Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:09 17.06.24 
Религия и мистика
   >> Православие
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Тема "Религията на мира" - мохамеданството си показа  
Автор Пpaвocлaвeн ckoтМодератор (свещи пали)
Публикувано18.07.12 20:29



озъбената муцуна отново и у нас. А някои хора бяха обявили вече Баташкото клане за мит.
Както си говорихме преди някой ден - по-късно е, отколкото си мислим. Дай Боже да претърпим докрай без да изгубим вярата си от страх, от униние, от много акъл...



Тема Re: "Религията на мира" - мохамеданството си показанови [re: Пpaвocлaвeн ckoт]  
Автор anb ()
Публикувано18.07.12 20:30



Отвратително престъпно, жестоко и чудовищно деяние


--------------------------------------------------------------------------------------------







Дълбоки съболезнования!


Редактирано от anb на 18.07.12 21:11.



Тема Re: "Религията на мира" - мохамеданството си показанови [re: anb]  
Автор loverrock ()
Публикувано18.07.12 20:31



Ужас!Плаче ми се.



domino dancing

Редактирано от loverrock на 18.07.12 20:32.



Тема Re: "Религията на мира" - мохамеданството си показанови [re: Пpaвocлaвeн ckoт]  
Автор izz ()
Публикувано18.07.12 21:59



Какво е станало?



Тема Re: "Религията на мира" - мохамеданството си показанови [re: Пpaвocлaвeн ckoт]  
Автор izz ()
Публикувано18.07.12 22:36



Разбрах какво станало-автобуса в Бургас. Ти си умен човек, не мога да повярвам, че си се вързал на тая долна пропаганда!!! Иран бил виновен?! Каква тъпотия! Иска му се на бенямин да обяви някак си трета светона, иска му се та чак подпиква от нетърпение. Ама много лейм тоя опит с едно автобусче да повторят райхстага и 9/11. Налага се по-мащабна измама от тая. Бог да прости невинните жертви и да утеши близките им.



Тема Re: "Религията на мира" - мохамеданството си показанови [re: izz]  
Автор loverrock ()
Публикувано18.07.12 22:39



Мразиш евреите ли?

domino dancing


Тема Re: "Религията на мира" - мохамеданството си показанови [re: loverrock]  
Автор izz ()
Публикувано18.07.12 22:41



Моля?!

Казах ясно-Бог да прости невинните жертви-евреи. Това не е евреийско дело, това е илюмнатско дело.



Тема Re: "Религията на мира" - мохамеданството си показанови [re: izz]  
Автор loverrock ()
Публикувано18.07.12 23:11



Правиш ли разлика между масони и илуминати?
Илуминатите са били мои хора, не се подчиняват на църквата, и са се образовали.
Ако ги има в днешно време, ще ч.... папата, а не невинни хора.

domino dancing


Тема Re: "Религията на мира" - мохамеданството си показанови [re: loverrock]  
Автор izz ()
Публикувано18.07.12 23:17



Малко си неграмотна по въпроса, но някак си нямам желание да те образовам, извини ме.



Тема Re: "Религията на мира" - мохамеданството си показанови [re: izz]  
Автор loverrock ()
Публикувано18.07.12 23:19



Сериозно?
Аз не вярвам, че след като целта е постигната, ще се продължава, още, още за какво?
Живеем в милитантен секуларизъм, това е целта!

domino dancing


Тема Re: "Религията на мира" - мохамеданството си показанови [re: loverrock]  
Автор izz ()
Публикувано18.07.12 23:21



В какво ВЯРВАШ е ирелевантно. По-добре се информирай.



Тема Re: "Религията на мира" - мохамеданството си показанови [re: izz]  
Автор loverrock ()
Публикувано18.07.12 23:22



В хората! Това е вярата, всичко друго е за боклука!

domino dancing

Редактирано от loverrock на 18.07.12 23:22.



Тема Да пази Господ... но и сами трябваше да се пазим.нови [re: Пpaвocлaвeн ckoт]  
Автор ъглишв (Демодератор)
Публикувано18.07.12 23:27



Мюсюлмани има всякакви.
Във всеки случай срам за нашите, а най-вече жалко за загиналите.

Това може да се окаже просто първият подобен случай у нас.

Повече лая



Тема Re: "Религията на мира" - мохамеданството си показанови [re: loverrock]  
Автор izz ()
Публикувано18.07.12 23:27



Какво значи "вяра в хората"?



Тема Re: Да пази Господ... но и сами трябваше да се пазим.нови [re: ъглишв]  
Автор loverrock ()
Публикувано18.07.12 23:28



Точно!

domino dancing


Тема Re: Да пази Господ... но и сами трябваше да се пазим.нови [re: ъглишв]  
Автор izz ()
Публикувано18.07.12 23:28



И ти ли повярва на Нетаняху, че това е мюсюлманско дело? С такива дебели бели конци е съшито това обвинение, че...



Тема Re: "Религията на мира" - мохамеданството си показанови [re: izz]  
Автор loverrock ()
Публикувано18.07.12 23:30



Хората, всичката любов, гняв и живот идва от хората. Очите ми гледат напред, и на другите страни, а не към небето. Там от години е ясно какво има.
Нашият вид е уникален, но не сме център на вселената!

domino dancing


Тема Re: "Религията на мира" - мохамеданството си показанови [re: loverrock]  
Автор izz ()
Публикувано18.07.12 23:33



:)) оф ама ти се опитваш да ме въвлечеш в глупав разговор за и против религията и да ме накараш да започна да те убеждавам, че има Бог. Това е още по-скучно и от това да те обучавам кои са илюминатите. Извини ме отново, нямам интерес към такива занимания. Сполай ти.



