Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:14 22.05.24 
Я! Архивите са живи
   >> Президентски избори
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Кажете ми за кого да гласувам?  
АвторИзбиpaтeл (Нерегистриран)
Публикувано03.11.01 05:34



Вчера Пешо беше в нашият град и категорично и самохвално ни заяви че той е бъдещият президент. Куцкова с презрение посрещаше всеки въпрос за това че президента не е направил нищо за хала на българите докато беше президент. Както вече сте прочели във пресата Пешо изпращаше всички който имаха неудобни въпроси на събранията на Бонев и генерал Марин.
Искам да попитам по грамотните и запознати с кухнята на изборите. Значи ли поведението на Пешо че вече се е договорил за президентското място с Великите сили и нашите усилия са без значение. Значи ли това че другите участници вече нямат шансове и е без значение за кого ще гласуваме ако има външна договорка той да бъде отново президент.
Аз си мисля че само Бонев можеше да помогне да бъде разбита синьо-червената мафия и виновните да отидат в затвора, но май вече е късно и Пешо си е осигурил власта. Жалко за Бонев защото само той познаваше добре тайните служби и можеше да ги разгони а сега отново сме обречени на четири годишен сън и разгул на власта. Писна ми от високопарните слова на мазника Стоянов и истеричната сексуално незадоволена Куцкова, но май нямаме друг шанс щом Запада го е номинирал.
Да се борим ли до край за Бонев! или няма смисъл защото ако не събере достатъчно гласове на първият тур няма да вземе участие във втория.
За съжаление в нашата страна няма възможност да ксе гласува против както в другите страни. Нека тези участници който знаят повече от тази мръсна кухня да ни обяснят. Аз си мисля че Бонев може да помогне на царя да разгони тази престъпна клика във власта, но както виждам друг вече е наредил картите. А може би все още има шанс?-защото ми писна от президентските мегаломанщини. Веднага щом Иван Костов направи българският Великден, Пешо организира празници в Родопите. После върна и "История Славяноболгарская" на Гърция! Изобщо готов е на всичко само и само да свети най много на хоризонта. Някой казват че с връщането на историята на гърците бил предал България и нацията, но дали това е така един Бог знае.
А и доколкото знам Пешо е член на еврейска масонска ложа а не гръцка. Или те всички са свързани в тайно братство? Абе сложна работа, но вече ми писна да живея ден за ден и да се чудя как да се издържам като студент и искам да зная истината. Кой от всички кандидати може да служи най добре на българският народ а не на чуждите интереси. Кой от кандидатите може като стане президент и върховен главнокомандващ да застави службите да работят против унищожителите на България и корумпираните управници от всички бой и кой просто ще си мълчи и ще ги прикрива. Кой президент може да признае че България е комунистическа република и че референдума от 1945 година е незаконен. Пешо вече доказа че не иска да го направи а и нали той организира лишаването на царя от възможноста да участва в президентските избори с помоща на нелоялни и незаконни измами, Куцкова и съда. Който знае повече да ме ориентира. Време е някой най после да промени нещата защото не може да продължаваме повече така. Отечеството ни е в опасност. Имаме нужда от силни личности на този пост а не от интриганти и високомерни плямпала. Кой е най достоен??????????



Тема Re: Кажете ми за кого да гласувам?нови [re: Избиpaтeл]  
Автор3лoдeй (Нерегистриран)
Публикувано03.11.01 11:23



Не мога да ти кажа, ти сам трябва да си избереш!
Положително е това, че искаш да гласуваш и се замисляш за кого да дадеш гласа си. Аз не желая да агитирам в полза на който и да е от кандидатите (кандидат-президентските двойки), но ще си позволя вметването, че в изборите за президент ние трябва да изберем не само способен, но и РОДОЛЮБИВ кандидат. За мен, по досегашните си действия, това в никакъв случай не е "независимия" антиазбучник П. Стоянов.



Тема Re: Кажете ми за кого да гласувам?нови [re: Избиpaтeл]  
АвторПpeпoдaвaтeл (Нерегистриран)
Публикувано03.11.01 20:22



Е-е, много дълги послания пишат тия студенти и хич не обичат правописните и пунктуационните правила. То в бързината... И нещо малко петърстояновско се забелязва / имам предвид глупавото му лого "Разчитам на вас", изписано с претенциозни криволици и NB! с раздалечени букви, а и баба знае, не само графолозите, че така пишат неинтелигентните хора/. Разчитайте на себе си! Изберете сам! Не че на българските политици и на техните чуждоземни наставници може да се разчита... Не сте ПС, че да разчитате на голям западен гръб /навън националните предатели се ценят високо/, на политически зомбита и на мутри /много плакат, много нещо, интернет реклами... вчера и кафеварката ми каза, че той бил българският президент, въобще какъвто електоруред включиш, само това повтаря/. Разчитайте на себе си и дори да сгрешите / за ББ имам предвид/, поне ще сте сгрешили със собствента си глава!



