Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:51 28.05.24 
Религия и мистика
   >> Православие
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема Re: Изгледах филма внимателнонови [re: Пpaвocлaвeн ckoт]  
Автор нблдтлМодератор ()
Публикувано23.01.12 12:04



Абсолютно съгласен. Отбивали са номера, доколкото са могли. Можем да си представим какво е било, когато попаднеш в лапите на такава система.

Пък и напълно обяснимо е, че са им слагали псевдоними като на дядо Неофит. От елементарни съображения за класифициране поне. Тези документи са могли да попаднат и у неоторизирани лица.

Много са смели в комисията по досиетата, но никой няма да разсекрети икономическо досие на хора, свързани с прехода. Там стрелят. Виж, на духовник, или на учен, е лесно да извадиш папка.

Редактирано от нблдтл на 23.01.12 12:40.



Тема latschisteinнови [re: latschistein]  
Автор нблдтлМодератор ()
Публикувано23.01.12 12:38



Неудобно ми е точно на теб да казвам, но моля избягвай лични квалификации. Не е добре за клубната атмосфера.

Редактирано от нблдтл на 23.01.12 12:41.



Тема Re: Българските свещеницинови [re: Absinthe Ducrosfils]  
Автор Mъглишeв (Демодератор)
Публикувано23.01.12 12:59



Дреме ми на мен какво ще кажеш.

Коля и беся



Тема Re: БНТ - Вяра и обществонови [re: Mъглишeв]  
Автор нблдтлМодератор ()
Публикувано23.01.12 13:31



Да, прав си за Вишински...



Тема Какво имаш предвид?нови [re: нблдтл]  
Автор _maycal (refab)
Публикувано23.01.12 13:51



наблтл.:
"Ти си все по двойните стандарти. Последно грубостта добра ли е или не?
Не съм съгласен с почти нищо от това, което казваш. За теб всичко се свежда до романтическата страна на нещата. Някакво опиянение, което очевидно лесно се разсейва при срещната трудност. Докато си подвластен на тази твоя юнашка "доблест", няма как да правиш каквито и да било верни изводи за духовните неща, че и за другите."


Какво нередно е направил "Лъчо"?... Защо смяташ "личните квалификации" за недопустими, дори и когато не са обидни съобразно сериозни критерии (тези, предвидени в Наказателния кодекс)?... Най-малкото е нелепо да се разчита само на твоята преценка в това отношение и желанието ти за пълна стерилност откъм "лични квалификации, което се очертава с тази ти забележка!... Аз не съм учил реторика, но предполагам, че подходът на "Лъчо" в случая се вмества съвсем закономерно сред основните методи в тази сфера.



Тема Re: Какво имаш предвид?нови [re: _maycal]  
Автор нблдтлМодератор ()
Публикувано24.01.12 07:39



Имаш право, Майкал, стерилността не води до нищо добро. Latchistein е човек чието мнение уважаваме. Също и Глишев. И Абсентът. Както и Прокимен. И е неприятно, когато дискусията се превръща единствено в личен конфликт. Дето се вика - trust me, I'm an engineer



Редактирано от нблдтл на 24.01.12 08:29.



Тема Re: БНТ - Вяра и обществонови [re: Mъглишeв]  
Автор нблдтлМодератор ()
Публикувано24.01.12 09:17



Глишев, така е, но няма да загине православието. Бог промисля. А църквата често е минавала през кризи. Tough times, no big deal.



Тема Re: БНТ - Вяра и обществонови [re: нблдтл]  
Автор Mъглишeв (Демодератор)
Публикувано24.01.12 14:10



Мда, така се надяваме.

Коля и беся



Тема Re: Българските свещеницинови [re: Mъглишeв]  
Автор Absinthe Ducrosfils (сектант)
Публикувано27.01.12 02:39



Що такъв страх от мен те гони бе, мъжки? Имаш ли "таратанци" или "топки" да ми отговориш по същество; или пак с кака ти Аби ще ме колите и бесите за назидание, че не споделям менливите ви юношески псевдорелигиозни увлечения?



Тема Именнонови [re: AnimaMeaTibiAmandi]  
Автор tri-9084 (Бодлидрешко)
Публикувано14.04.16 23:05



Благодаря ти.

Слава Богу, за всичко.





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.