Тема Re: "Религията на мира" - мохамеданството си показанови [re: izz]  
Автор loverrock ()
Публикувано18.07.12 23:34



Аз не вярвам в глупости, и си живея добре



domino dancing

Тема Re: "Религията на мира" - мохамеданството си показанови [re: loverrock]  
Автор izz ()
Публикувано18.07.12 23:36



чудесно



Тема Re: "Религията на мира" - мохамеданството си показанови [re: izz]  
Автор loverrock ()
Публикувано18.07.12 23:39



Но се радвам на хора, които ги е страх, от интересни неща!
Искам да помогна, но те са като селяни в царевица, не искат да видят самолет, има конспирация! Успя да ме развеселиш, за малко!

domino dancing

Тема Re: Да пази Господ... но и сами трябваше да се пазим.нови [re: izz]  
Автор jaime14 (born free)
Публикувано18.07.12 23:45



Разбираб се, отново дело на будистите..............



[IMG]http://i180.photobucket.com/albums/x105/jaimeanna1412/Wolfcopy.jpg[/IMG]

Тема Re: Да пази Господ... но и сами трябваше да се пазим.нови [re: jaime14]  
Автор izz ()
Публикувано18.07.12 23:51



Няма начин трябва да е дело на религиозна група. Най-добре такава, принадлежаща на голяма държава с много петрол и даваща възможност за повод за обявяване на трета световна.

Много ми е чудно как не се усещате, че медиите ви вкарват като хамстери в лабринтче с един проход до сиренцето. В случая сиренцето е война с Иран. И куп народ като едни послушни мишчици тичкат натам и пискат "ужаст, ужаст, лошите мислюмани направиха атентат в България, да ги взривим, да им пуснем сто ядрени бонби, да ги унищожим!!! помощ, помощ, ужаст ужаст" .



Тема Re: Да пази Господ... но и сами трябваше да се пазим.нови [re: izz]  
Автор jaime14 (born free)
Публикувано19.07.12 00:01



Техния откачалник каза, че иска да изтрие Исраел от картата, не съм аз. на същия акъл са и палестинските брат'чеди. За това още си нямят държава, не ми се вижда изобщо да искат да имат.

[IMG]http://i180.photobucket.com/albums/x105/jaimeanna1412/Wolfcopy.jpg[/IMG]


Тема Re: Да пази Господ... но и сами трябваше да се пазим.нови [re: jaime14]  
Автор izz ()
Публикувано19.07.12 00:06



Така, така, тичай към сиренцето. А палестинците не знам защо, но не ми е странно да не са супер приятелски настроени към Израел. Ти как мислиш, има ли причини?

Да не ме разбере някой погрешно, нито съм мюсюлманка, нито имам огромни симпатии към тая религия или лудите държавни глави на повечето мюсюлмански държави със се религиозните им кукувици. Обаче тая инсценировка с over-zealous реакцията на Израел са просто очевидна измама. Но какво да кажа...то има още народ дето мисли, че 9/11 е дело на няколко араби с бокс кътърс....



Тема Re: Да пази Господ... но и сами трябваше да се пазим.нови [re: jaime14]  
Автор loverrock ()
Публикувано19.07.12 00:10



Ужасно е, това сме били ние, европейците, преди 5-7 века. Изроди!

domino dancing


Тема Re: Да пази Господ... но и сами трябваше да се пазим.нови [re: izz]  
Автор loverrock ()
Публикувано19.07.12 00:10



Айде млъквай и ти, а? Никой не напада персийците!

domino dancing


Тема Re: Да пази Господ... но и сами трябваше да се пазим.нови [re: loverrock]  
Автор izz ()
Публикувано19.07.12 00:11



Освен необразована си и невъзпитана.



Тема Да пази Господ... но и сами трябваше да се пазим.нови [re: izz]  
Автор ъглишв (Демодератор)
Публикувано19.07.12 00:13



Да, вярвам.

Повече лая



Тема Re: Да пази Господ... но и сами трябваше да се пазим.нови [re: izz]  
Автор loverrock ()
Публикувано19.07.12 00:14



Съмнявам се, да се сравняваш с моето образование! Аз не вярвам в извънземни!
Лошо ли ти е? Като маслен боб!

domino dancing


Тема Re: Да пази Господ... но и сами трябваше да се пазим.нови [re: ъглишв]  
Автор izz ()
Публикувано19.07.12 00:20



Кофти. Заради тая сляпа вяра в пропаганда ще си направят война като стой та гледай.



Тема Re: Да пази Господ... но и сами трябваше да се пазим.нови [re: izz]  
Автор jaime14 (born free)
Публикувано19.07.12 00:21



Палестинците искат Исраел да го няма, не е въпрос за земя и държава. Искат всички израелци да се махнат от там, особено тези, преселили се там след 1948.

