Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:36 22.06.24 
Религия и мистика
   >> Православие
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема armenian_priest@yahoo.comнови [re: нблдтл]  
Автор Prokimen ()
Публикувано31.01.12 19:41



Плохо, плохо, товарищи, друзья,
становятся здесь клубные дела
раз должны мы жаловаться у армянского попа,
дела-то будут прямо как сажи бела!



Quand je parlerais les langues des hommes et des anges, si je n'ai pas la charite, je ne suis plus qu'airain qui sonne ou cymbale qui retentit (1 Corinthiens 13:1)

If I speak in the tongues of men or of angels, but do not have love, I am only a resounding gong or a clanging cymbal.

Редактирано от Prokimen на 31.01.12 19:45.



Тема Re: Верно енови [re: Пpaвocлaвeн ckoт]  
Автор *abi* (eLgreco)
Публикувано31.01.12 21:08



Кефи ме, че на това му викаш "начин на общуване". Защото аз го наричам терор.





Тема Re: Верно енови [re: *abi*]  
Автор Пpaвocлaвeн ckoтМодератор (свещи пали)
Публикувано31.01.12 21:39



Мисля, че Ежко доволно удари инкасира. Стига вече. Това е човек със своята чувствителност. Не усещате ли, че с няколко думи презрително зашлевявате цяла човешка личност? Ежко не е тръгнал да пише из целия дир, неговата утеха е диалогът тук в клуба. Той се опита да пише по-лаконично, без много свои разсъждения - заклеймен беше, че само цитати поствал без свои думи. Хайде стига, клубът за гении определено не е в Дир-а...



Тема OFF - Йерусалимската библия ли се използванови [re: Prokimen]  
Автор Augustine (afrem)
Публикувано31.01.12 21:50



В отговор на:

Quand je parlerais les langues des hommes et des anges, si je n'ai pas la charite, je ne suis plus qu'airain qui sonne ou cymbale qui retentit (1 Corinthiens 13:1)




Имам въпрос, нямащ нищо общо с тази тема.

Йерусалимската библия ли се използва от православните във Франция в богослужението, където е на френски и за лична употреба.

Ubi caritas et amor, Deus ibi est

Тема Re: Верно енови [re: Пpaвocлaвeн ckoт]  
Автор *abi* (eLgreco)
Публикувано31.01.12 22:15



Никой от нас не се има за гений Фам. Нито пишем из целия дир.


Ако смяташ, че нечия утеха е да нарича събеседниците си "служители на Клеветника", "обладани от зли духове", "клеветници", "безсъвестни", "злобари"...то нямам какво да коментирам.
Прав си.
Прекратявам. Наистина някой трябва да спре пръв.

Лека вечер!



Тема А теб, никой не те е нарекъл "идиот" ?нови [re: Kossoman]  
Автор Ежко (бодли_дрешко)
Публикувано31.01.12 23:51



Теб никой никога не те е нарекъл "идиот, нали" ? А ти си позволи да нарушиш правилата, а пък модераторите се ослушват и те търпят.




Редактирано от Ежко на 01.02.12 00:01.



Тема О, ma petite fleur de vanilleнови [re: Mъглишeв]  
Автор Ежко (бодли_дрешко)
Публикувано01.02.12 09:05



В отговор на:

Ne nourrissez pas le troll.




О, ma petite fleur de vanille. Ако бях следвал принципа на ощипаната селска мома, която ти и други следвате в модераторството си, то щяхме да пребъдваме в този камерен състав, в който сме в момента. Така пребъдва и "съседния" клуб от богоизбрани люде, на хора, смятащи само себе си за най-баш дъ бест, за единствените VIP, а другите - те, другите, "кучета ги яли". Успешно успяхте да прогоните няколко участника - ако не вярваш, попрелисти страничките от миналата година - от август 2011-та до септември 2010-та, когато мое недостойнство бе модератор тук.

И главното: аз такава Съблазън нямаше да търпя, нежели да подклаждам с продължения. Въобще, темата за "11 от 15 СА доносници", е най-страшната Съблазън, която някога се е просмукала в съзнанието на хорицата не само в България, но и по цялата Вселена. И Косьо, като модератор, дейно участва за прокарването на тази Съблазън тук, в този Форум, който е част от Вселената, пускайки продължения на Темата-Съблазън, бидейки сам деен участник в случващото се.

Да, аз такава Гнусота нямаше никога да търпя.


Редактирано от Ежко на 01.02.12 09:19.



Тема Re: О, ma petite fleur de vanilleнови [re: Ежко]  
Автор *abi* (eLgreco)
Публикувано01.02.12 09:43



християнство не е ВИП от няколко месеца.



Тема Мнението ми за Тимотей не е важно.нови [re: Mъглишeв]  
Автор KиpoАдминистратор ( )
Публикувано01.02.12 11:19



Както и дали аз се забавлавям или не. Важното е, че когато пише, макар понякога, според мен(и не само) откровен нонсенс и самородни идиотии, той не е дал повод да бъде банван. Няма директни обиди, няма флуд, няма флейм, няма лично инфо. Оттук насетне може да пише каквото си иска(спазвайки горното), независимо дали аз или Хасан смятаме, че той е забавен или пък притежава качества на учител.



Не оставяй детето си на мира, защото ще го глътне сатана!!!

Тема +1нови [re: Kaлoмaин]  
Автор KиpoАдминистратор ( )
Публикувано01.02.12 11:19





Не оставяй детето си на мира, защото ще го глътне сатана!!!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.