Тема Re: Кажете ми за кого да гласувам?нови [re: Избиpaтeл]  
Автор Opлaндo (Непукист)
Публикувано03.11.01 21:04



Ми Вие господине, май вече сте решили... Изказването Ви повече изглеждаше на агитация, отколкото на въпрос. Аз поне имам няколко забележки.
Първо разбирам, че не ви харесва доктрината и агитацията на Стоянов. Еми политиката, поне по отношение на агитацията, е еднаква в целия свят. Има два метода. Единият е мазни приказки - Петър Стоянов, другият е тотално оплюване на опонента - Богомил Бонев и в САЩ. Там обаче, след загубата противниците си стискат ръцете и единия започва да работи за другия. В България ти гарантирам, че това няма да стане.
Другото, което ми прави пчечатление е новината, че Куцкова е сексуално незадоволена. Аз това не мога да го твърдя, но не виждам какво ще и пречи на работата, ако е кадърна.
Третото е, че Бонев, заедно с царя можел да разбие "Синьо-червената" мафия. Сама по-себе си, тази фраза е едно клише, което нито може да се отрече, нито може да се докаже. Тя е присъща, за повечето българи, но за мен истинския българин не е заключен между думите: "Беден съм, гладен съм, няма работа, всички гледат да се налапат и т.н." България е нито най-бедната, нито най-гладуващата, нито най-корумпираната държава в света. Въпреки това, се проявява една черта, нетипична за българина преди сто години - т.е. той сега не се бори, а чака. Е, никой няма да ти изсипе маната отгоре.
Не съм съгласен и с това, че Великите сили са наредили гласуването. Все пак като влезеш в стаичката, няма някой масон да те бие през ръцете ако хванеш бюлетината на Бонев, нали?! Преброяването пък се контролира от външни експерти, между които има руснаци и други посткомунисти, така че.... Просто народът е решил да гласува за Стоянов и го приеми като факт.
Не мисли, че Бонев ще направи и нещо за корупцията. Като министър той имаше доста повече права, отколкото ще има като президент, а тогава именно я задълбочи, слагайки шапка на мултаците при далаверата със захарта, солниците, нелегалните цигари и т.н.
Не вярвай много и на царя. Не мисля добри неща за човек, който се отказа от синята кръв и по този начин разби житейските идеи на хиляди, лежали по лагерите заради монархическите идеи. После пък излъга няколко милиона с думите: "Вервайте ми" и "Ще ви оправя за 800 дни". Да бе, много ти вервам... Българинът се юрна като гламав към урните да гласува за новия фойеверк в родната политика, а само 100 дни след това ругае по медиите новия ред и сигурен съм че след 200 ще излезе да хлопа с тенджерите.
... така че не питай другите, а си направи самостоятелен анализ и прецени кой е най-достойния. Прецени кой най-бързо ще направи България такава, каквато искаш да я видиш!

Аз се ръководя по едно мото, което е малко вулгарно, но вярно:

Какъвто си го направиш, такъв ще го ползваш!


Тема Re: Кажете ми за кого да гласувам?нови [re: Избиpaтeл]  
Автор RollinStoner (ne sym kato vas)
Публикувано06.11.01 05:31



nedei da glasuvash
vsichki kandidati sa izmet, bydi dostoen i sebeuvajavasht se grajdanin i nedei da glasuvash za otrepki koito chakt porednia shans da se izgavrat s naroda.




Тема Re: Кажете ми за кого да гласувам?нови [re: Opлaндo]  
Авторmemory (Нерегистриран)
Публикувано14.11.01 21:23







Тема Re: Кажете ми за кого да гласувам?нови [re: Избиpaтeл]  
Автор VooDooMaN (Скиталец)
Публикувано14.11.01 21:30



Ebi si maikata be gyz - Jorj-Ganchevata "sinjo chervena magla" e dosta star laf. Po-dobre jasno razgranichenie konservatori i sozialisti otkolkoto njakvi chengeta. Az predpochitam komunistite pred vsichkite drugi - pone znam che se izlagat vinagi i znam kakvo predlagat. Drugite lajat!Parvanov zakvo njama nishto v programata - za da mu e izpalnima :)

Не всичко що блести и злато, не всеки скиталец е враг.


Тема Re: Кажете ми за кого да гласувам?нови [re: Пpeпoдaвaтeл]  
Автор VooDooMaN (Скиталец)
Публикувано14.11.01 21:34



Pocherka ne e pokazatel za inteligentost! Az sam za latiniza, shtoto sam sviknal na neja da pisha i v neta vsichko e na latiniza. Ako se kirlizira zelija net sha sam za kirilzia :). Koftito na latinizata e che pisha kakto si haresam, a sha trajbvat pravila :). Taka che tova ne e na dneven red. Latinizata za forumite i chatovete, ofizialna e Kirlizata :).

Не всичко що блести и злато, не всеки скиталец е враг.


Тема Re: Кажете ми за кого да гласувам?нови [re: Opлaндo]  
Автор VooDooMaN (Скиталец)
Публикувано14.11.01 21:37



A be ne znam... Az oshte ne sam pochnal da rabotja, no za 2 dena moga da si namerja rabota za da kajem 150-200 leva na mesez (bez kvalifikazia vse oshte i mnogo tarsene - tolkova). Ima rabota be hora, potarsete ja. Tja njama da doide sama pri vas!

Не всичко що блести и злато, не всеки скиталец е враг.



Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.