[IMG]http://i180.photobucket.com/albums/x105/jaimeanna1412/Wolfcopy.jpg[/IMG]


Тема Re: Да пази Господ... но и сами трябваше да се пазим.нови [re: jaime14]  
Автор izz ()
Публикувано19.07.12 00:30



Интересна гледна точка. Мен ми се струва, че Израел искат да я няма Палестина и са почти напълно успели в осъществяването на това си желание. Егати феновете за израелците...понеже имали държава на това място преди 3 хиляди години, без да влизаме в детаили, че то са били рой малки държавици, които са се мразели доста, а не един единен Израел, дай сега да изтребим настоящото население, което живее там от векове и да си направим държава. Ми по тоя модел да вземе да се върне автохтонното население на България от 10 в пр. не. е и да ни изтреби, не е ли добре?

Но това е друг въпрос. Тоя автобус не е част от тоя конфликт, но е част от замисъла да се направи нова инсценировка, която да послужи за повод за обявяване на трета световна война. Чакай още новини от тоя род от олимпиадата в Лондон. Там ще са доста по-драстични. И тук изобщо не става дума за израелци, евреи, иранци, мюсюлмани. На съвсем други нива са игрите и религии и националности са само инструменти за постигане на едни други цели.



Тема Re: "Религията на мира" - мохамеданството си показанови [re: Пpaвocлaвeн ckoт]  
Автор Гepиcъм (корав оптимист)
Публикувано19.07.12 00:36



Добре де, аз не разбрах, има ли някакви основания да се набеждават мюсулмани, мохамедани, излямисти, или се действа на принципа на обичайните заподозрени? Щото много съмнително обвиненията тръгнаха преди още да се е разбрало точно какво става.

Per warez ad scientiam


Тема Re: "Религията на мира" - мохамеданството си показанови [re: izz]  
Автор Prokimen ()
Публикувано19.07.12 00:47



Бог да упокои душите на невинно загиналите и на нас да дава просветление и умиротвори сърцата ни.

В отговор на:

По-добре се информирай.




Само с информация не става

Дерзайте, аз съм с Вас! , макар, че е напълно възможно и някоя терористична акция да си е. Нека бързаме бавно и поизчакаме полицията да ни даде някаква информация.



Тема Re: "Религията на мира" - мохамеданството си показанови [re: Prokimen]  
Автор izz ()
Публикувано19.07.12 00:49



Наистина не става с информация само, трябва и критично мислене, а не "вяра" в медийните "истини" и скалъпени измислици.



Тема Re: "Религията на мира" - мохамеданството си показанови [re: Гepиcъм]  
Автор izz ()
Публикувано19.07.12 00:50



анджък

и обвиненията тръгнаха лично от нетаняху със заплахи за отвършане със сила към Иран...хайде холан...



Тема Re: "Религията на мира" - мохамеданството си показанови [re: Prokimen]  
Автор loverrock ()
Публикувано19.07.12 00:55



Никой не знае. Горките хора



domino dancing

Тема Re: "Религията на мира" - мохамеданството си показанови [re: loverrock]  
Автор Prokimen ()
Публикувано19.07.12 01:01



Съгласен съм и с Вас. Горките и най-невинни хора. Всеки от нас може да се окаже в тяхната ситуация. В наша власт е да се помолим за душите на жертвите на тази кървава трагедия, както и за оцелелите, защото актът ще остави следи у тях за целия им живот. Такива трагедии не се заличават от паметта.

Засега все още информацията не позволява да бъде набеден някой с положителност.



Тема Re: Да пази Господ... но и сами трябваше да се пазим.нови [re: izz]  
Автор jaime14 (born free)
Публикувано19.07.12 01:08



Гледната точка не е моя лична, а на брат'чедите. Израел е реалност и едва ли ще изчезне тихо в ноща. Ако те не могат да приемат този факт няма да има мир, но те го онасят лошо също. По модела които споменаваш, всички неиндианци трябва да се изнесем от Америка. Виждаш ли го да стане? А автобуса е точно част от този безкраен проблем. Миналата година на магистралата за Елат в Исраел, стреляха по автобуси с летовници и по коли. Пак загинаха безмислено 7-8 души, тази година Бургас.

[IMG]http://i180.photobucket.com/albums/x105/jaimeanna1412/Wolfcopy.jpg[/IMG]


Тема Re: Да пази Господ... но и сами трябваше да се пазим.нови [re: jaime14]  
Автор izz ()
Публикувано19.07.12 01:14



Тази система за изтребване на цели народи, която се е реализирала в Америките и в Палестина не е и не може да доведе до добро, както и виждаме. В случая аз не искам да се изтребват израелци, но не искам да се изтребват и палестинци. А ако едините изтребват другите да не се чудят що нещо не ги обичали и стреляли по тях, ти да видиш чудо. Ти си на страната на Израел, което не ми се вижда справедливо. Палестинците какво са виновни, че ги изтребват и изселват? Значи те трябва да отминат тихо в ноща, щото нетаняху е много готин пич и що пък да не му подарят държавата си?

И не, това в Бургас не е част от това, но е част от друго едно. За доказателство-следи какъв е резултата от това събитие. За каквото го изпозлват за това е било предвидено. Вожда нетаняху се изказа вече какво мисли да прави. Пък дано греша.



