Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:12 03.06.24 
Религия и мистика
   >> Православие
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Тема Исках промяна на т. 9 в "Християнство"нови  
Автор Ежко (Бодлидрешко)
Публикувано27.11.12 15:05



Поисках промяна на Правилата във форум Християнство, но някой от модераторите там побърза да ме БАН-не до 2040г..

В темата за Правилника първо написах ето това:

Не знам кой изтри постинга ми - сега ще помоля, това да не го правите. С нищо не нарушавам Правилата, единствената ми цел е истината и само истината.

Нека всички знаят как бе създадена т.9 на форум Християнство - че тя бе наложена лично от модериращата пишеща под ник аби персонално заради мен, за да може да намери лесни поводи да ме БАН-ва. Че това е така, свидетелства факта, че тя наложи първия си към мен БАН по причина "повдигането на стари теми".

без все още да бе въведена (от нея) въпросната т.9 от Правилата.

Тук не става въпрос за анонимно повдигане, а за резонно повдигане. Мога да дам примери, в които форумци благодарят за повдигната "стара" тема, понеже принципно всяка тема може да бъде полезна, да бъде актуална, допълвана, дискутирана. Мойта лична практика във форумното пространство показва следното: че когато се дава линк към темата, малцина ще прочетат постингите там. Някои дори въобще не отварят линка,

. Така се съсредоточават към новата тема, която често се радзводнява, губейки връзка със старата.

Знаменателно и показателно е това, че преди време аби съвсем спокойно участваше в повдигнати "стари" теми - нещо повече - по повод повдигната от мен "стара" тема във форум Православие и опит за опониране от страна на един участник, тя самата казва следното:

"Нямя да е честно да ги заключат.
Не са вдигнати анонимно, диалогът е умело подхванат, тестът се харесва...

. . .Обаче БАН не приемам. Щом едни могат да участват така, мога и аз и никой няма право само на мен да ми забрани да си вдигам носталгиите от 2002 и просторно да ги реанализирам.
"

Източник:

Край на цитата



Намерението ми бе да променим т. 9. Затова се опитах да пусна 2-ри постинг, със заглавие: "Предложение за промяна на т.9", а после и отделна тема за гласуване. Ето го постинга, който когато опитах да пусна, ударих на камък, поради поредния БАН:



Не само аз споделям това мнение.

Искам да направя следното предложение. Т.9 от Правилата да се промени в следния смисъл:

Писането по стари теми - това са теми, в които не е писано повече от 2 месеца, - е позволено, при положение, че вдигането не е самоцелно и тенденциозно. Ако повдигнатата тема има вече над 100 постинга, тогава, по преценка на модератора тя може да бъде заключена и открита нова, с даване на линк към старата


Така мисля, че е справедливо. Понеже за една тема от 15-20 постинга не е необходимо, да се пуска нова, по понятни причини.

Моля, за вашите коментари в новата тема.

Край на цитата

"В новата тема" щеше да бъде линк за гласуване към съответната тема, която смятах да открия.

Но, не би.

. . .




Редактирано от Ежко на 27.11.12 15:11.



Тема Re: Исках промяна на т. 9 в "Християнство"нови [re: Ежко]  
Автор harish_chandra (curmudgeon)
Публикувано27.11.12 15:22



Ти на колко си години? Щото ако не си на 12 е хубаво да не се държиш като такъв.



Тема Да говорим по съществото на Темата: т.9нови [re: harish_chandra]  
Автор Ежко (Бодлидрешко)
Публикувано27.11.12 16:44



Виж,

Във форуми пиша от 14 години. Ако ще продължавам да пиша, за мен е важно нещата да работят по правилния начин, а не някой да измисля нови правила, само и само за да въведе собствените си разбирания за ред и то налагайки това поради пристрастията си. Винаги Правилата в един форум могат да се променят към по-добро съобразно гласуване на участниците, а не на еднолично налагане на някой, щото така му скимнало.

Една тема я бях забравил, после се сетих и започнах да отговарям - ето я:




Има поне няколко постинга, на които ми се струва уместно да отговоря. Започнах, ала Глишев заключи темата.

В такива случаи за мен лично не е уместно да се отваря нова тема.

