой участници и рекордно безлични фигури. Като най-безличнен се откроява сегащният президент, но има подкрепата на ФЕНОВЕТЕ (ултраците) на СДС и НДСВ и това му дава предимство пред останалите. Бонев е доста по-достойна личност от ПС, но поради това си качество ще бъде омаскарен (както Ж. Ганчев преди) с компромати, за да не притеснява управляващите и опожицията най-вече. За останалите няма какво да говорим!
И като се замисли чевек, наистина подлогата ПС е най-правилният избор, с цел да се запази спокойствие в страната до изтичане на мандата на НДСВ и до предполагаемото подобряване на стандарта на живот, в което аз искренно вярвам.
Друг е въпроса, че достойнството на българина с такъв президент ще продължава да спада ... Та това е дилемата на избирателя, да гласува за една мижитурка или за непредсказуемия Бонев, което би било малко рисковано.



Тема Re: Orlando/Moriartiнови [re: Opлaндo]  
АвторCepaфимчo (Нерегистриран)
Публикувано06.11.01 23:15



Ами питам те - как са постигнали този стандарт на запад?
Имам предположение, че хората здраво са работили по въпроса в продължение на деситилития. Тези държави за които говориш са се нуждаели от поколения които са се жертвали в името на това наследниците им да живеят добре и някакви такива като теб да АХКАТ И ОХКАТ... А утрепки като теб, като видят дебелия и веднага бягат на мекото! Защо не си останал в БГ да се дадеш каквото може за да се пооправи държавата? И такива предатели като теб нямат морално право да казват какво трябва да се направи в БГ, защото вече са взели решението да не работят за БГ, а за някоя друга държава.
Много ти здраве!



Тема Re: Arste/ Nabludatelнови [re: Oчeвидeц]  
АвторBSPV (Нерегистриран)
Публикувано06.11.01 23:22



Mnogo si mra4en!

Ti da ne si roden 1909 g.
ili si noviat Nostradamus, deto wse katastrofi predna4erta???

Kolkoto do BSP, 4iito 4len ne sam, vse pak tia e po-blizo do
evrop. soc.demokracia, otkolkoto SDS(4iito 4len sa6to ne sam
i nikoga niama da bada) do evrop. hristian-democracia.

Pone taka se vijda otstrani.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.