Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:10 22.06.24 
Религия и мистика
   >> Православие
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема Re: Няма ли да се намери модератор...нови [re: Kossoman]  
Автор krokoem ()
Публикувано29.01.12 20:48



Понеже въпросът ти е риторичен, аз имам контра риторично предложение!
Защо пък да не си раздадем по един безсрочен бан, всеки на всеки, или всеки на себе си? Така ще освободим място за нови хора, не нови никове, нееее ;)
Нови клубари да дойдат и се пробват да направят нещо смислено в клуба, че в момента картинката е живи да ни оплачат...

В отговор на:

Няма ли да се намери модератор... който да банне идиота Тимотей? За срок до края на света.






Тема Отсега да е ясно:нови [re: Kossoman]  
Автор KиpoАдминистратор ( )
Публикувано30.01.12 12:26



10 сек. от момента, в който получа автоматичната бележка за бана на Тимотей, банът ще е махнат. Съвсем сериозно.



Ин витро си е прелюбодейство!! Това е смъртен грях.Щом не може да имате деца се покайте пред Бога!

Тема Re: Отсега да е ясно:нови [re: Kиpo]  
Автор Kossoman ()
Публикувано30.01.12 12:50



Много ясно. Не съм имал никакво съмнение в това.





Тема Re: Отсега да е ясно:нови [re: Kossoman]  
Автор KupoАдминистратор ( )
Публикувано30.01.12 12:58



Не мога да позволя клубовете да бъдат лишени от подобен колос!



Не оставяй детето си на мира, защото ще го глътне сатана!!!

Тема Re: Отсега да е ясно:нови [re: Kupo]  
Автор Kossoman ()
Публикувано30.01.12 13:01



Напълно те разбирам.



Тема Re: Отсега да е ясно:нови [re: Kиpo]  
Автор Tимoтeй (монах в света)
Публикувано30.01.12 17:09



Благодаря ти. Може да не си съвсем сериозен, но аз сериозно се бях замислил дали да не се банна сам за една година от дира... Сега, след твоя приятелски жест, веднага се отказах!

Ти си мъж на място. И аз съм сериозен...



Тема Киро, това е тъпо.нови [re: Kиpo]  
Автор Mъглишeв (Демодератор)
Публикувано30.01.12 18:59



Ако модераторите решат нещо съобразно правилата на клуба, изобщо не им се меси.

Не че са тръгнали да банват някого сега, но е тъпо да се сещаш за админските опции просто заради едното забавление.

Коля и беся



Тема Бравонови [re: Kиpo]  
Автор Пpaвocлaвeн ckoтМодератор (свещи пали)
Публикувано30.01.12 19:19



засрамете се бе, админът макар да не е особено вярващ, и той зьащитава правото на Тимотей да изкаже мненията си (мнения консервативни), а вие го нападате на тумби на тумби.



Тема Re: Киро, това е тъпо.нови [re: Mъглишeв]  
Автор Kaлoмaин (гозгунджия)
Публикувано30.01.12 19:28



Не мисля, че е за забавление. Струва ми се, че според него Тимотей е типаж, образ на хора, които биха се идентифицирали с него, а не с теб или с Косоман примерно. И те също имат право на един вид "представител". Може да ти се струва, че Тимотей отблъсква хората от православието (и аз мисля, че е така), но той си е уникален по своему сред останалите, които пишат тук.



Тема Да, така е прието да се пише.нови [re: izz]  
Автор Ежко (бодли_дрешко)
Публикувано30.01.12 19:28



Да, така е прието да се пише. Но е прието "повече" да се употребява и като сравнителна степен по отношение на количество, а не като наречие за време.

Не употребяваме ли масово

именно по отношение на сравнение за количество ? На мястото на "повече" резонно трябва да стои "по-много", нали.

В икономиката, по отношение на икономически анализи винаги се говори за "повече приходи", и "по-малко разходи" и никога не се казва "".

Де фактор има много случаи, когато "повече" се използва като сравнителна степен за количество, измествайки "по-много". Какъв е проблемът в тези случаи да се пише с тире, след като такава е практиката в лингвистиката, по отношение на степенуването ?


Редактирано от Ежко на 30.01.12 19:30.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.