Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:17 26.04.24 
Религия и мистика
   >> Православие
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема трета република поиска да се казва Българиянови  
Автор izz ()
Публикувано13.12.13 00:21







Тема Re: трета република поиска да се казва Българиянови [re: izz]  
Автор izz ()
Публикувано13.12.13 00:22



Повечето наши сънародници отр руската федерация май са мюсюлмани. Ако вземем, че направим една нова велика България, дали ще си направим гражданска война по тоя повод?





Тема Re: трета република поиска да се казва Българиянови [re: izz]  
Автор Aulus Vitellius CelsusМодератор (semper spamens)
Публикувано13.12.13 09:42



а това каква връзка има с тематиката на клуба?



Тема Re: трета република поиска да се казва Българиянови [re: Aulus Vitellius Cels]  
Автор alisalisa-147324 (Лиса)
Публикувано13.12.13 10:25



Няма. но кукувицата все някъде трябва да си снесе яйцата





Тема Re: трета република поиска да се казва Българиянови [re: alisalisa-147324]  
Автор Aulus Vitellius CelsusМодератор (semper spamens)
Публикувано13.12.13 10:33



не се и съмнявам. Както и да е, чувашите нито етнокултурно, нито дори религиозно не се доближават до дунавските българи. Иначе и аз имам претенциите да се пиша римлянин на преброяванията.





Тема Re: трета република поиска да се казва Българиянови [re: Aulus Vitellius Cels]  
Автор alisalisa-147324 (Лиса)
Публикувано13.12.13 10:46



на преброяванията всякакви тъпанари, които хабер нямат и от "отче наш", се пишат "православни" само заради предразсъдъка, че щом си с български произход, то си православен, няма какво друго.

После други тарикати се хващат за стъкмистиката и образуват теория - черното е бяло заради пиян Генчо, друснал първото, каквото му дойде на ума в преброителните списъци, е така, за кодош.



п.п. кой от модовете ми изтри постинга до тая ******* в темата на наблюдател?!
И на какво основание?


Редактирано от harishchandra на 13.12.13 10:50.



Тема Re: трета република поиска да се казва Българиянови [re: Aulus Vitellius Cels]  
Автор harishchandraМодератор (curmudgeon)
Публикувано13.12.13 10:47



Може би някой (намек), трябва да добави в списъка правилото, че започването на тема само с един линк не е позволено. Както е в повечето форуми. За такива работи си има фейсбук.



Тема Re: трета република поиска да се казва Българиянови [re: harishchandra]  
Автор Aulus Vitellius CelsusМодератор (semper spamens)
Публикувано13.12.13 11:02



мдам, теми които нямат нищо общо с тематиката на клуба, съдържат линк без ясно формулирана теза и представляват опит за тролене са си за триене/заключване.

До izz: аз ти изтрих мнението ти във въпросната тема, което си беше чисто заяждане към Алиса. Мислех че като интелигентен потребител ще разбереш сама защо. Надявам се /за твое добро/ подобни 'закачки' повече да няма. В противен случай, знаеш: аз съм търпелив, великодушен и благоразположен, но и търпението ми има край.
Като демонстрация за великодушието ми е фактът, че изобщо ти отговарям на питанката.





Тема Re: трета република поиска да се казва Българиянови [re: Aulus Vitellius Cels]  
Автор izz ()
Публикувано13.12.13 11:13



Как да няма връзка-има милиони хора, които реално са българи, въпреки, съветския напор да не са. Интересното е, че повечето от тях, ако не всичките-за това не съм сигурна, са приели исляма много отдавна. Би било много интересно каква държава бихме направили заедно с тях. Този въпрос, разбира се, е чисто теоретичен, понеже никой няма да разреши създаване на една голяма и силна България, нито Русия, нито Америка, нито Европа ще го допуснат. Но да кажем това стане....какво ще правим един с друг, като сме едните християни, едните мюсюлмани? С турците е едно-те са друг народ, но българи-мюсюлмани, които не са "помаци"

?



Тема Re: трета република поиска да се казва Българиянови [re: Aulus Vitellius Cels]  
Автор izz ()
Публикувано13.12.13 11:15



а? изобщо не съм разбрала какво си изтрил. Алиса те пита какво си трил на нея. Аз нямам претенции.

От мен имаш разрешение да триеш каквото и да било свързано с алиса.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.