Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:52 29.06.24 
Религия и мистика
   >> Православие
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | >> (покажи всички)
Тема Админската офертанови  
Автор glishevМодератор (Immoderatus)
Публикувано26.05.10 12:31



Киро предлага да направим и нашия клуб ВИП - тоест със закрит достъп за писане.

Аз съм навит, щото ми е досадно като се троли, а Ксенкос е против - човекът казва, че няколко тролчета все можем да озаптяваме, а е важно клубът да е отворен за нови хора.

Според мен той така и така ще е отворен, защото ако случайно се завърти нов юзър, ще може да прати лична бележка и така да го включваме в списъка. Ако работата стане, ще я ковнем при правилата.

Та ни трябва мнение на повечко хора. Пускайте по едно "затворен", "отворен" или "все тая", моля, та да видим гласът народен какво ще каже.

Expellendus est Staurius



Тема Re: Админската офертанови [re: glishev]  
Автор aтaнacшиниkoв (какъвто си иска)
Публикувано26.05.10 12:32



се таа.



Тема Re: Админската офертанови [re: glishev]  
Автор xenoxМодератор (елфът савин)
Публикувано26.05.10 12:35



Киро:

помислете дали не е добре да заключите клуба само за вип-потребители: Лайното-дегенерат вече не пише никъде, освен тук и, знам, че ще ми се довериш, никъде и не липсва особено.

аз съм против:
1. лайното-дегенерат не заслужава подобно внимание
2. справяме се с него, макар да ни лази по нервите
3. випа би ограничил достъпа на хора до клуба, каквато е една от целите му. ако навремето герги ми беше казала, че трябва да искам разрешение от не знам си кой, за да задам един въпрос тук изобщо нямаше да си правя труда.
4. винаги има възможост да пропуснем някого, без да е ясно как би го изтълкувал.
5. мразя самата идея за ВИП

има само едно предимство:
1. рахат ще сме.

не си заслужава.



Тема предимствата са повече:нови [re: xenox]  
Автор KиpoАдминистратор ( )
Публикувано26.05.10 12:39



ПредставИ си, че ла.то не е едно, а повече. Нека не две, но според мен 3 са достатъчни, за да превърнат всеки форум във формен нужник.


Не си прав и за друго: Всяко л. но заслужава внимание: трябва да се изчисти. Инак мирише.
Тъй че, приятно ми е: асенизаторът



Тема Re: Админската офертанови [re: xenox]  
Автор Kossoman ()
Публикувано26.05.10 12:42



Впрочем на някого дали му минава през акъла, че този, когото наричате лайното-дегенерат при определени условия може да е съвсем нормален потребител. Даже би могло с него да се води и диалог. Че въпросният екземпляр троли из клубовете - две мнения няма. Че има особен афинитет към религиозните и парарелигиозните (като клуб История) е очевидно. Но крайните квалификации по отношение на този потребител (от къде ли пък сме толкова сигурни, че е един?!) са крайно неуместни и не спомагат за утвърждаването на добър тон в клуба.



Тема Re: предимствата са повече:нови [re: Kиpo]  
Автор glishevМодератор (Immoderatus)
Публикувано26.05.10 12:59



Аз съм на Кировия акъл. Както и да е, дайте тук да пускаме само "за" и "против".

Expellendus est Staurius



Тема Re: предимствата са повече:нови [re: glishev]  
Автор Kossoman ()
Публикувано26.05.10 13:03







Тема Re: Админската офертанови [re: glishev]  
Автор Roxy (bittersweet)
Публикувано26.05.10 13:32



Все тая.

Редактирано от Roxy на 26.05.10 14:29.



Тема имайки предвид, че това е Волкнови [re: Kossoman]  
Автор KиpoАдминистратор ( )
Публикувано26.05.10 13:50



думите ми са съвсем премерени.
Не чувствам никакви задължения към един конкретен потребител като него, хеле па нищожество като това, което от 3 години (се опитва да) занимава всички с великата си личност на "воин-манипулатор".
Ако ти имаш излишно време за чистене на дебилизмите и цинизмите му, аз нямам. На зло куче-зъл прът. И изпитвам само лека тъга, когато видя, че уж интелигентни хора като теб не разбират, че с такива излишъци няма друга оправия, освен тотален игнор, но не пасивен, тъй като, както споменах по-горе, то разпространява агресивна миризма, която е неигнорируема, а чрез резване на достъпа до форумите, все едно какво е средството: целта(да могат нормалните хора да си общуват там) е оправдана.





Тема Re: имайки предвид, че това е Волкнови [re: Kиpo]  
Автор glishevМодератор (Immoderatus)
Публикувано26.05.10 13:56



Понеже спамът на това същество ме дразни, съм съгласен. Само дай на mistri обратно достъп, че ми проглуши ушите. Виждам, че lachistein вече може да пише, чудесно.

Ако се окаже, че хората все пак не щат затворен режим, разчитам да махнеш ВИП-статута, при все че аз го предпочитам.

Expellendus est Staurius




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.