Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:19 31.05.24 
Религия и мистика
   >> Православие
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема Re: Izz, предай се :)нови [re: Aлиca.]  
Автор Black Wolf (ловец)
Публикувано02.03.13 20:21



Май католиците (свещеници и прелати) участват в религиозни церемонии на други религии. Знам множество примери, и то не от сега, а от последните 40-50 години...



Добър лов на всеки по тези пътеки, Законът сега е със нас!

Тема Re: Мартениците - за и противнови [re: izz]  
Автор gloriana (минаващ)
Публикувано02.03.13 20:25



Щом връчваш подарък на конкретен ден със съответното пожелание, значи е празник. Показах ти, че според каноните 1 март не бива да се празнува. Съгласи се, че те трябва се спазват по дух. Коя от двете чопли и какво вече е ясно, а дали ти е ясно, че безделието е майка на всички злини





Тема Re: Мартениците - за и противнови [re: Aлиca.]  
Автор izz ()
Публикувано02.03.13 20:25



Ще ти го повтарям във всеки пост.

Истината трябва да се повтаря, докато изчезне всеки стремеж да се избягва и отрича.

И така: църквата, която промотираш и пробутваш нявсякъде е педофилска престъпна отганизация и роботърговец.

И понеже спомена магии, ще добавя: освен това е виновна за изгаряне на клада, мъчения и кофискуване на имотите на голям брой хора заради обвинения в магия. Или по-скоро обвинени са в магия за да им се кофискуват имотите, а с цел забавление са им изтръгвани крайниците и са горени на клади, щото що да иде зян едно убийство, като може да му се насладиш напълно.



Тема Re: Izz, предай се :)нови [re: Aлиca.]  
Автор izz ()
Публикувано02.03.13 20:27



Уха, с какъв кеф изречено

като казвам, аз че си истинска католичка, член на сатанинска църква, ти мислиш, че съм нещо нетолерантна...Ми ето те на-с кеф и "" обяснява как са горени хора.



Тема Re: Мартениците - за и противнови [re: gloriana]  
Автор izz ()
Публикувано02.03.13 20:30



Не си доказала, че празника на 1-ви март е съшия като този в наши дни. А аз ще ти кажа, че не е същия.


Много извърташ...сега вече не благословията, ами подаръка станал знак за празник. А подарък без празник може ли? И къде е казано че не може да има празници?


Да, иди измий чиниите, по-добре.

Разговорът е безсмислен и е плод на твоята заядливост и нищо друго.



Тема Re: Мартениците - за и противнови [re: izz]  
Автор gloriana (минаващ)
Публикувано02.03.13 20:48



Ако четеше с такава бясна скорост, с каквато бясна скорост пишеш, щеше да видиш, че съм написала какво е бил тогавашният 1 март - Нова година. А "заядливостта" ми с теб е заради несъгласие не толкова с твои принципни позиции, колкото с отношението и претенциите ти към другомислещите и в частност Алиса - ти дори я прати в несъществуващ форум "католицизъм" и не спираш да изкарваш най-масовата християнска религия в света сатанизъм, лекувай си садизма, това само бих ти препоръчала, не е по-малко страшно от педофилия.



Тема Re: Мартениците - за и противнови [re: gloriana]  
Автор izz ()
Публикувано02.03.13 21:02



Алиса да върви където си ще, на мен ми е все тая. Само намирам за неуместно агресивното и присъствие в този форум, в който тя нахално сравнява своята прехвалена религия с православната разбира се винаги с резлултат в едната посока.

А съжалявам, но казването на истината не е садизъм. Когато минат поне стотина години, в които не са продавали бебета и изнасилвали деца, ще говорим пак. Това, че нещо е масово не значи, че не е сатанизъм, даже в наши дни е точно обратното. Включи само масовата телевизия МТВ да видиш сатанизъм в действие. Една илюстрация: http://www.youtube.com/watch?v=EVBsypHzF3U



Тема Re: Мартениците - за и противнови [re: izz]  
Автор Дeя ()
Публикувано02.03.13 21:18





Да, Изи, много добре си постъпила.



Тема Re: В същност ...нови [re: anb]  
Автор Дeя ()
Публикувано02.03.13 21:20



Благодаря! Много хубава статия.



Тема Re: Мартениците - за и противнови [re: Black Wolf]  
Автор Aлиca. (Лиса)
Публикувано02.03.13 21:22



Католиците в България по традиция са много толерантни към други религии. Но, търпимостта им си има граници.

А, да, и носим мартеници без предразсъдъци.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.