Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:47 19.06.24 
Религия и мистика
   >> Православие
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
Тема Re: "Религията на мира" - мохамеданството 2нови [re: Пpaвocлaвeн ckoт]  
Автор izz ()
Публикувано22.07.12 16:37



Ми той си има кауза, някаква налудна. Но ако се казваше с арабско име, да видиш вендага каква кауза щяха да му припишат, че и да чуеш израел какво има да каже по въпроса.



Тема Re: "Религията на мира" - мохамеданството 2нови [re: izz]  
Автор Пpaвocлaвeн ckoтМодератор (свещи пали)
Публикувано22.07.12 16:43



Интересни каузи имате и двамата в такъв случай. А сега съм принуден да ти дам почивка за някой ден за грубо нарушаване на точки 1, 2, 3 и 5 от устава на Клуба.



Тема Re: abi, Фам, loverrock ...нови [re: izz]  
Автор Гepиcъм (корав оптимист)
Публикувано22.07.12 16:45



Е, айде стига повече глупости де...

Per warez ad scientiam


Тема Re: abi, Фам, loverrock ...нови [re: Гepиcъм]  
Автор izz ()
Публикувано22.07.12 16:47



Кое по-точно е 'глупости'?



Тема Re: "Религията на мира" - мохамеданството 2нови [re: Пpaвocлaвeн ckoт]  
Автор izz ()
Публикувано22.07.12 16:49



I. Триене или редактиране* на теми, които съдържат:
1. Обиди, нападки или какъвто и да било намек за неетичност спрямо Вярата - било то чрез думи, чрез образи, или по какъвто и да било друг начин към Вярата ни, включително към Светия Синод и Н.Св. патриарх Максим.
2. Теми и реплики, пречещи клубът да изпълнява целта, поради която е създаден и да функционира нормално, в т. ч. спам, теми целящи заяждане и провокация, чисто политически теми и др. По преценка на модераторите.
3. Индивидуални и колективни обиди към участниците на личностна основа. Желателно е потърпевшите своевременно да поискат намеса на модераторите с лична бележка.
4. Изнасяне на лична информация.
5. Пропаганда на учения, чужди на Православието.

Това е устава. Къде съм нарушила дадените точки?


Ти беше този който ме обиди и не се извини.
Аз съм православна и не пропагандирам други учения.
Темите бяха пуснати от теб лично. Ако не може да се пише в тях ако имаш различно от твоето мнение, това не е против правилата на клуба.
Да не подкрепяш убийствата на не-християни не е анти-православно и не обижда църквата. А ако някой се чувства лично обиден от това...аз не мога да помогна.

Редактирано от izz на 22.07.12 16:52.



Тема Re: abi, Фам, loverrock ...нови [re: izz]  
Автор Гepиcъм (корав оптимист)
Публикувано22.07.12 16:52



Конспиративните бълнувания.

Per warez ad scientiam


Тема Re: abi, Фам, loverrock ...нови [re: Гepиcъм]  
Автор izz ()
Публикувано22.07.12 16:55



А, да, това е името на истината напоследък. Коспиративно бълнувание. Ама няма нужда да се гледа факт по факт и да се слушат учените какво казват. Аз с лични верски ужеднения на споря. В случая мнението ти очевидно е верско убеждение, защото ако се беше запознал с факите и беше ползваш логика, мнението ти щеше да е друго. Всеки е свободен да изповядва религия била тя и телевзионизъм". Каквото кажат по телевизора е светата истина. Точка.



Тема Re: "Религията на мира" - мохамеданството 2 [re: izz]  
Автор Пpaвocлaвeн ckoтМодератор (свещи пали)
Публикувано22.07.12 17:00



Довиждане засега





Тема Re: "Религията на мира" - мохамеданството 2 [re: Пpaвocлaвeн ckoт]  
Автор izz ()
Публикувано22.07.12 17:02



друго си е да покажеш мускули



Тема Re: abi, Фам, loverrock ... [re: izz]  
Автор Гepиcъм (корав оптимист)
Публикувано22.07.12 17:09



С много факти съм се запознал, и това което съм рабрал е, че всеки си има свои си факти, защото истинските са скрити от лошите и не могат да се ползват

, а логиката се основава на куп необосновани допълнителни предположения. Това е дълга тема, макар че клубът е подходящ - това е религия в чист вид.

Per warez ad scientiam


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.