Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:15 19.05.24 
Религия и мистика
   >> Православие
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Темите ще натрупват още емоции, когато не сенови  
Автор Лилав Чепик (di garda)
Публикувано15.11.13 21:00



оставя един диалог да приключи, при това съществен.

И така към Из

Нали си го чела мнението ми и това на Алиса? Нали си наясно какво е станало снощи?
Не разбра ли, че модератоката си е изтрила въпроса си "Какво ще направите ако Исус ви дойде на гости?"
Къде видя иревалентното в отговора на Алиса? Според мен е напълно в реда на нещата. Въпросът е зададен така, че всеки може да тълкува буквалното или метафоричното присъствие на госта.

Бас ловя, че май нищо не си чела, включително и моето мнение, защото то беше изтрито точно няма и 20 секунди след публикацията му, а само използваш ситуацията по усмотрение. Иначе още снощи нямаше да се стърпиш.
Ти обаче си се появила от едва в тук едва в 1.00 след Българите в америка. Ето защо не знаеш на какво се дължи отговорът на Алиса!


Съответно лъжеш, както и за моето, така и за нейното снощно участие. А начина по който влизаш после в темите показва, че едва по-късно си разбрала за патакламата.

В момента правиш същото, в което се пробваш да ме обвиниш. Несимпатията ти към Алиса vs симпатията ти към Дея. Използваш повода да си разчистваш сметки с Алиса, като приписваш на моя постинг от снощи преднамереност от личен план в полза на симпатиите си.

За разлика от теб обаче в случая не ползвам такива методи. Към Алиса се отнесоха точно толкова левашки, както и към мен, а в това няма място за симпатични и несимпатични. Би трябвало да злорадствам, че тя е с бан, а аз не, въпреки че нейното поведение няма никаква, ама никаква почва за банване. Тя беше предизвикана да се държи агресивно в последствие, точно колкото и аз.

А последното ти защитно слово за бъркането в чуждите работи е именно - иревалентно. Не е твоя работа защо съм пред компютъра в момента, както не е и моя, чии го дириш ти наоколо.

Тотално загубих уважение, защото ако мразя нещо - това са лъжите.

Сега можете а заключвате на воля.

А ако ще триете - пратете и го та лични.


Свалям правителства. Всякакви.


Тема Re: Темите ще натрупват още емоции, когато не сенови [re: Лилав Чепик]  
Автор izz ()
Публикувано15.11.13 21:13



Казах ти още в предната тема, че не смятам за нужно да продължавам с никакви дискусии по въпроса. Поради това не смятам да прочета този ти пост. Приятна вечер.





Тема Re: Темите ще натрупват още емоции, когато не сенови [re: Лилав Чепик]  
Автор loverrock ()
Публикувано15.11.13 21:25



Мене ме е яд, че не съм чела вчера


Наистина много мнения са заключени.

domino dancing

Тема Re: Темите ще натрупват още емоции, когато не сенови [re: Лилав Чепик]  
Автор Prokimen ()
Публикувано15.11.13 21:32



Моля модераторите да заключат тази тема. Понеже с Аби с лилавите чепици сме си добри приятели и можем да си казваме нещата директно в очите дори когато отстояваме различни мнения, то ако тя е недоволна, с мен ще си има работа. Приканвам всички да си дадем словесна почивка поне едно денонощие, надявайки се, че сериозността ще надделее.

Уважавам чувствата на засегнатите, но мисля, че и модераторството не е голям келипир . Нека ударим словесна спирачка, а и утрото е по-мъдро от сутринта.

Поздрави на всички и оставам с неизменно доброжелателство!



Тема Re: Темите ще натрупват още емоции, когато не сенови [re: Prokimen]  
Автор Лилав Чепик (di garda)
Публикувано15.11.13 21:52



Да се отдадем на Тамплиерски страсти!

Но не и в това котило



Да заключват естествено. От кога ги чакаме

Свалям правителства. Всякакви.

Тема Re: Темите ще натрупват още емоции, когато не сенови [re: Prokimen]  
Автор anbМодератор ()
Публикувано15.11.13 21:53



Уважаеми о. Prokimen.

Отново ще засвидетелствам благодарността си за миротворството, което желаете да има в нашите два братски клуба. Сигурен съм, че освен Вас и други го желаят.



За да го постигнем, необходимо е да вземем съзнателното решение с волята си да вървим в тази посока. И началото се поставя, когато си претърпяваме един другиму, приемаме се каквито сме, съобразяваме се по между си и спазваме необходимата етика на клубното общуване. Затова, преди години са създадени Клубни правила, които не са тежки за изпълняване и ако наистина се спазват, много излишни конфликти биха били избегнати.

Искрено се надявам, че думите ми ще бъдат взети предвид и заедно ще продължаваме напред в дух на взаимно уважение и зачитане, какъвто трябва да присъства в клубовете ни.





Тема Re: Темите ще натрупват още емоции, когато не сенови [re: anb]  
Автор Лилав Чепик (di garda)
Публикувано15.11.13 21:55



Я стига си се лигавил и заключвай!


ако искаш и ме банни

дреме ми на жилетката

Свалям правителства. Всякакви.

Редактирано от Лилав Чепик на 15.11.13 21:56.



Тема Re: Темите ще натрупват още емоции, когато не сенови [re: Лилав Чепик]  
Автор anbМодератор ()
Публикувано15.11.13 21:56



Не ти ли е време за лягане?





Тема Re: Темите ще натрупват още емоции, когато не сенови [re: anb]  
Автор Лилав Чепик (di garda)
Публикувано15.11.13 21:58



А не е ли време да махнеш неправомерния бан на Алиса?
Разменям нейния за мой, ако това ви прави щастливи и успокоява съвестта ви.



Свалям правителства. Всякакви.

Тема Re: Темите ще натрупват още емоции, когато не сенови [re: anb]  
Автор Prokimen ()
Публикувано15.11.13 22:01



Искам да вярвам, че с Божия помощ и лични усилия всичко ще си дойде на мястото. Притеснен съм, че отворих тема в клуб "Езичество" за да може Алисия да сподели свои съждения. Нямам никаква представа от техническите детайли в ДИР, но сякаш нейният бан не й позволява да пише дори в клуб "Езичество". Искам да вярвам, че евентуалното съкращение на срока не би внесло никакви напрежения.

Благодаря предварително и на двете страни




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.