Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:50 30.06.24 
Религия и мистика
   >> Православие
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | >> (покажи всички)
Тема Re:нови [re: нaблюдaтeл]  
Автор Eжko_Модератор (бодли_дрешко)
Публикувано26.08.11 16:08



"""Никой не може да те мрази без да те познава реално.
"""


Във форумите съм стигал дотам, щото знам какво ще ми каже човекът отсреща, както това се случва с контактите ми с близките очи в очи. Ако това не е реалност.

Брат Тимотей, за разлика от мен, се моли всеки Божи ден за всички тук, за някои дори поименно. Няма как да не приемам влизането си тук като нещо несериозно - ако е обратното, то значи да нямам страх от Бога, приемайки ви не като човешки същества, а като нещо нещо въображаемо. Самата мисъл сама по себе си е несериозна. Затова неслучайно във всеки форум има Правила, които да напомнят, че общуването ни, макар и виртуално, си е съвсем реално и затова всеки носи отговорност.




Тема Re: А нов колега на Фамулус?нови [re: krokoem]  
Автор kaмъчe (загубенo)
Публикувано26.08.11 16:15



Ако Ежко искаше да бута разговора към положителна насока, но той не иска, нямаше да има такава вятърна тема с над 200 постинга за няколко дни и резултатът от нея какъв е?
И на това му викате православие??? Много крива работа.
Няма го духа на християнстовото - не разбираш ли?



Тема Re: Клуб за физици, метафизици...нови [re: harish_chandra]  
Автор Глишeв (Медиевист)
Публикувано26.08.11 16:36



А какъв да бъде отговорът? Наистина с времето си проличава какви са убежденията на човек.

Капището в Рупите да се разруши



Тема Re:нови [re: Eжko_]  
Автор Глишeв (Медиевист)
Публикувано26.08.11 16:37



Което ни връща към темата за спазването на тези Правила.

Капището в Рупите да се разруши



Тема Re: А нов колега на Фамулус?нови [re: krokoem]  
Автор Глишeв (Медиевист)
Публикувано26.08.11 16:38



ОК, мерси за уточнението :)

Капището в Рупите да се разруши

Редактирано от Глишeв на 26.08.11 16:39.



Тема Re: А нов колега на Фамулус?нови [re: kaмъчe]  
Автор krokoem ()
Публикувано26.08.11 16:44



Няма го духа на християнстовото - не разбираш ли?

Да, няма го! Но едно гласче ми каза, че бил тук, наблизо. Нека го потърсим и го доведем на мястото му



Колкото и интересна да е, темата много набъбна. Време е и аз да спра с постовете. Иначе, разбрах, че изказването ти към Ежко беше добронамерено, но той, може би претрупан от атаки те причисли към другата страна...



Тема Re:нови [re: Eжko_]  
Автор нaблюдaтeл ()
Публикувано26.08.11 16:48



Да, правилата са важно нещо и всеки си носи отговорност. И все пак тук може да има отношение предимно към мнения, зад които стои някой никнейм. Не може да бъде заместител на нормалното човешко общуване.

И за мен иначе е странно, но тия форуми водят до много повече конфликти, отколкото в реалния живот. И хората се държат по съвсем различен начин. Прав е Прокимен че повече вреди май носи форумът.

Но предлагам ти все пак да затворим тая тема, достатъчно неща си казахме. Ако решиш, можеш да отвориш нова с гласуване.



Тема Re: За неприязъността ви към меннови [re: Eжko_]  
Автор *abi* (eLgreco)
Публикувано26.08.11 17:46



Сега вече мога да призная нещо: темата я отворих най-вече заради неприязъността ви към моето грешно недостойнство.

Ъх...призна си. Пак с Ежко да се занимаваме...обиден, недоразбран, наклеветен, огорчен...

На този въпрос нека да отговори всеки сам за себе си: поради що ме ненавиждате, братя и сестри ?

Стига с този патетичен бълвоч, да ме прощаваш, ама е бълвоч вече, братле.
Избран си за да покриваш задълженията на модератор, а не да носиш приза "100%-ов клубен любимец".

Редактирано от *abi* на 26.08.11 18:13.



Тема Re: Вот на доверие към Ежконови [re: todor77]  
Автор *abi* (eLgreco)
Публикувано26.08.11 17:48



По-кротко, че като ви подпукам и вас лакейчетата на чело с Лихтенщайн и Крокодилемата, място няма да си намерите наоколо.
Подмазвачи, дето съсипахте клуба...

ПС. От 52 мнения дето си ги наблъвал с този си ник, дай ми едно като хорота за православен клуб и после ми се отваряй кой е за изритване от клуба и кой не е...
Та чак и мнение изказва...


Редактирано от *abi* на 26.08.11 18:18.



Тема Re: Клуб за физици, метафизици...нови [re: Глишeв]  
Автор harish_chandra (curmudgeon)
Публикувано26.08.11 18:02



Трябваше да са поне два отговора, защото зададох два отделни въпроса. А това с проличаването е доста субективно. Какво правим в случая когато ти смяташ някой за православен а Фам го смята за неправославен?




Страници по тази тема: << 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.