Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:09 02.06.24 
Религия и мистика
   >> Православие
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
Тема Re: Галактион-патриарх???нови [re: Гepиcъм]  
Автор izz ()
Публикувано16.02.13 17:52



Не. Ти обясняваше с някакви остарели (както твърдят католиците) католически догми, как аз трябвало да възприемам патриарха и избора му. След което се оказа, че това даже в католицизма не важало, камоли за православието. Но ти естествено нито знаеш това нито те вълнува, важното е да се разпищолиш в православния форум да обясняваш на православните, че са тъпи, за разлика от тебе.



Тема Re: Галактион-патриарх???нови [re: izz]  
Автор Гepиcъм (корав оптимист)
Публикувано16.02.13 18:06



Пиле шарено, ти дори не си вникнала в това, което си мислиш че си прочела, ама бързаш да се оправдаваш!

Аз просто разгледах ситуацията - ако изборът на патриарх е проявление на Божата воля, колко смешно в очите на Бог (и на хората!) ще бъде твоето поведение да се назландисваш и дърпаш. А ти сънуваш някакви папски аналогии, ама няма оправдание в тях за теб. Всичко това показва, че за теб е важно да се тръшкаш и да хулиш опонента си на личностна основа, вместо да си размърдаш гънките да разбереш какво ти казва той. Това, както казах, е чисто тролско поведение.

Per warez ad scientiam


Тема Re: новининови [re: izz]  
Автор izz ()
Публикувано16.02.13 18:08



Видно е какво е общественото мнение за "Галактиката", а за жалост то се дължи на фактите.



Аз бях забравила факта, че Галактиката е бивш разколник. Сега остава и за патриарх да го турят, че да се оправи работата.



Тема Re: Галактион-патриарх???нови [re: Гepиcъм]  
Автор izz ()
Публикувано16.02.13 18:13



Ти просто си чешеше езика, пиле шарено.

Тук обсъждаме избора на патриарх, а не някакви шантави твои предпоставяния и техни невъзможни резултати. В английския език тия неща се пишат в трети кондишънъл: невъзможни неща в миналото и техни неслучили се последсвия. Ако бях портокал щях да бъде оражнев и кръгъл". "Ако беше волята Божия масон, разколник и еретик да стане патриарх, то това щеше да е галактион и тогава този избор нямаше да подлежи на критика."

Нищо не "сънувам", ти ми говориш отново в трети кондишънъл за това че изборът на патриарх бил божия воля и затова не бил оспорим. Хайде холан, стари католически догмати на работа за чешене на герисъмския език.

Трол е атеиста дошъл да лее акъл по верски въпроси на вярващите.



Тема Re: Галактион-патриарх???нови [re: izz]  
Автор Гepиcъм (корав оптимист)
Публикувано16.02.13 18:24



Да бе да, на калпавата ракета космоса и пречел...

Ти сама намеси Божията воля в избора като някакво оправдание да си търсиш оправдания, не помниш ли? Сложи си очилата, няколко пъти "ако"-то на избора който обсъждаме специално съм ти го подчертал, защото знам че иначе ще ти е трудно с контекста



Per warez ad scientiam

Тема Re: Галактион-патриарх???нови [re: Гepиcъм]  
Автор izz ()
Публикувано16.02.13 18:29



тука минахме в зоната на здрача



изобщо не подлежи на коментар това, освен клиничен, но аз не съм на работа



Тема Re: Галактион-патриарх???нови [re: izz]  
Автор Гepиcъм (корав оптимист)
Публикувано16.02.13 18:31



Аз не забелязвам ти в коментарите си да си излизала от тази зона.

Per warez ad scientiam


Тема Re: Галактион-патриарх???нови [re: Гepиcъм]  
Автор izz ()
Публикувано16.02.13 18:35



Със сигурност не съм. От самото начало ме въвлече в някакви клинични разговори несвързани с темата. Ако се метна да се боря с прасето в калта и аз самата съм там, без съмнение. Меа кулпа.

А сега ако обичаш не троли повече темата за избора на патриарх.



Тема Re:нови [re: Гepиcъм]  
Автор Шпaгa ()
Публикувано16.02.13 18:44







Тема Re: [re: Шпaгa]  
Автор Гepиcъм (корав оптимист)
Публикувано16.02.13 19:22



Точно на това и на лични оценки обърна темата дамата, бягайки от неудобната същност.

Per warez ad scientiam



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.