Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:05 24.09.24 
Религия и мистика
   >> Православие
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Що не го разкарате тоя мазник Николайчо?  
Автор КироАдминистратор ( )
Публикувано15.08.12 19:06



Толкова ли са неадекватни всички в таая църква, та не виждат, че тоя е отблъснал повече хора от нея дори от комунягите навремето?
Мазен, нечистоплътен, с остри лисичи очички и маниакално излъчване, дори без да обели дума. А колчем го стори....мани мани!


Пародийоооо, пародийо....

Помни модернистите и се пази от тях!Ако ти харесват-твой проблем!
Това са последни времена!


Тема Re: Що не го разкарате тоя мазник Николайчо?нови [re: Киро]  
Автор нблдтлМодератор ()
Публикувано15.08.12 20:46



Ако мога да ти отговоря с въпрос - що ги не разкарате тия корумпирани политици. Продажни душици, преяли мафиотчета, изгониха кадърните българи в емиграция, и прочие. Сходни са ситуациите.

Редактирано от нблдтл на 15.08.12 20:51.



Тема Re: Що не го разкарате тоя мазник Николайчо?нови [re: Киро]  
Автор Дeя ()
Публикувано15.08.12 21:11



Човекът си е вярващ.
Божа работа.



Тема негрите и боят им не са предмет на тая теманови [re: нблдтл]  
Автор КироАдминистратор ( )
Публикувано15.08.12 21:12



Освен това, аз, като кадърен, не съм изгонен, така че твърдението ти съдържа Булева нула. Затова или казвай, ако има нещо по темата за ГНУСНИЯ НИКОЛАЙЧО или се пренеси в по-концептуални и лаладжийски лафчийници.

Помни модернистите и се пази от тях!Ако ти харесват-твой проблем!
Това са последни времена!


Тема Re: Що не го разкарате тоя мазник Николайчо?нови [re: Дeя]  
Автор КироАдминистратор ( )
Публикувано15.08.12 21:15



А на мен ми мяза на чревоугодник, скотоложец и някой, непрекъснато търсещ по болнав начин светлината на медийните прожектори. Освен това, съм почти убеден, че колега-атеист. Но това е мое мнение и не ангажира никого. А непрекъснатите му изцепки, които вече не са само гротескни, но и досадни и отблъскващи, са твърде очевадни.

Помни модернистите и се пази от тях!Ако ти харесват-твой проблем!
Това са последни времена!


Тема Николай "прати" несемейните двойки в аданови [re: Киро]  
Автор ya2011 (умна)
Публикувано15.08.12 23:49




Пловдивският митрополит "прати" несемейните двойки в ада


Пловдивският митрополит Николай се обяви против Закона за сурогатното майчинство и съжителството без брак.
В обръщението си към миряните след светата божествена литургия в катедралния храм "Свето Успение Богородично" негово високопреосвещенство нарече подготвяния Закон за сурогатното майчинство „утроба под наем", съобщава радио Пловдив.

Дядо Николай даде за пример Света Ана, която не е имала рожба до старините си, но не е прибягнала до нищо, освен до Божията помощ и Бог я ощастливил с чедо на старини.

Пловдивският митрополит се обърна с молитва към родителите на Света Богородица - Свети Йоаким и Ана, чиито мощи Пловдив ще посрещне на 21 август, за вразумление на българските майки, които убиват децата в утробата си чрез аборт.

Дядо Николай нарече съжителството без брак пъклено дело и също помоли родителите на Божията майка да не се приема закон, който го позволява, за да не се унищожат малките български църкви, каквито са християнските семейства.

Пловдивският митрополит определи още съвместното съжителство без брак „имотна сделка". „Съжителството без брак е грях. То е заплаха за обществото в духовно и морално отношение - заплаха дотолкова, доколкото всеки грях води до страдание, страдание в ада", заяви пловдивският митрополит.

„Ето защо съвместното съжителство, което се нарича прелюбодеяние според Светата Библия, не би следвало да се узаконява със закон от българската държавност", беше категоричен дядо Николай.





Тема Киро,нови [re: Киро]  
Автор ъглишв (Демодератор)
Публикувано16.08.12 00:22



админ си. Срамота си е да нарушаваш правилата на даден клуб, ако ще и да е на идиоти. Хайде, изтрий, моля, това, дето сам си написал.

---

Не че и аз не съм си ги мислил тия неща, но... няма как.

Повече лая



Тема Re: негрите и боят им не са предмет на тая теманови [re: Киро]  
Автор ъглишв (Демодератор)
Публикувано16.08.12 00:23



Грубо.

Повече лая



Тема Re: Киро,нови [re: ъглишв]  
Автор КироАдминистратор ( )
Публикувано16.08.12 00:51



Никакви правила не нарушавам, нито ще търся сметка някому(както не съм правил досега, питай Члена :) ), ако модератор изтрие темата. Но да се логвеам в друг акаунт, за да пускам това, с цел да не нараня нечии притворни принципи - немаа стане.
А че съм прав за тоя гъндак(торен бръмбар на припек), едва ли и ти се съмняваш. Непозволявайки да се посочват подобни очевадни истини, се самопричисляваш към тия, дето например смятат,ч е и фекалиите на папата са свещени и не бива и буква, камо ли дума, да се каже напреки за пресветия отец. При това, извинявай, между нацистчето Ратцингер и тоя плужек ...разликата...нали.


Та - няма проблем. Трийте. Въздържал съм се и ще се въздържам, но боклукът с карфичените лоени очички успя да ме накара да пропукам желязната стена на издръжливостта си.

Помни модернистите и се пази от тях!Ако ти харесват-твой проблем!
Това са последни времена!


Тема Re: Киро,нови [re: Киро]  
Автор нблдтлМодератор ()
Публикувано16.08.12 10:28



Не е въпросът за негрите и боят им. Тука сме писали много пъти против Николай. Ако зависи от мен няма да е владика. Но никой не ме пита. Колкото зависи от теб като редови гражданин кой ще е министър, толкова зависи и от мен като обикновен християнин кой ще е митрополит. Въпросът ти е неправилно адресиран.

Иначе нямам проблем да пиша където реша.

Темата обаче става груба. Киро, точно като админ не би трябвало да задаваш такъв тон.

Кой има нещо, да го казва. В 12:00 я заключвам.




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.