Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:40 24.09.24 
Религия и мистика
   >> Православие
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема Re: кои сме ние за да съдимнови [re: Prokimen]  
Автор нблдтлМодератор ()
Публикувано28.01.12 14:34



Напълно сте прав. Както често напоследък.



Тема Re: Няма ли да се намери модератор...нови [re: Kossoman]  
Автор *abi* (eLgreco)
Публикувано28.01.12 14:46



А според мен не е за бан.
Каквото и да е мнението му, кокото и да не ни харесва, не е нарушил с нищо правилата на клуба.
Мисля, че дори не помня да е нанасял целенасочени лични обиди някому. Нито е тролствал.

Не съм му фен на теориите, но не бих го баннала ако бях модератор. Не виждам основание.



Тема Re: Няма ли да се намери модератор...нови [re: нблдтл]  
Автор lezig (réaliste)
Публикувано28.01.12 14:53



Къде е Църквата в случая? Нали не мислиш, че този форум има амбицията да е догматична институция?



Тема Re: Няма ли да се намери модератор...нови [re: *abi*]  
Автор Mъглишeв (Демодератор)
Публикувано28.01.12 15:29



Тролствал е, но както и да е.

Коля и беся



Тема Re: Няма ли да се намери модератор...нови [re: *abi*]  
Автор Дeя ()
Публикувано28.01.12 15:47



Браво, Аби!



Браво!



Тема Re: Няма ли да се намери модератор...нови [re: Дeя]  
Автор latschistein ()
Публикувано28.01.12 16:19



Добре, Дея, според теб тялото боклук за изгаряне ли е? Боклук -> за изгаряне. Простичко го е казал старецът. Тялото е боклук, който трябва да се изгори. Съвсем християнско ми звучи. А на теб?



Тема Re: Няма ли да се намери модератор...нови [re: latschistein]  
Автор Дeя ()
Публикувано28.01.12 16:33



Тимотей полага много грижи за своето тяло, дори тук във форума ни е казвал кое е здравословно и кое - не. Не допускаш ли, че всеки един от нас може да сгреши и да се отклони? Невъзможно ли е?



Тема Re: Няма ли да се намери модератор...нови [re: Дeя]  
Автор latschistein ()
Публикувано28.01.12 16:45



Допускам, разбира се. Само че не такъв е случаят. Или не не четеш редовно Тимотей или робуваш на някакви твои си сантименти към него. Тимотей неведнъж е изказвал абсолютно недопустими от православна гледна точка твърдения. Като почнем от това, че католическата църква също можела да дава светци, минем през търдението, че постът е по-важен от молитвата и се стигне до скорошното откровение, че всъщност човешкото тяло, което е храм Божи, всъщност е просто един боклук за изгаряне.



Тема Re: Няма ли да се намери модератор...нови [re: *abi*]  
Автор Kossoman ()
Публикувано28.01.12 17:00



Както казах по-горе - можеш да приемеш предложението ми като оценка за цялостното му форумно поведение. Личните обиди не е задължително да са целенасочени, за да са обидни. А при Тими мненията, съдържащи обидни квалификации никак не са рядкост. Вярно е, че в троленето не може да се мери с Ежа, но чак пък да не троли... Базисното основание е, че присъствието му на пиедестал в клуб Православие е обида за интелекта на православните. Което за теб може и да е забавно де.



Тема Re: Няма ли да се намери модератор...нови [re: latschistein]  
Автор Дeя ()
Публикувано28.01.12 17:07



Не, нямам сантименти към Тимотей, но Тимотей е на 70 г., много неща е видял и преживял. Смяташ ли, че на тези години ще му промениш вярата или изобщо можеш да го промениш!?


Мене ме дразнят обидите, които се сеят. Много ли е християнско да наречеш някого "идиот"?
Вместо да говорим по братски ще си избодем очите. За каква любов говорим?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.