Тема Re: Да пази Господ... но и сами трябваше да се пазим.нови [re: izz]  
Автор jaime14 (born free)
Публикувано19.07.12 01:24



палестинците са заложници на собственото си терористично правителство. Съчувствам на тези от тях, които сузнават ситуацията , но са хванати в капан.. за хейтърите не ми е много мъчно, въпреки ,че и те са жертви на отровна пропаганда и умишлено подържан мизерен живот. А каво мислиш за хилядите ракети пускани срещу Исраел/ Знае се, че ще има отговор, че някой ще пострада и нищо няма да се промени. С каква цел се прави? Не ми говори за хора, които мразят съседа си повече от колкото обичат децата си.



[IMG]http://i180.photobucket.com/albums/x105/jaimeanna1412/Wolfcopy.jpg[/IMG]

Тема Re: "Религията на мира" - мохамеданството си показанови [re: Пpaвocлaвeн ckoт]  
Автор нблдтлМодератор ()
Публикувано19.07.12 10:37



Горките евреи... Сега разбираме как живеят в Израел. Там опасността сигурно е всеки ден.



Тема Re: Да пази Господ... но и сами трябваше да се пазим.нови [re: jaime14]  
Автор izz ()
Публикувано19.07.12 12:48



Джейми какви ги говориш?! На тези хора им взеха държавата. Заграбиха им я и ги изгониха от там! Били заложници на правителството си!!! Заложници са ама на израелското правителство, не на тяхното си.Били жертви на пропаганда...каква пропагнада -те са изгони от държавата си! Терористи били...ами той и Ботев е бил терорист и Левски също. Много хубаво, че са ти симпатични евреите,те и на мен са симпатични, предполагам си еврейка, но как това оправдава насилието и зверствата? Впрочем познавам много евреи, които са супер несъгласни с тая политика на тяхното правителство. С какво е по-оправдано насилието над палестинския народ от това над евреите през втората световна? Какво трябва да се прави като някой се нанесе в дома ти и те изгони от него? Както ти каза-да отминеш тихо в ноща? Това не е омраза към съседа, а омраза към този, който те е изгонил от дома ти. Не одобрявам насилието, но какво правим ако към нас прилагат насилие, на ниво геноцид? Систематично ни изтребват и прогонват от земята ни?



Тема Re: "Религията на мира" - мохамеданството си показанови [re: Пpaвocлaвeн ckoт]  
Автор Aлиca. (Лиса)
Публикувано19.07.12 15:29



Скоте, какво мохамеданство, бря! Цял ден чета новините, още никъв Хизбула нито брат му са поели отговорност за атентата, имат само предполагаем неидентифициран терорист и разследват.

Ти ще да си доверено лице на поръчителите на атентата, щом преди разследващите служби излизаш с твърдо становище за виновниците.
Предразсъдъците....любимият му грях.



Тема Re: "Религията на мира" - мохамеданството си показанови [re: izz]  
Автор Пpaвocлaвeн ckoтМодератор (свещи пали)
Публикувано19.07.12 19:59



След настоятелните изказвания на Нетаняху почвам и аз да си имам едно наум.

Но какво представлява Шариата, какви са настроенията в ислямския свят мисля че знам по-добре от тебе :) Мохамеданите са извършили достатъчно терорист актове, за много от които света дори и не научава и в които няма как да упрекнем евреите... Колко гласност има постоянния терор над "кафирите" в Индонезия, Югоизточна Азия като цяло, Африка.

Сега - защо домоуправителите на тоя свят, назначени от княза му, поощряват джихада в последните години, не мога да разбера. Защо обявиха война на Либия, за да овлястят изслямистите, защо свалиха Мубарак, защо поощряват сега сирисйките главорези...



Тема Мда, терористът ще е от крайните англиканинови [re: Aлиca.]  
Автор Пpaвocлaвeн ckoтМодератор (свещи пали)
Публикувано19.07.12 20:03



Напоследък те заедно със старокатолиците много самоубийствени атентати направиха.



Тема Твоята хипотеза каква е?нови [re: Гepиcъм]  
Автор Пpaвocлaвeн ckoтМодератор (свещи пали)
Публикувано19.07.12 20:04



?



Тема Re: Твоята хипотеза каква е?нови [re: Пpaвocлaвeн ckoт]  
Автор Гepиcъм (корав оптимист)
Публикувано19.07.12 20:08



Нямам хипотеза, нямам достатъчно информация за да я градя. Варианти бол.

Per warez ad scientiam


Тема Re: Мда, терористът ще е от крайните англиканинови [re: Пpaвocлaвeн ckoт]  
Автор loverrock ()
Публикувано19.07.12 20:13



Европеец е!

domino dancing


Тема Re: Да пази Господ... но и сами трябваше да се пазим.нови [re: izz]  
Автор Пpaвocлaвeн ckoтМодератор (свещи пали)
Публикувано19.07.12 20:14



каква държава Палестина е имало бе Изи. Имало е британски и френски протекторати.

Освен това, ислямският джихад нито се е появил през 1948, нито е насочен само срещу евреите. Навсякъде, където се пръкнат мохамедани, почва джихад. От Норвегия до остров Тимор, от руския краен Север до Южна Африка, както ти дойде да гледаш, навсякъде мохамеданите съберат ли се в по-голяма и компактна група, почват война срещу съседите си. Колко са в Тайланд - 2% ли в едно ъгълче на държавата, колко са на Филипините - на 1-2 острова но задължително има убийства на учители (в тайланд), рязане на глави и ръце и пр. И в Малмьо и в Глазгоу и в Брюксел навсякъде в мохамеданските гета не можеш да влезеш без опасност за честта и дори живота си (то полицията не смее да влезе).

