Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:41 24.06.24 
Религия и мистика
   >> Православие
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Тема Re: Да пази Господ... но и сами трябваше да се пазим.нови [re: ъглишв]  
Автор izz ()
Публикувано19.07.12 00:20



Кофти. Заради тая сляпа вяра в пропаганда ще си направят война като стой та гледай.



Тема Re: Да пази Господ... но и сами трябваше да се пазим.нови [re: izz]  
Автор jaime14 (born free)
Публикувано19.07.12 00:21



Палестинците искат Исраел да го няма, не е въпрос за земя и държава. Искат всички израелци да се махнат от там, особено тези, преселили се там след 1948.

[IMG]http://i180.photobucket.com/albums/x105/jaimeanna1412/Wolfcopy.jpg[/IMG]


Тема Re: Да пази Господ... но и сами трябваше да се пазим.нови [re: jaime14]  
Автор izz ()
Публикувано19.07.12 00:30



Интересна гледна точка. Мен ми се струва, че Израел искат да я няма Палестина и са почти напълно успели в осъществяването на това си желание. Егати феновете за израелците...понеже имали държава на това място преди 3 хиляди години, без да влизаме в детаили, че то са били рой малки държавици, които са се мразели доста, а не един единен Израел, дай сега да изтребим настоящото население, което живее там от векове и да си направим държава. Ми по тоя модел да вземе да се върне автохтонното население на България от 10 в пр. не. е и да ни изтреби, не е ли добре?

Но това е друг въпрос. Тоя автобус не е част от тоя конфликт, но е част от замисъла да се направи нова инсценировка, която да послужи за повод за обявяване на трета световна война. Чакай още новини от тоя род от олимпиадата в Лондон. Там ще са доста по-драстични. И тук изобщо не става дума за израелци, евреи, иранци, мюсюлмани. На съвсем други нива са игрите и религии и националности са само инструменти за постигане на едни други цели.



Тема Re: "Религията на мира" - мохамеданството си показанови [re: Пpaвocлaвeн ckoт]  
Автор Гepиcъм (корав оптимист)
Публикувано19.07.12 00:36



Добре де, аз не разбрах, има ли някакви основания да се набеждават мюсулмани, мохамедани, излямисти, или се действа на принципа на обичайните заподозрени? Щото много съмнително обвиненията тръгнаха преди още да се е разбрало точно какво става.

Per warez ad scientiam


Тема Re: "Религията на мира" - мохамеданството си показанови [re: izz]  
Автор Prokimen ()
Публикувано19.07.12 00:47



Бог да упокои душите на невинно загиналите и на нас да дава просветление и умиротвори сърцата ни.

В отговор на:

По-добре се информирай.




Само с информация не става

Дерзайте, аз съм с Вас! , макар, че е напълно възможно и някоя терористична акция да си е. Нека бързаме бавно и поизчакаме полицията да ни даде някаква информация.



Тема Re: "Религията на мира" - мохамеданството си показанови [re: Prokimen]  
Автор izz ()
Публикувано19.07.12 00:49



Наистина не става с информация само, трябва и критично мислене, а не "вяра" в медийните "истини" и скалъпени измислици.



Тема Re: "Религията на мира" - мохамеданството си показанови [re: Гepиcъм]  
Автор izz ()
Публикувано19.07.12 00:50



анджък

и обвиненията тръгнаха лично от нетаняху със заплахи за отвършане със сила към Иран...хайде холан...



Тема Re: "Религията на мира" - мохамеданството си показанови [re: Prokimen]  
Автор loverrock ()
Публикувано19.07.12 00:55



Никой не знае. Горките хора



domino dancing

Тема Re: "Религията на мира" - мохамеданството си показанови [re: loverrock]  
Автор Prokimen ()
Публикувано19.07.12 01:01



Съгласен съм и с Вас. Горките и най-невинни хора. Всеки от нас може да се окаже в тяхната ситуация. В наша власт е да се помолим за душите на жертвите на тази кървава трагедия, както и за оцелелите, защото актът ще остави следи у тях за целия им живот. Такива трагедии не се заличават от паметта.

Засега все още информацията не позволява да бъде набеден някой с положителност.



Тема Re: Да пази Господ... но и сами трябваше да се пазим.нови [re: izz]  
Автор jaime14 (born free)
Публикувано19.07.12 01:08



Гледната точка не е моя лична, а на брат'чедите. Израел е реалност и едва ли ще изчезне тихо в ноща. Ако те не могат да приемат този факт няма да има мир, но те го онасят лошо също. По модела които споменаваш, всички неиндианци трябва да се изнесем от Америка. Виждаш ли го да стане? А автобуса е точно част от този безкраен проблем. Миналата година на магистралата за Елат в Исраел, стреляха по автобуси с летовници и по коли. Пак загинаха безмислено 7-8 души, тази година Бургас.

[IMG]http://i180.photobucket.com/albums/x105/jaimeanna1412/Wolfcopy.jpg[/IMG]



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.