Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:27 28.09.24 
Религия и мистика
   >> Православие
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема "Убедена съм, че анонимният повдигач е Ежко"нови  
Автор Eжko_Модератор (бодли_дрешко)
Публикувано27.05.11 13:28



"""А що се касае до мен съм убедена, че анонимният повдигач също е Ежко, защото профилирам повдиганията от последните месеци. В каквото иска да се кълне, аз не му вярвам. И имам сериозни основания да не вярвам предвид естеството на повдигнатите теми и участниците фиксирани чрез тях."""



Отговорих ти:

И понеже не се засрами от долната си клевета (то има ли клевета която да не е долна) и понеже ме БАН-а доживот (до края на 2038 година) ще си позволя, да ти кажа направо:

Тази точка 9 от Правилника, я измисли лично ти, поради личната си нетърпимост към мен. Усетих го в темата за "жезъла" - оттогава започна да търсиш начини да ме копваш, понеже не можеше да се справяш с опонирането.

Да, аби - всичките ти действия са на лична основа. Че това е така, се вижда, че ти участваш тук, в този форум, в "стари" теми, без никакви притеснения. Ала ето, че когато ти дадоха власт, реши да внесеш твоите си правила, но на лична основа, на емоции.

Защото, аби, този ми постинг *, за който ме банна до 2038 година, е напълно резонен, напълно в духа на сериозната дискусия, ама видите ли, той противоречал бил на буквата на Закона - буква, която въведе лично аби, и то лично заради мен.

*


Редактирано от Eжko_ на 27.05.11 13:33.



Тема Re: "Убедена съм, че анонимният повдигач е Ежко"нови [re: Eжko_]  
Автор Kaлoмaин (гозгунджия)
Публикувано27.05.11 15:21



Ежко, ти ли повдигна темата?



Тема Re: "Убедена съм, че анонимният повдигач е Ежко"нови [re: Kaлoмaин]  
Автор Eжko_Модератор (бодли_дрешко)
Публикувано27.05.11 17:22



"""Ежко, ти ли повдигна темата?
"""


Коя тема, какво повдигане. . .

В какво ме обвиняваш - в анонимно повдигане ли ? Не казах ли съвсем ясно няколко пъти: не съм анонимен повдигач на теми. Какво всъщност целите, да ме побъркате ли с тези нелепи обвинения, с тези долни клеветничества ?




Редактирано от Eжko_ на 27.05.11 17:27.



Тема Re: "Убедена съм, че анонимният повдигач е Ежко"нови [re: Eжko_]  
Автор Kaлoмaин (гозгунджия)
Публикувано27.05.11 19:08



Не съм споменала "анонимен". Ти ли повдигна темата?



Тема Наситина, не мога да те разберанови [re: Kaлoмaин]  
Автор Eжko_Модератор (бодли_дрешко)
Публикувано28.05.11 11:46



Коя тема, какво повдигане ? Ето, това те попитах - защо не ми отговори, защо не се поясни ?

Всичко правя НЕанонимно и всеки може да прочете постингите ми.

Опитвам се да играя честно, какво всъщност искаш от мен, освен да ме изкушаваш. Не стига че ме клеветите, ами продължавате да ме тормозите. Не ви ли е срам ?



Редактирано от Eжko_ на 28.05.11 11:49.



Тема Re: Наситина, не мога да те разберанови [re: Eжko_]  
Автор lachistein™ ()
Публикувано28.05.11 12:22



Ежи, наистина се впрягаш излишно. Разбирам те, но какво толкова е станало в крайна сметка. Успокой се и не обръщай внимание на провокациите.





Тема Re: Наситина, не мога да те разберанови [re: Eжko_]  
Автор Kaлoмaин (гозгунджия)
Публикувано28.05.11 16:27



Добре, ще се поясня - всички видяха, че в "Християнство" е повдигната темата на Енос за користта, която е била заспала от февруари месец. Ти ли я повдигна? И защо го направи, при положение, че знаеш правилата?

Никой не те обвинява в анонимно повдигане, а в демонстративно незачитане на елементарни правила, с които се съобразяват всички останали.

Нищо не искам от теб. Ти си повдигнал въпроса, и аз не разбирам защо се правиш на жертва. Има си правила - ако не ги спазваш си има наказание. Ти какво искаш - да не важат за теб ли?



Тема Re: Наситина, не мога да те разберанови [re: Kaлoмaин]  
Автор _maycal (refab)
Публикувано28.05.11 23:35



"Добре, ще се поясня - всички видяха, че в "Християнство" е повдигната темата на Енос за користта, която е била заспала от февруари месец. Ти ли я повдигна? И защо го направи, при положение, че знаеш правилата?"

Нали Ежко ти отговори няколко пъти, че той не повдига стари теми анонимно!... Ако има доказателства, че лъже за това, трябва да се представят!... Ако няма доказателства значи всеки има възможност и право да му вярва или не, без да знае фактите със сигурност!... Аз не считам, че Ежко би се товарил, излишно при това, с лъжливост!... Мисля, че имаше един период, в който той не отричаше определено, че е автор на такива повдигания и съответно по този начин подхранваше съмнения!?





Тема Re: Наситина, не мога да те разберанови [re: _maycal]  
Автор Kaлoмaин (гозгунджия)
Публикувано29.05.11 08:26



И ти ли се правиш на неразбрал? Проблемът не е в някакво анонимно вдигане, а изобщо във вдигане на стари теми. Има си начин, по който това да се прави, и Ежко го спази поне веднъж в клуб "Православие". Но никога не го прави в клуб "Христянство", въпреки, че това правило е валидно за "Християнство", а не за "Православие".

За мен всичко това е само демонстрация на неуважение към модераторите и на презрение към събеседниците, които се съобразяват с тези правила. Няма друго, което може да обясни толкова демонстративно несъобразяване с правилата. Ежко не уважава събеседниците си в клуб "Християнство" и го подчертава по този начин.



Тема Конкретни въпроси към Ежко? [re: Kaлoмaин]  
Автор _maycal (refab)
Публикувано29.05.11 12:46



"И ти ли се правиш на неразбрал? Проблемът не е в някакво анонимно вдигане, а изобщо във вдигане на стари теми. Има си начин, по който това да се прави, и Ежко го спази поне веднъж в клуб "Православие". Но никога не го прави в клуб "Христянство", въпреки, че това правило е валидно за "Християнство", а не за "Православие". "

Ежко, имал ли си съзнателни нарушения на правилата в "Християнство" по отношение на вдигането на стари теми?... Ако си имал такива, би ли написал какви точно!?... Моля те за ясни, категорични и недвусмислени отговори и на двата въпроса!






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.