Да, и няма нищо лошо да се разбере, че БАН-ванията ми бяха целенасочени, че играта на аби и Глишев е нечестна. Защото се стигна дотам, че ме наклеветиха, че видите ли Ежко бил анонимния повдигач. Това беше също целенасочено и нека това се знае. Защото, когато бях БАН-ван, анонимния повдигач изведнъж се покриваше, а после, когато БАН-ът ми изтичаше, изведнъж започваха да "цъффат" анонимно повдигнати теми. Това продължи доста време и дори Каломайн съвсем скоро ме обвини в това, щото аз съм бил анонимния повдигач. Даже имала и доказателства.

Затова смятам, че това трябва най-сетне да се изчисти, колкото и на другаря Мъглишев да му се струва сълзлива цялата история.

. . .


Редактирано от Ежко на 27.11.12 17:00.



Тема Исках промяна на т. 9 в "Християнство"нови [re: Ежко]  
Автор ъглишв (Демодератор)
Публикувано27.11.12 16:50



Не е "някой", аз бях. От безлюбовие, сигурно. Към мърморенето. Не, пардон! Към сълзливото мърморене. Жив, здрав и прочие.

Повече лая



Тема В колко от форумите на Дир-а има такова правило ?нови [re: Ежко]  
Автор Ежко (Бодлидрешко)
Публикувано27.11.12 16:51



Нека първом да попитам:в колко от форумите на Дир-а има подобно на правилото,

?

. . .




Тема Не трябваше да се издавашнови [re: ъглишв]  
Автор Ежко (Бодлидрешко)
Публикувано27.11.12 16:52



Не трябваше да се издаваш. . .на другите



. . .




Тема За "сълзливото мърморене"нови [re: ъглишв]  
Автор Ежко (Бодлидрешко)
Публикувано27.11.12 17:07



И на теб ще го кажа:

Няма нищо лошо да се разбере, че БАН-ванията ми бяха целенасочени, че играта на аби и Глишев е нечестна. Защото се стигна дотам, че ме наклеветиха, че видите ли Ежко бил анонимния повдигач. Това беше също целенасочено и нека това се знае. Защото, когато бях БАН-ван, анонимния повдигач изведнъж се покриваше, а после, когато БАН-ът ми изтичаше, изведнъж започваха да "цъффат" анонимно повдигнати теми. Това продължи доста време и дори Каломайн съвсем скоро ме обвини в това, щото аз съм бил анонимния повдигач. Даже имала и доказателства.

Затова смятам, че това трябва най-сетне да се изчисти, колкото и на другаря Мъглишев да му се струва сълзлива цялата история.

Е, ако това не бе правено целенасочено от някой, Глишев, здраве му кажи. Не ти ли се струва меко казано странно, че когато бях БАН-ван, точно тогава се появяваха анонимните повдигания - говоря за няколкото масови анонимни повдигания, които се случиха точно през времето, когато ме БАН-вахте - по-точно, когато БАН-ът ми свършваше.

Да, крайно време е това най-сетне да се знае, че някой целенасочено държеше да ме наклепа. Това не е "сълзливо мърморене", а противопоставяне на клеветите, на наклепванията.

. . .


Редактирано от Ежко на 27.11.12 17:53.



Тема Re: Исках промяна на т. 9 в "Християнство"нови [re: Ежко]  
Автор Kaлoмaин (гозгунджия)
Публикувано27.11.12 20:27



Ежко, приеми, че синода на клуба така е решил. Ти имаш навика да приемаш всякакми щуротии от властващите в расо - просто си представи Глишев като митрополит.





Тема Re: Исках промяна на т. 9 в "Християнство"нови [re: Kaлoмaин]  
Автор Дeя ()
Публикувано27.11.12 20:31



Удари под пояса...



Тема Re: Исках промяна на т. 9 в "Християнство"нови [re: Kaлoмaин]  
Автор *abi* (eLgreco)
Публикувано27.11.12 21:27



1 Всеки човек да се покорява на властите, които са над него; защото няма власт, която да не е от Бога, и колкото власти има, те са отредени от Бога.
2 Затова, който се противи на властта, противи се на Божията наредба; а които се противят ще навлекат осъждане на себе си.



Божа работА.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.