Така че - защо се покровителстват тия убийци в Сирия, Либия и пр от Световното правителство е друг въпрос. Но че не са ги карали евреите да правят пирамиди от човшки глави когато мохамеданите са превземали Персия, нито помаците в Батак са изнасилвали деца и жени и са ги секли с ятаганите за да си отмъстят за Палестина...



Редактирано от Пpaвocлaвeн ckoт на 19.07.12 20:24.



Тема Re: Мда, терористът ще е от крайните англиканинови [re: loverrock]  
Автор Пpaвocлaвeн ckoтМодератор (свещи пали)
Публикувано19.07.12 20:39



Ами в Босна, Албания, Турция не живеят негри, а и в Ливан или Сирия има стотици хиляди, ако не милиони хора, които изобщо не показват семитския арабски тип. И в Чечня, Дагестан и пр гнезда на главорези има сума то хора с примес на алпийски или дори нордически черти към местната арменоидна тъмна популация. Така че - бели самоубици терористи има. Има дори и такива:






Белгийката Muriel Degauque



sслед време



Вече трябва да е в мохамеданския рай, защото се взриви 2007, само не ми е ясно ако на мъжете по 72 девици се падат, на нея какво ще й е наградата - 72 девствени юноши или един, но със 72 конски сили





Тема Re: Твоята хипотеза каква е?нови [re: Гepиcъм]  
Автор Пpaвocлaвeн ckoтМодератор (свещи пали)
Публикувано19.07.12 20:54



Е да де, то и убиеца на еврейските деца в Тулуза левите вестници отначало го обявиха за бял неонацист. Това левите сте опасни.



Тема Re: Твоята хипотеза каква е?нови [re: Пpaвocлaвeн ckoт]  
Автор Гepиcъм (корав оптимист)
Публикувано19.07.12 21:11



Ей, и ляв ме изкара :)

Per warez ad scientiam


Тема Re: Твоята хипотеза каква е?нови [re: Гepиcъм]  
Автор Пpaвocлaвeн ckoтМодератор (свещи пали)
Публикувано19.07.12 21:50



Войнстващ атеист не може да бъде десен.



Тема Re: Мда, терористът ще е от крайните англиканинови [re: Пpaвocлaвeн ckoт]  
Автор Пpaвocлaвeн ckoтМодератор (свещи пали)
Публикувано19.07.12 21:55



Забележително е че белгийката камикадзе си е турила и тя знамето на Палестина. Изе, покрай тоя див копнеж по Палестините

да не те четем и тебе след някой месец по сайтове като тоя:





Тема Re: Твоята хипотеза каква е?нови [re: Пpaвocлaвeн ckoт]  
Автор Гepиcъм (корав оптимист)
Публикувано19.07.12 22:07



Може, може, то ляво-дясно с вярата много не се засича.

Per warez ad scientiam


Тема БСП в Союз с ДПС : Да живей, живейнови [re: Пpaвocлaвeн ckoт]  
Автор Баламежко (Бодлидрешко)
Публикувано19.07.12 22:10



Днес, БСП пак и пак - отново и отново, в Союз с ДПС - внесли другарчески Союзен вот на недоверие по повод Доклада на ЕК*, който - макар и с конкретни критики - е далеч по-благосклонен в сравнение с този към братята ни от Румъния.

Да живей, живей труда - но не този, на злонамерените. Амин.

*



. . .


Редактирано от Баламежко на 19.07.12 22:11.



Тема Союз БСП&ДПС - това е знаменателно и показателнонови [re: Гepиcъм]  
Автор Баламежко (Бодлидрешко)
Публикувано19.07.12 22:17



Союз БСП&ДПС - това е знаменателно и показателно

В отговор на:

Може, може, то ляво-дясно с вярата много не се засича.




Но именно лявото най-вече се "засича" с противниците на Христос.

. . .


Редактирано от Баламежко на 19.07.12 22:18.



Тема Re: Твоята хипотеза каква е?нови [re: Гepиcъм]  
Автор Пpaвocлaвeн ckoтМодератор (свещи пали)
Публикувано19.07.12 22:23



Не може, не може.

Десните са консерватори, защитници на семейството, нацията, морала, традиционните ценности. Които в Европа са християнски или дълбоко повлияни от християнството.

Левите са войнстващи атеисти, защитници на всевъзможните методи за разрушаване на семейството и нацията - от педерастията до нелегалната имиграция, аборта, "толерантността" в смисъл на диктатура на малцинството, врагове на традиционните ценности.



Тема Re: Мда, терористът ще е от крайните англиканинови [re: Пpaвocлaвeн ckoт]  
Автор Aлиca. (Лиса)
Публикувано19.07.12 23:18



Ами ей ти го главният заподозрян, дето му се търкаляла главата на паркинга до автобуса, порадвай му се:



Шведче, с баща алжирец и мама финландка - полувикинг и западноевропеец, един вид, нашенче, провинциалистче, бившо крими - кражби и обири, издундурканото скъпоизлязло мелезче на шведската държава, добре известно у тях си и на техните служби за сигурност, пале, дето все се навърта край Ал кайда, но не е баш с големите батковци в играта, леко изтрещяло диване, дето не е чувало за дистанционни детонатори на бомби. Дали то е изтрепало хората и защо, кой го е пратил и организирал....хм.



