Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:40 21.06.24 
Религия и мистика
   >> Православие
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Оттегляне на кандидатура за позиция "Модератор"  
Автор anb ()
Публикувано01.11.13 22:40



Здравейте, приятели!

Благодаря на всички, които имат доверие в мен, дори да не се познаваме лично с тях! Това е признание, което дълбоко ценя и ме радва.

Бих искал да ви съобщя, че се оттеглям като кандидат за позицията "Модератор" и преотстъпвам възможността на друг, който има желание и призвание за това.

Благодаря!


С уважение,
anb



Тема Re: Оттегляне на кандидатура за позиция "Модератор"нови [re: anb]  
Автор Prokimen ()
Публикувано01.11.13 22:44



Вече е късно!

Клубът Ви възлага послушание да го умиротворите. Иначе, православните ще започнат да се самоунищожават. Нужен ни е нещо като турски султан да управлява православното царство на ужасите

.



Тема Оттегляне на кандидатура за позиция "Модератор"нови [re: Prokimen]  
Автор anb ()
Публикувано01.11.13 23:13



Уважаеми о.Prokimen.

Благодаря Ви!

Бих искал да споделя пред Вас и пред всички съклубари, че когато се определя Екип, предназначен да изпълнява определена работа е необходимо единство, което да обединява усилията при постигането на целта.

В случая, такова няма. Пример за това може да бъде даден с последно изразените мнения по темата "Хелоуин" в другия ни клуб, където ясно си проличават различията в мотивите на хората, избрани от Вас да се грижат за клубовете ни:

Моля, проследете диалога между мен и 777 от този линк и нататък:

за да се уверите сам в липсата на обща мотивация и поставени цели.

Считам, че декларираното от мен оттегляне от кандидатурата е отговорно решение, с цел предотвратяване на бъдещи разногласия и конфликти в така избрания от съклубарите екип, които не биха били полезни за клубовете, като цяло.

Благодаря Ви!

Редактирано от anb на 01.11.13 23:18.



Тема Re: Оттегляне на кандидатура за позиция "Модератор"нови [re: anb]  
Автор Prokimen ()
Публикувано01.11.13 23:39



Ще погледна линка, който сте ми дал, но аз не виждам причина за Вашия отвод в клуб "Православие". Не видях възражения от страна на православните за евентуалността Вие да станете модератор на клуб "Православие". Предлагайки Ви, изхождал съм единствено от съображението, че модерирането е следене щото правилникът да бъде спазван от всички в името на конструктивна обмяна на мисли.

Ако в клуб "Християнство" сте огорчен от събратско неразбиране, в този клуб е наложителна неутрална кандидатура за да се прилага правилникът в действие.

Както споделих виждането си, Вие имате нужния такт за този пост в този клуб.

===
П.П.

"о"-то пред ника ми е изишна буква.



Редактирано от Prokimen на 01.11.13 23:41.



Тема Re: Оттегляне на кандидатура за позиция "Модератор"нови [re: Prokimen]  
Автор anb ()
Публикувано02.11.13 00:03



о.-то пред ника Ви е в израз на уважението ми към Вас. Повече няма да го използвам, разбрах Ви и благодаря!

Колкото до останалото, не съм огорчен. Не се огорчавам и не тая горчивина в себе си към никого. Признавам, че веднага след резултатите от гласуването ни, от самото начало изпитвах противоречиви мисли относно общата мотивация на бъдещата екипна дейност на избраните кандидати, но днес това окончателно се изясни за мен. Изборът на модератор в нашите клубове не е рутинна процедура (и не би трябвало да бъде!), а отговорност. Отговорност към нещата, които променят живота на хората и му придават истинския смисъл. В противен случай заблуждаваме сами себе си...



Тема Re: Оттегляне на кандидатура за позиция "Модератор"нови [re: anb]  
Автор Prokimen ()
Публикувано02.11.13 01:21



Тук няма да има никакъв екип. Ще Ви изберем за епископ на клуб "Православие", което ще рече "инспектор" на виртуални човешки взаимоотношения. Нищо повече, но наградата Ви ще е несравнима на небето, ако съумеете да ни благовъзпитате нас, православните извънземни индивиди

Казано е, че ще са блажени миротворците, които ще наследят Царството небесно.



Тема Re: Оттегляне на кандидатура за позиция "Модератор"нови [re: Prokimen]  
Автор alisalisa-147324 (Лиса)
Публикувано02.11.13 08:23



Аз се възпротивих anb да модерира Православие, а в Християнство взе да ми писва при всяко поставяне на избор за нов модератор да го кандърдисвам и подкрепям да модерира.

Православие си е на православните - всички знаем и приемаме тяхното отношение към християни от други деноминации и не е редно да им се натрапваме.
Християнство се предполага да е по-отворен за различията клуб. Там anb би бил на място, както и широкоскроените настоящи модератори Наблюдател и Глишев.

Ако anb има възражения спрямо екипа, с който ще работи, да си ги поства в съответния клуб. Аз имам възражения спрямо модератор от неправославна деноминация или неангажиран с Православието в този клуб. Смятам, че не е редно външен за православните тънки и засукани дела човек да играе ролята на чистач и пазач на местните нрави.



Тема Re: Оттегляне на кандидатура за позиция "Модератор"нови [re: alisalisa-147324]  
Автор Prokimen ()
Публикувано02.11.13 10:24



В отговор на:

... не е редно външен за православните тънки и засукани дела човек да играе ролята на чистач и пазач на местните нрави.




Хем се разсмях, хем се засрамих. Така или иначе, на нас трудно ни се угажда, дори и някой светия да възкръсне за да ни модерира, едва ли ще спаси положението.

Редактирано от Prokimen на 02.11.13 14:51.



Тема Принципно, по този случай съм солидарен с anb,нови [re: anb]  
Автор _maycal (refab)
Публикувано02.11.13 14:06



най-вече за ето това: "777, прието е със закон, когато се предоставя съдържание, което може да окаже негативно влияние върху психиката на малолетни или хора със слаби сърца да се поставя предупреждение за това."

Още преди да попадна на този текст, като видях безотговорно публикуваните от уважаемия Ежко снимки, си помислих, че е трябвало да се следва правилото, отбелязано от anb.
Сега ще погледна какви други мнения и позиции има, за да преценя дали и доколко при някои от тях става дума за примитивизъм и балкански синдром на нечувствителност.



Тема Re: Оттегляне на кандидатура за позиция "Модератор"нови [re: alisalisa-147324]  
Автор anb ()
Публикувано02.11.13 20:29



Алиса, успокой емоциите.

Ясно и отговорно съм си описал мотивите за оттеглянето по-горе и това не би трябвало да те засяга лично. Ще ти го напиша отново: тъй като с избрания от вас втори модератор 777 имаме различни мотиви и цели, за да се избегнат бъдещи конфликти се оттеглих. Това е.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.