Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:40 17.05.24 
Религия и мистика
   >> Православие
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Тема Никой не казва гък по най-важната тема  
Автор izz (пристрастен)
Публикувано04.02.12 22:55



Иран.

Това изчадие адово Килъри се довлече тук, за да договаря ползване на нашите бази. Това стане ли ще се видим в чудо и няма да ни вълнува толкова позицията на мирополитите за инвитрото и тапетите.

Много сме удобни на Иран за ответен удар и каквато малка страна сме, дали ударили американската база или Варна и София няма и да разберат. Според вас възможно ли е да стане чудо и Бойко да откаже ползване на базите ни?



Тема Re: Никой не казва гък по най-важната теманови [re: izz]  
Автор Aulus Vitellius Celsus (N.R.)
Публикувано05.02.12 01:14



както е тръгнало първо израелците ще подпукат Иран и чалмите ще са прекалено заети да се бъхтят с тях, че да ни отделят излишно внимание.





Тема Re: Никой не казва гък по най-важната теманови [re: izz]  
Автор Mъглишeв (Демодератор)
Публикувано05.02.12 07:35



Това все пак е клуб за религия :)

Не знам, вероятно нашите бази ще се използват. Няма как, в НАТО сме. Макар че... що да няма как? Ама трябва дупце.

Да имаше как аятоллахското правителство да падне без война...

Коля и беся



Тема Re: Никой не казва гък по най-важната теманови [re: Mъглишeв]  
Автор *abi* (eLgreco)
Публикувано05.02.12 08:25



Прав си, но понякога злободневните теми обсъждани в приятелски кръг си идват от само себе си. И аз често искам да обсъждам с нас разни вълнуващи ме неща.

Освен това мен ме притеснява ислямската инивазия във всяка и форма. Защото ако политиците действат по изгода раята ще бъде мотивирана религиозно.

Снощи четох от познати в Норвегия, как каки в бурки обикалят училищата да обясняват за избора си да се буркасват. Дремем ми за каките в бурки. Да си ходят в Буркистан като не им харесва западната цивилизация.

Абе не искам да имаме взимане даване с тях. Ние някак си дръпнахме ментално напред. Онези са олеле обаче.



Тема Re: Никой не казва гък по най-важната теманови [re: Mъглишeв]  
Автор Aulus Vitellius Celsus (N.R.)
Публикувано05.02.12 09:37



Иран като цяло е по-костелив орех от Ирак или Либия, щото там режимът е не светски, а религиозен. Колкото и да не ги обичат аятоласите по-светски настроените иранци, определено ще ги предпочетат пред неколкократно по-противните хамарикански марионетки и чужди окупационни сили в страната им. Така че ако този път мераците на янките се излеят в действие /а те се опитват да поденат тази война от 5 години/ ще падне голям батак, особено ако евреите пуснат в ход и ядрено оръжие.
Но темата наистина не е за тук.



Тема Re: Никой не казва гък по най-важната теманови [re: Mъглишeв]  
Автор izz (пристрастен)
Публикувано05.02.12 11:49



Турция е в нато, но каза, че няма да има нищо общо с война с Иран. Затова идва тук онова нещо да преговаря за нашите бази.

Не мисля, че е работа на САЩ да сваля правителства на чужди държави. Иран е страна, която не е нападала никого последните стотици години. Виждам с учудване, че по инерция приемаме, че Иран е виновен за нещо, докато е точно обратното. Иран си кротува и си гледа собствените работи без да застрашава никой, а страшно наглите американци нападат, както направиха с Либия, Ирак, Афганистан и т.н.


И въпросът тук не е до религия, а до това кое е правило и какво ще стане ако започне война с Иран. Китай ще защити Иран. Това значи трета световна война и крах на световната икономика.

Ако от нас се стреля по Иран, или от тук излитат самолети, Иран ще се защити и правилно ще направи. Но това значи смъртоносни последици за нас.



Тема Re: Никой не казва гък по най-важната теманови [re: Aulus Vitellius Cels]  
Автор loverrock ()
Публикувано05.02.12 13:34



Това е война между Иран и Израел.

Наистина ще е трудно, иранците не са прости араби!

domino dancing

Тема Re: Никой не казва гък по най-важната теманови [re: loverrock]  
Автор izz (пристрастен)
Публикувано05.02.12 13:51



За жалост няма да е просто война между Иран и Израел. САЩ е основно действащо лице, Саудитска Арабия е придживила войски към ганицата. Китай ще се намеси на страната на Иран. Въвличат ни може би и нас...Това си е световна война.



Тема Re: Никой не казва гък по най-важната теманови [re: izz]  
Автор *abi* (eLgreco)
Публикувано05.02.12 14:10



За мен е доста притеснително.
До сега не следях, но трябва да се концентрирам в проблема. Опасявам се, че точно с Иран нещата ще станат много сериозни за всички.



Тема Русия и Китай - с вето за Сириянови [re: izz]  
Автор _maycal (refab)
Публикувано05.02.12 15:49



Не знам подробности по въпроса, но принципно по-малко вяра имам на Русия и Китай, отколкото на САЩ, Англия, Франция и изобщо по-цивилизования свят!
Впрочем, доколкото знам, конфликта в Сирия е между диктаторски режим и ислямистка опозиция

Редактирано от _maycal на 05.02.12 15:52.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.