Тема Re: Твоята хипотеза каква е?нови [re: Пpaвocлaвeн ckoт]  
Автор Гepиcъм (корав оптимист)
Публикувано19.07.12 23:34



Е, левите не са атеисти, да вярваш в светло бъдеще, равенство, братство и благоденствие между хората не се различава по нищо принципно от коя да е религия, например вярата в Христа. Може би си останал с впечатлението че са атеисти, защото си пазят вярата и догматите от конкурентната религия? Конкурентната религия също си пази догматите, и се обръща към левите с обидни (според тях) клишета - "уууу, атеисти!" - само защото са от друга религия.

Същото е и при вас, не мислиш ли :)

Така че единствените трезви и истински атеисти сме от дясно.

Per warez ad scientiam


Тема Re: Мда, терористът ще е от крайните англиканинови [re: Aлиca.]  
Автор Гepиcъм (корав оптимист)
Публикувано19.07.12 23:49



Не бил той, казаха.

Per warez ad scientiam


Тема Re: "Религията на мира" - мохамеданството си показанови [re: Пpaвocлaвeн ckoт]  
Автор izz ()
Публикувано20.07.12 00:45



A, гледала съм разни клипове на изказвания на шериятски гении и ми е ясно за какво скодумие иде реч. Но просто в момента не става дума за това. Набеденият за атентор е бил в Гуантанамо. А какво се случва в Гуантанамо може човек да придобие представа от руския документален филм Зовът на Бездната.



Промиване на мозъци, програмиране на поведения чрез лекарства и технологии и прочее.



Тема Re: Да пази Господ... но и сами трябваше да се пазим.нови [re: Пpaвocлaвeн ckoт]  
Автор izz ()
Публикувано20.07.12 00:49



Има нация, имали са земи-техни си. Сега нямат почти нищо. И затова има омраза и убийства. Които аз не подкрепям, разбира се.

Мюсюлманите имат масивни трески за дялане -предимно откъм върховете си. Иначе хората са нормални, като навсякъде. Аз имам само добри впечатления от мюсюлмани. Както и от израелци, впрочем. Хората се разбират помежду си, тия престъпници отгоре създавта омрази и войни. Е има и изключения. Но какво предлагаш да се направи? Да ги покръстим насилствено, че да спрат да убиват учители и да режат глави? Едва ли ще стане, а и да стане, едва ли ще има ефект.



Тема Re: Мда, терористът ще е от крайните англиканинови [re: Пpaвocлaвeн ckoт]  
Автор izz ()
Публикувано20.07.12 00:52



То и 9/11 не е от англикани, ама и от мохамедани не е. Откъм ЦРУ идват тия инсценировки.



Тема Re: Твоята хипотеза каква е?нови [re: Пpaвocлaвeн ckoт]  
Автор loverrock ()
Публикувано20.07.12 01:09



Нещо си зле информиран


Девид Камерън е консерватор, ще разреши еднополовите бракове, след два месеца Това със семейните ценности е в САЩ, на нашият континетг го няма вече.

domino dancing

Тема Re: Мда, терористът ще е от крайните англиканинови [re: Пpaвocлaвeн ckoт]  
Автор izz ()
Публикувано20.07.12 01:09



Не ми става ясно, тази първата прилича на вид да има синдром на Даун, а и пише нещо в тоя дух в статията за нея. (Co Down???...или това е каунти Даун в Ирландия??) Ако е със синдром на Даун, да ме прощават, но не може да свърши всичките тия работи, за които се твърди.



Тема Re: Мда, терористът ще е от крайните англиканинови [re: Пpaвocлaвeн ckoт]  
Автор izz ()
Публикувано20.07.12 01:18



Прочетох статията за въпросната. Ма тя е бивша наркоманка, а кой знае дали бивша. Била сервитьорка, друсала се и имала много бойфрендс...Еми...то да я бяха запознали с някоя марсиянска религия с помоща на наркотици и кой знае още какво можеше да свърши какви ли не по-чудни неща. Това не представлява нормален човек.

А това да ми кажеш, че понеже смятам избиването на нвинни хора за престъпление, значи, че едва ли не аз ще ставам терорист ме обижда. За мен няма значение каква религия е някой и има ли религия изобщо. При всички положения хора не е допустимо да бъдат изтребвани и тормозени били те мюсюлмани или не.



Тема Re: Да пази Господ... но и сами трябваше да се пазим.нови [re: izz]  
Автор jaime14 (born free)
Публикувано20.07.12 01:20



Е, чак пък дуржави да подаряват!



[IMG]http://i180.photobucket.com/albums/x105/jaimeanna1412/Wolfcopy.jpg[/IMG]

Тема Re: Мда, терористът ще е от крайните англиканинови [re: izz]  
Автор jaime14 (born free)
Публикувано20.07.12 01:24





[IMG]http://i180.photobucket.com/albums/x105/jaimeanna1412/Wolfcopy.jpg[/IMG]

Тема Re: Да пази Господ... но и сами трябваше да се пазим.нови [re: jaime14]  
Автор izz ()
Публикувано20.07.12 01:29



"THERE IS NO SUCH THING AS THE PALESTINIAN PEOPLE.
IT IS JUST AN ARAB TACTIC FOR THE DESTRUCTION OF ISRAEL!"


