Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:12 27.06.24 
Религия и мистика
   >> Православие
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема А що за въпрос е това ?нови [re: cyrus9358O]  
Автор tri-9084 (Бодлидрешко)
Публикувано15.04.15 07:43



А що за въпрос е това:

"""Венчахте ли ги там или да?:))"""


?


Това е въпрос, който не търси отговор, а провокира заяждане - "Пак ли се продадохте на мафиотите, гиди маскари с маскари"

Да си признаеш сам - че си задал "заядлив офтопик-въпрос" - какво е ???

Това именно не доказва ли, че пускаш тема за да погъделичкаш егото си, за да покажеш щото види те ли, колко големи маскари са "онези там", за разлика от мен.


Ако бе търсил наистина отговор, нямаше да го търсиш тук, в този форум.


И трето - тук никой не венчава, защото само свещенослужители имат право да извършват това тайнство.


Впрочем, ако има някой(и) митрополит(и) да върши(ат) беззаконие, то това съвсем не е оправдание за нашето собствено (беззаконие). На Съда, Киро, ще отговаряме единствено и само

.




Редактирано от tri-9084 на 15.04.15 13:37.



Тема Re: за т.н. "цар" на Синоданови [re: cyrus9358O]  
Автор Prokimen ()
Публикувано02.05.15 16:43



Без да влизам в стерилно надприказване за несъществуващия цар на българите, който миропомазван или не, ставайки Първи министър на Република България, де факто престава да бъде претендент за неин монарх, любопитно ми е дали отсега нататък Българоубиецът - Симо Пелтекът ще седи на царския трон в Александър Невски?



Тема Re: за т.н. "цар" на Синоданови [re: Prokimen]  
Автор Metropolis (LANL)
Публикувано02.05.15 17:05



Ми който е любител на храма Ал. Невски да си каже.Аз на тоз храм-паметник не съм му фен. А симо мадридски, едва ли е дошъл да седи, той е практичен човек и едва ли ще има време за тез неща, според мен.

...защото буквата убива, а духът животвори. ап Павел

Редактирано от Metropolis на 02.05.15 17:06.



Тема Re: Мара и мафиотчо в Ал. Невскинови [re: cyrus9358O]  
Автор njord@abv.bg (непознат )
Публикувано24.05.15 17:43



Вие се държите неуважително. Както спрямо храма, така и спрямо православието.

Редактирано от njord@abv.bg на 24.05.15 18:15.




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.