Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:00 20.09.24 
Религия и мистика
   >> Православие
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
Тема Re: ПС Само днес, само в Иракнови [re: izz]  
Автор jaime14 (born free)
Публикувано25.07.12 18:20



Жал ми е за Канада!!!!!!!!!!!!!!!



[IMG]http://i180.photobucket.com/albums/x105/jaimeanna1412/Wolfcopy.jpg[/IMG]

Тема Re: ПС Само днес, само в Иракнови [re: Пpaвocлaвeн ckoт]  
Автор *abi* (eLgreco)
Публикувано25.07.12 21:13



Това какво общо има с темата?

И не, не съм в България, наслаждавам се на швейцарски климат и нямам никакво намерение да правя грешката да се връщам там за повече от седмица докато не се оправят нещата в квартала ми.

Разкарах се от циганската кочина и пасивнотърпящата я публика. За последната изпитвам особено чувство от смес на презрение и дълбоко съжаление. И то не е от жегата.



Тема Re: ПС Само днес, само в Иракнови [re: jaime14]  
Автор izz ()
Публикувано25.07.12 21:16



Интересно защо докато си живееха мирно евреите в палестина и не изселваха никого, не са ги нападали да ги убиват? Убиването започна като те започнаха да изселват хора.

Ако теб са те приели, това не значи, че за всеки е така и че принципно е така. Интересно е да прочетеш гледището на юдеите за гоите, към които ти казваш, че се числиш. Ако идваш като турист там те ще ти вземат паричките, нямаш грижа. Но иначе какво мислят за теб е друга работа.

Редактирано от izz на 25.07.12 21:17.



Тема Re: ПС Само днес, само в Иракнови [re: jaime14]  
Автор izz ()
Публикувано25.07.12 21:20



Не става дума за "добри" и "лоши". Става дума за престъпления. Добри или лоши , държавата израел праща военните си и разни други странни особи да вършат престъпления. От там нататък следват проблеми и проява на най-лошото и в двете страни.

Кой е толерантен само да се разберем? Обикновените хора? Да, доста са толеантни, особено някои от тях. Тия, които формираха групата "Изреал обича Иран" сатолерантни. На тях разчитаме да има мир на тоя свят. А рабитата и политиците са най-толерантните под слънцето, в конкуренция само с аятоласите и прочее шария гении.



Тема Re: ПС Само днес, само в Иракнови [re: jaime14]  
Автор izz ()
Публикувано25.07.12 21:28



Така изглежда. Поне според човешки предооложения. Бог се разполага обаче. Аз имам кофти предчуствие, че ще жертват Израел за да направят трета световна. Щото познай какво ще се случи, ако бъде нападнат Иран. Кой ще си го отнесе първо и най-вече.



Тема Re: ПС Само днес, само в Иракнови [re: *abi*]  
Автор izz ()
Публикувано25.07.12 21:33



Постъпила си като една разумна палестинка

. Вместо да воюваш, си приела със спокойствие и достойнство изследването и завладяването на родната ти земя от нашествениците.Чудя се защо не си по емпатична към братята си по съдба в Палестина при това положение.



Тема Re: ПС Само днес, само в Иракнови [re: jaime14]  
Автор izz ()
Публикувано25.07.12 21:34



че то там има народ от цял свят и в момента

не са за ожалване, принципно





Тема Re: ПС Само днес, само в Иракнови [re: izz]  
Автор jaime14 (born free)
Публикувано25.07.12 21:49



ти наистина ли ми задаваш този въпрос? Погледни в българската история и мирния ислям!


Приели са ме не само като турист, общувах с много хора по различни поводи, общото впечатление е, че са прятни и топли. Не знам защо искаш да го изкараш обратното. Ако беше обратното, по-добре ли ще се чувстваш?

[IMG]http://i180.photobucket.com/albums/x105/jaimeanna1412/Wolfcopy.jpg[/IMG]

Тема Re: ПС Само днес, само в Иракнови [re: izz]  
Автор jaime14 (born free)
Публикувано25.07.12 21:52



"Исраел обича Иран" са delusional people in deep denial.

[IMG]http://i180.photobucket.com/albums/x105/jaimeanna1412/Wolfcopy.jpg[/IMG]


Тема Re: ПС Само днес, само в Иракнови [re: izz]  
Автор *abi* (eLgreco)
Публикувано25.07.12 21:58



прощавай, но циганите на израел са... палестинците
постъпила съм като разумна еврейка
демег - когато циганите в държавата ми не ми дават покой, давам отбой.

с с тази разлика, че ако бях еврейка, най-малкото щяха да ми построят стени в защита от напастта, а не самата държава да ми ги натриса

на знам, че доста трудно да се обозре казаното, за това не настоявам за разбирането му.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.