WTF?!?!

Наглостта на някои няма граници...Ако това го вярваш вземи един аспирин и си лягай.



Тема Re: Мда, терористът ще е от крайните англиканинови [re: jaime14]  
Автор izz ()
Публикувано20.07.12 01:34



Да, много лошо. Трагично е. Но как мислиш дали това има нещо общо с тая работа?

How does a defensive action result in the total conquest of someone else's lands? The answer is that it does not. Israel is the aggressor. The maps of Israel then and now prove it.





Редактирано от izz на 20.07.12 01:37.



Тема Re: Да пази Господ... но и сами трябваше да се пазим.нови [re: izz]  
Автор jaime14 (born free)
Публикувано20.07.12 01:57





[IMG]http://i180.photobucket.com/albums/x105/jaimeanna1412/Wolfcopy.jpg[/IMG]

Тема Re: Мда, терористът ще е от крайните англиканинови [re: izz]  
Автор jaime14 (born free)
Публикувано20.07.12 02:06





[IMG]http://i180.photobucket.com/albums/x105/jaimeanna1412/Wolfcopy.jpg[/IMG]

Тема Re: Да пази Господ... но и сами трябваше да се пазим.нови [re: Пpaвocлaвeн ckoт]  
Автор *abi* (eLgreco)
Публикувано20.07.12 02:20



+100х100

Точно така си е.



Тема Re: Мда, терористът ще е от крайните англиканинови [re: Гepиcъм]  
Автор Aлиca. (Лиса)
Публикувано20.07.12 08:18



Язък! Би бил толкова удобен за тезата на Скот - идеалният некултивиран и неблагодарен на Европата и нейните ценности араб-кръвопиец.

Сега трябва да стискаме палци атентаторът да се окаже още по-див мюсюлмански главорез.



Тема Re: Мда, терористът ще е от крайните англиканинови [re: Aлиca.]  
Автор loverrock ()
Публикувано20.07.12 08:43



Какви ценности има в днешна Европа, на които Скот ще се зарадва?



domino dancing

Тема Re: Мда, терористът ще е от крайните англиканинови [re: loverrock]  
Автор Aлиca. (Лиса)
Публикувано20.07.12 09:06



Католици, протестанти, педали, толерасти, светско образование, етническа и расова търпимост, материално ориентирано общество, атеистичен непукизъм, простодушна еснафщина.
Все далечни на православните монашески идеали "ценности".
Скот гладува за мъченици на вярата. Европата не ще да му ги осигури. Мъка.



Тема Re: Да пази Господ... но и сами трябваше да се пазим.нови [re: jaime14]  
Автор izz ()
Публикувано20.07.12 09:11



Уникална наглост, наистина. Голда Меир пропагандира тая идея, виждам. Нямало палестинци значи...Е явно е нужно нещо, че човк да си успи съвестта. Явно не всеки се кефи да е лошия герой в анимационното филмче и трябва поня някаква идея, колкото и абсурдна да е, за да дад възможност на човека да е "добрия". Е, аз не съм морална полиция и оставям тая битка на жертвите и.



Тема Re: Мда, терористът ще е от крайните англиканинови [re: jaime14]  
Автор izz ()
Публикувано20.07.12 09:18



Мале, ама изаелците малко като макединците

...хем са славяни, ма хем са произлязли от Александър Македонски. Като ги питаш как съчетават тия две твърдения в едно, почват да те псуват.

А израелците-хем нямало палестинци, хем обаче: "The "Palestinian Arabs" were rejected by every single Arab country, with the exception of the small percentage that ended up in refugee camps in Jordan where they remain to this day."

Еми ОЧЕВИДНО има палестинци, след като всички останали арабски държави НЕ ги припознават като свои и ги отвхърлят. Автора на мат'рялчето е бил толкова привързан към идеята, да обрисува палестинците като ужасни, че е вкарал и това, че всички ги отхвърлят, като още едно доказаталество, като не си е направил труда да свърже аргументите си логически.

А ти дежйми си интелигентна жена, поне това са наблюденията ми. Как са успели да те накарат да направиш тая огромна логическа грешка--да оеднаквиш нещо с популярното му име?! Значи нямало "палестинци"...ок, кръсти ги марсианци или XYZ-чани. Остава си въпроса защо е ОК да бъдат изтребвани и гонени от земите им XYZ-чаните? Щото очеивдно има някакви живи хора, които са жертва на агресорската политика на Израел и които са прогонени от местата, вкоито са родени и живеят.

Абе....какво да кажа...Наглостта стига неучвани висоти, като има келепир. Хубавото е че много израелци, и евреи които познавам не подкрепят тая политика на Израел и не се успиват сами с измислици, които са очевадни и за 3 годишно дете.Пък който успее да убеди себе си, че е в реда на нещата да изсели един народ от земята му, си е за негова сметка. Честито на печелившите, както се казва. ...'Само с очите си ще гледаш и ще видиш въздаянието на нечестивите'.

Редактирано от izz на 20.07.12 11:23.



