Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:10 24.09.24 
Религия и мистика
   >> Православие
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема А допустимо ли е, да нарича Тимотей "идиот"нови [re: нблдтл]  
Автор Ежко (бодли_дрешко)
Публикувано01.02.12 13:19



А допустимо ли е, да нарича Тимотей "идиот" и ти да си затваряш очите ?




Тема Re: Мнението ми за Тимотей не е важно.нови [re: Kиpo]  
Автор Mъглишeв (Демодератор)
Публикувано01.02.12 15:59



Това не е вярно.

Коля и беся



Тема Ежконови [re: Ежко]  
Автор Пpaвocлaвeн ckoтМодератор (свещи пали)
Публикувано01.02.12 18:30



Въобще, темата за "11 от 15 СА доносници", е най-страшната Съблазън, която някога се е просмукала в съзнанието на хорицата не само в България, но и по цялата Вселена.

Това в кръга на шегата ли е, или...





Тема Re: OFF - Йерусалимската библия ли се използванови [re: Prokimen]  
Автор Пpaвocлaвeн ckoтМодератор (свещи пали)
Публикувано01.02.12 18:34



За 15 години румънците изместиха руската доминация в Европа и се налагат като най-живата православна църква с най-бързо растящи западно-европейски енории. Само митрополитът за Франция, от една нищожна енорийка с френски авантюристи сектанти организира стотици енории, 4 манастира и има двама викарни епископа, единият от които е французин (ако не се лъжа)

е това е. А България със стотиците хиляди зад граница - не може да издържат (емигрантите) пет свещеника, защото трябва да сме разделени на партии... и така, да не се минат нашите велики християни.



Тема Re: Затова ли ме БАН-вате постояннонови [re: Ежко]  
Автор *abi* (eLgreco)
Публикувано01.02.12 18:46



А не знам. Питай модераторите защо те банват.

Аз не модерирам от няколко месеца нито имам каквото и да било намерение да модерирам.





Тема Говоря и за българите в чужбинанови [re: Пpaвocлaвeн ckoт]  
Автор Ежко (бодли_дрешко)
Публикувано01.02.12 19:36



Имам предвид и тези българи, които все още се чувстат българи и които са зад граница.




Тема Re: Казвам трети път - не съм прав.нови [re: Ежко]  
Автор Kossoman ()
Публикувано02.02.12 08:04



Наско, опитвам се да бъда най-добронамерен към теб, но трудно ми се получава. Предложих ти да попиташ специалисти, а не да се доверяваш на собствените си любителски познания. Прочети

, обсъдете защо е така, а не онака. Щом не се срамуваш да учиш, !Valencia и другите специалисти в този клуб биха ти помогнали в усвояването на съвременния български правопис.

Редактирано от Kossoman на 02.02.12 08:04.



Тема Re: OFF - Йерусалимската библия ли се използванови [re: Prokimen]  
Автор Augustine (afrem)
Публикувано02.02.12 09:58



Благодаря за отговора



Ubi caritas et amor, Deus ibi est

Тема Re: OFF - Йерусалимската библия ли се използванови [re: Пpaвocлaвeн ckoт]  
Автор Augustine (afrem)
Публикувано02.02.12 10:37



е това е. А България със стотиците хиляди зад граница - не може да издържат (емигрантите) пет свещеника, защото трябва да сме разделени на партии... и така, да не се минат нашите велики християни.

Мисля, че положението в Западна Европа колкото и да е зле, не е като в Латинска Америка, където пък изобщо няма организирани български енории или църковни общини. Според

в Хондурас имало 10 хиляди българи, а пък българска православна църква там няма. В същото време православните араби или по-точно вече хондуразци от арабски произход имат църква, училище и т.н. Или пък българите в Аржентина или Бразилия, в по-голямата си част вероятно отдавна загубени и за православието, и за българското.

Ubi caritas et amor, Deus ibi est

Тема Re: OFF - Йерусалимската библия ли се използванови [re: Augustine]  
Автор нблдтлМодератор ()
Публикувано02.02.12 10:38



А в арабския свят какъв превод се използва, ако имате знаете? Доколкото съм чел, там има доста православни. Виждал съм издание евангелие на арабски. Май стана за отделна тема






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.