Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:47 15.06.24 
Религия и мистика
   >> Православие
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Кой ще е следващия патриарх?нови  
Автор Роко (FUCK EVIL)
Публикувано14.11.12 23:00



И ако можр някакви мотиви. Аз недолюбвам повече Николай отколкото Кирил. Защото е е левоуст, обича разкоша, и е прекалено властолюбив. Освен това не е умерен т.е. краен и без всякакво смирение. И 40 днения му траур според мене е неискрен.Кирил също не харесвам и то най-вече заради линкълна. Другите въобще не ги познавам, но този Григорий според мен много се издънио с връщането на подписа.

Napoleon Bonaparte: Religion is what keeps the poor from murdering the rich


Тема Re: Кой ще е следващия патриарх?нови [re: Роко]  
Автор izz ()
Публикувано14.11.12 23:38



Какво е "левоуст"? Устата му е от ляво?




А по впроса-не знам. Според мен кого ще изберат, ще покаже истинското състояние на нещата в църквата. Има по-достойни и по-нескандални кандидати, а има и такива, които са просто отвратителни и гротескни. Ще видим.



Тема Re: Кой ще е следващия патриарх?нови [re: izz]  
Автор Роко (FUCK EVIL)
Публикувано15.11.12 00:09



Кандидати са само митрополити и то над 50 години и с над 5 години митрополитки стаж. Така,че скритите лимонки е време или да гръмнат или да замълчат завинаги.

Napoleon Bonaparte: Religion is what keeps the poor from murdering the rich


Тема Re: Кой ще е следващия патриарх?нови [re: Роко]  
Автор izz ()
Публикувано15.11.12 00:18



Има хипер противни мутри и сред тия над 50 години.





Тема Re: Кой ще е следващия патриарх?нови [re: izz]  
Автор Роко (FUCK EVIL)
Публикувано15.11.12 01:32



В крайна сметка не се явяват на конкурс за красота. На мен ми е чудно защо дядо Кирил е вдигал тостове с марково уиски след като има такива превъзходни манастирски ракии...

Napoleon Bonaparte: Religion is what keeps the poor from murdering the rich


Тема Re: Кой ще е следващия патриарх?нови [re: Роко]  
Автор lezig (réaliste)
Публикувано15.11.12 15:38



Николай или Кирил?
Все едно да избираш между Сцила и Харибда.
Но приятно впечатление ми направиха техни преосвещенства Гавраил Ловчански и Неофит, ако и да последния е в папките на ДС.

Мотиви не мога да дам , тъй като делата на Св, Синод са забулени в дълбока конспирация.
Ние, обикновените люде, виждаме само сенките като в пещерата на Платон.



Тема Re: Кой ще е следващия патриарх?нови [re: Роко]  
Автор izz ()
Публикувано15.11.12 21:43



За каква красота говорим, не ми стана ясно.

Мисля, че за красота, от митрополитите се бори само един, иначе нямаше да си поръчва специални златни ръкавели и часовници на цената на двустаен апартамент.



Тема Re: Кой ще е следващия патриарх?нови [re: lezig]  
Автор izz ()
Публикувано15.11.12 21:46



Да, и аз смятам, че Гавраил и Неофит са ми фаворити.Но имам усещането, че както винаги мрсната пяна трескаво се мъчи да изплува. А съвсем друг въпрос е какво тези по-симпатични митрополити ще успеят да постигнат ако бъдат избрани за глава на църквата.



Тема Re: Кой ще е следващия патриарх?нови [re: izz]  
Автор Роко (FUCK EVIL)
Публикувано16.11.12 01:07



Ами прочети си предния пост .Всъщност аз лично не съм против разкоша. Ако си представим митрополитите като членове на бирда на директорите на компания с активи за над 5 милиарда лева то ще е някакси неестествено да ходят с прокъсани раса и да просят. Но те не работят. Църквата не навлиза във вакуума остаен след падането на комунистическата идеология. За това е цялата тази пошлост която ни залива отвсякъде. Така, че от чисто маркетингови позиции според мен целия борд на директорите трябва да бъде уволнен. Но ако погледнем реалността това е една от най-консервативните институции в чоершката история изобщо. Така, че аз лично залагам на Кирил.

Napoleon Bonaparte: Religion is what keeps the poor from murdering the rich


Тема Re: Кой ще е следващия патриарх?нови [re: Роко]  
Автор dnaunseq (ветеран)
Публикувано16.11.12 01:15



Ако са членове на борда на директорите, то този борд представлява цялото общество. Затова ако 90% от населението е бедно, то следва да носят 90% оръфано облекло, и може да си завържат един инкрустиран звънец за репрезентация на богаташите. Това вече ще съдържа символизъм, а не просто да са начело на бизнес борд.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.