Тема Re: Мда, терористът ще е от крайните англиканинови [re: Aлиca.]  
Автор Гepиcъм (корав оптимист)
Публикувано20.07.12 10:20





Per warez ad scientiam

Тема Re: Мда, терористът ще е от крайните англиканинови [re: Aлиca.]  
Автор loverrock ()
Публикувано20.07.12 10:34




Консервативните лидери също са либерални, това е най-интересното!

domino dancing

Тема Re: Да пази Господ... но и сами трябваше да се пазим.нови [re: izz]  
Автор Пpaвocлaвeн ckoтМодератор (свещи пали)
Публикувано20.07.12 11:30



какво предлагам - нищо, късно е вече. Твоите приятели илюминатите пренесоха десетки милиони моамедани по света, напълниха с пари шейховете, организираха талибаните за да ударят Русия. Явно в последните времена тоя милиард мюсюлмани ще играе някаква голя в плановете им преди да го анихилират. Предполагаеми роли - 1) да спомагат за окончателното унищожение на старите християнски църкви, които трудно биха се подчинили на Ватикана, респективно на антихриста (то вече се случва) 2) в европа - да унищожават активно оследните останали "нацисти" 3) чрез постоянните си атаки срещу евреите да поддържат статуса им на защитавани и жертви... има и други, но не ми се отклонява сега по тая линия.

Ние единствено може да се борим да си опазим религията и така да поудължим агонията с някоя година.



Тема Re: Да пази Господ... но и сами трябваше да се пазим.нови [re: izz]  
Автор izz ()
Публикувано20.07.12 11:32



ИСТИНАТА, каквато политиците не искат да се знае:



за палестина:


за иран:





Тема Ляво - дяснонови [re: Гepиcъм]  
Автор Пpaвocлaвeн ckoтМодератор (свещи пали)
Публикувано20.07.12 11:34



Не може да си десен, ако вярваш в лява секуларна религия. Дефинирал си го много добре





Тема Re: Да пази Господ... но и сами трябваше да се пазим.нови [re: Пpaвocлaвeн ckoт]  
Автор izz ()
Публикувано20.07.12 11:35



Не бих нарекла илюминатите свои приятели

, не повече от твои приятели-като гледам и ти си запознат с въпрса доста добре.

Ами да, изпозлва се някаква религия за вършене на безобразия. И да, наша работа е да запазим вярата си, а най-вече съвестта си, защото знаем какво е казал Исус-не този който ми вика господи, господи, а този, коит върши волята ми, ще приема. Да не се окаже, че сме викали правилно "господи, господи" а сме вършили волята на принца на тоя свят.



Тема Re: Твоята хипотеза каква е?нови [re: loverrock]  
Автор Пpaвocлaвeн ckoтМодератор (свещи пали)
Публикувано20.07.12 11:50



хехе Камерън се нарича консерватор, и би трябвало да е такъв - произлиза по баща от титулуваната английска аристокрация, макар че по майка може би е потомък на Моисей (буквално - сърч Cameron Moses че не ми се играе). Но той е идеалния пример как в окупирана Европа т.нар, "леви" и "десни" са всъщност една пасмина и се борят за едно и също - унищожаването на бялата цивилизация. Огромната разлика между мейнстрийм "левите" и "десните" се свежда до това дали някой данък да е 20 или 22%

, дали да пратят 50 или 80 бойни самолета да помогнат на либийските талибани, дали да увеличат квотата на гейовете в ББС до 66% или до 77% и пр. жизнени въпроси. В същото време против членството в Евросъюза са мнозинството англичани, против имиграцията са голямото мнозинство но никой не ги пита, това е демокрация.

Истинските десни са демонизирани от медиите като "крайнодесни", "нацисти", "расисти" и т.н. и реално влияние върху политиката нямат.



Тема Re: Ляво - дяснонови [re: Пpaвocлaвeн ckoт]  
Автор Гepиcъм (корав оптимист)
Публикувано20.07.12 12:03



Ама нали съм атеист, значи не вярвам в такава религия. И като не вярвам, значи не съм ляв :)

Per warez ad scientiam


Тема Не мое да бъде!нови [re: Aлиca.]  
Автор Пpaвocлaвeн ckoтМодератор (свещи пали)
Публикувано20.07.12 12:03



наистина не бил англиканин, ами моамеданинът Мехди Гезали. Now that's a surprise!

Шведче, с баща алжирец и мама финландка - полувикинг и западноевропеец, един вид, нашенче, провинциалистче, бившо крими - кражби и обири, издундурканото скъпоизлязло мелезче на шведската държава, добре известно у тях си и на техните служби за сигурност, пале, дето все се навърта край Ал кайда, но не е баш с големите батковци в играта, леко изтрещяло диване, дето не е чувало за дистанционни детонатори на бомби. Дали то е изтрепало хората и защо, кой го е пратил и организирал....хм.

И кой от изброените фактори го прави самоубийствен атентатор:

- че има шведско гражданство
- че има майка финландка
- че има криминално минало

или

- че има баща мохамеданин, т.е. и той е мохамеданин
- че се навърта край ал-Кайда


Апропо, хората които се навъртат край ал-Кайда определено са запознати с разните видове детонатори по-добре от мене

Дори обсъждат нестандартни методи къде и как да си ги скрият:





Тема Re: Мда, терористът ще е от крайните англиканинови [re: loverrock]  
Автор Пpaвocлaвeн ckoтМодератор (свещи пали)
Публикувано20.07.12 12:10



Берлинската филхармония.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.