Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:29 25.06.24 
Религия и мистика
   >> Православие
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Тема Re: Мда, терористът ще е от крайните англиканинови [re: Пpaвocлaвeн ckoт]  
Автор Aлиca. (Лиса)
Публикувано19.07.12 23:18



Ами ей ти го главният заподозрян, дето му се търкаляла главата на паркинга до автобуса, порадвай му се:



Шведче, с баща алжирец и мама финландка - полувикинг и западноевропеец, един вид, нашенче, провинциалистче, бившо крими - кражби и обири, издундурканото скъпоизлязло мелезче на шведската държава, добре известно у тях си и на техните служби за сигурност, пале, дето все се навърта край Ал кайда, но не е баш с големите батковци в играта, леко изтрещяло диване, дето не е чувало за дистанционни детонатори на бомби. Дали то е изтрепало хората и защо, кой го е пратил и организирал....хм.



Тема Re: Твоята хипотеза каква е?нови [re: Пpaвocлaвeн ckoт]  
Автор Гepиcъм (корав оптимист)
Публикувано19.07.12 23:34



Е, левите не са атеисти, да вярваш в светло бъдеще, равенство, братство и благоденствие между хората не се различава по нищо принципно от коя да е религия, например вярата в Христа. Може би си останал с впечатлението че са атеисти, защото си пазят вярата и догматите от конкурентната религия? Конкурентната религия също си пази догматите, и се обръща към левите с обидни (според тях) клишета - "уууу, атеисти!" - само защото са от друга религия.

Същото е и при вас, не мислиш ли :)

Така че единствените трезви и истински атеисти сме от дясно.

Per warez ad scientiam


Тема Re: Мда, терористът ще е от крайните англиканинови [re: Aлиca.]  
Автор Гepиcъм (корав оптимист)
Публикувано19.07.12 23:49



Не бил той, казаха.

Per warez ad scientiam


Тема Re: "Религията на мира" - мохамеданството си показанови [re: Пpaвocлaвeн ckoт]  
Автор izz ()
Публикувано20.07.12 00:45



A, гледала съм разни клипове на изказвания на шериятски гении и ми е ясно за какво скодумие иде реч. Но просто в момента не става дума за това. Набеденият за атентор е бил в Гуантанамо. А какво се случва в Гуантанамо може човек да придобие представа от руския документален филм Зовът на Бездната.



Промиване на мозъци, програмиране на поведения чрез лекарства и технологии и прочее.



Тема Re: Да пази Господ... но и сами трябваше да се пазим.нови [re: Пpaвocлaвeн ckoт]  
Автор izz ()
Публикувано20.07.12 00:49



Има нация, имали са земи-техни си. Сега нямат почти нищо. И затова има омраза и убийства. Които аз не подкрепям, разбира се.

Мюсюлманите имат масивни трески за дялане -предимно откъм върховете си. Иначе хората са нормални, като навсякъде. Аз имам само добри впечатления от мюсюлмани. Както и от израелци, впрочем. Хората се разбират помежду си, тия престъпници отгоре създавта омрази и войни. Е има и изключения. Но какво предлагаш да се направи? Да ги покръстим насилствено, че да спрат да убиват учители и да режат глави? Едва ли ще стане, а и да стане, едва ли ще има ефект.



Тема Re: Мда, терористът ще е от крайните англиканинови [re: Пpaвocлaвeн ckoт]  
Автор izz ()
Публикувано20.07.12 00:52



То и 9/11 не е от англикани, ама и от мохамедани не е. Откъм ЦРУ идват тия инсценировки.



Тема Re: Твоята хипотеза каква е?нови [re: Пpaвocлaвeн ckoт]  
Автор loverrock ()
Публикувано20.07.12 01:09



Нещо си зле информиран


Девид Камерън е консерватор, ще разреши еднополовите бракове, след два месеца Това със семейните ценности е в САЩ, на нашият континетг го няма вече.

domino dancing

Тема Re: Мда, терористът ще е от крайните англиканинови [re: Пpaвocлaвeн ckoт]  
Автор izz ()
Публикувано20.07.12 01:09



Не ми става ясно, тази първата прилича на вид да има синдром на Даун, а и пише нещо в тоя дух в статията за нея. (Co Down???...или това е каунти Даун в Ирландия??) Ако е със синдром на Даун, да ме прощават, но не може да свърши всичките тия работи, за които се твърди.



Тема Re: Мда, терористът ще е от крайните англиканинови [re: Пpaвocлaвeн ckoт]  
Автор izz ()
Публикувано20.07.12 01:18



Прочетох статията за въпросната. Ма тя е бивша наркоманка, а кой знае дали бивша. Била сервитьорка, друсала се и имала много бойфрендс...Еми...то да я бяха запознали с някоя марсиянска религия с помоща на наркотици и кой знае още какво можеше да свърши какви ли не по-чудни неща. Това не представлява нормален човек.

А това да ми кажеш, че понеже смятам избиването на нвинни хора за престъпление, значи, че едва ли не аз ще ставам терорист ме обижда. За мен няма значение каква религия е някой и има ли религия изобщо. При всички положения хора не е допустимо да бъдат изтребвани и тормозени били те мюсюлмани или не.



Тема Re: Да пази Господ... но и сами трябваше да се пазим.нови [re: izz]  
Автор jaime14 (born free)
Публикувано20.07.12 01:20



Е, чак пък дуржави да подаряват!



[IMG]http://i180.photobucket.com/albums/x105/jaimeanna1412/Wolfcopy.jpg[/IMG]


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.