Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:58 01.07.24 
Религия и мистика
   >> Православие
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | >> (покажи всички)
Тема жено,нови [re: Roxy]  
Автор KиpoАдминистратор ( )
Публикувано26.05.10 14:02



има една дума, която не ми е благозвучна, но ти си типична представителка на т. нар толерастия.
Някакъв можело било при определени условия да бил бъдел добър потребител!
Чикатило в 99.999 на сто от времето е бил отличен и законопослушен гражданин!


При това тук не става дума за епизодична изцепка, а доказано тролче и излишно троглодитче като Цуци:)
Ако е обект на девичето ти възхищение - лошо няма, но не виждам защо един форум, когото уважавам, да става жертва на говедото. Ако си обърнала внимание, възгледите ми за религията са ...хм, доста различни от тези на тукашните клубари, но да съм влязъл и да се правя на интересен в ТОЯ клуб? Хората имат право на свободен и чист форум, а натрапването на моите или Волкопутьовите разбирания си е чиста талибанщина. Тук пишат и по-умни, мъдри и зрели хора от мен, затова нямам намерение да се вмъквам като слон в стъкларски магазин, освен по тая чисто служебна задача: да почистя и асенизирам. Сори, това ми е работата.



Тема ще я махна, ако кажат оратанови [re: glishev]  
Автор KиpoАдминистратор ( )
Публикувано26.05.10 14:04



след като му мине активната фаза на шизито, може след месец, два или шест, все едно, той веч еняма да пише тук, само дето още не го знае.





Тема Re: жено,нови [re: Kиpo]  
Автор Roxy (bittersweet)
Публикувано26.05.10 14:06



Потребителите не са виновни, че не можете да си оправите системата за банове. ВИП-системата е тромава по дифолт.
Но въпреки всичко, ти си единствения, велик и неповторим Администратор - амин, ура и да живей!



Тема и как, собствено,нови [re: Roxy]  
Автор KиpoАдминистратор ( )
Публикувано26.05.10 14:09



да баннем всички световни проксита, ненагледна?


Иначе иронията ти се отдава, но само частично!



Тема да, неповторим съм...нови [re: Roxy]  
Автор KиpoАдминистратор ( )
Публикувано26.05.10 14:10



и ти, и Глишев, и Волк дори -всички сме такива...



Редактирано от Kиpo на 26.05.10 14:21.



Тема Re: Далеч съм от тая област, но...нови [re: Kиpo]  
Автор Roxy (bittersweet)
Публикувано26.05.10 14:22



един общ познат ти е казвал друго. Иначе хората и другаде си го имат тоя проблем и си го обсъждат, говорят за филтри и т.н.:



Само не разбрах защо темата се обръща на лична (затова си изтривам забележката от първото мнение, понеже мярката засега е временна).

Редактирано от Roxy на 26.05.10 14:38.



Тема накратко, че трябва да бягам:нови [re: glishev]  
Автор KиpoАдминистратор ( )
Публикувано26.05.10 14:26



като прецениш, махни темата. Или изцяло, или в хидъните.
Към недоволните: Волк ще бъде изчистен от клуба, точка. Дали след ден, два или 5(0), ще отворим пак клуба, щом го желаете, докато се наложи пак да чистим говеда.
Просто си представете Волк, Оро, моро, Боро и Мулето накуп в клуба, Бога ми, толкова ли е трудно да си представите веселата картинка?))
БТВ, Волкчо никога не е бил и няма да бъде на никоя форумна среща, убеден съм, че много могат да обяснят защо по-добре от мен с повече термини.

Хубав ден желая на всички и не забравяйте, че това е само форум.



Тема Нямам време за глупости:)нови [re: Roxy]  
Автор KиpoАдминистратор ( )
Публикувано26.05.10 14:27



А розите са общи.





Тема Re: имайки предвид, че това е Волкнови [re: Kиpo]  
Автор Kossoman ()
Публикувано26.05.10 14:34



Не оспорвам нито действията ти, нито действията на модераторите в клуба. Напълно съм съгласен, че троловете заслужават игнориране. Пасивно от страна на редовните потребители и активно - от страна на потребителите с права. Това, на което се опитвах да ви обърна внимание (и то не толкова на теб, защото знам, че няма смисъл, колкото на Ксенокс) е, че използването на подобни епитети, дори и когато ги смятате за напълно заслужени, влошава атмосферата в клуба.
Впрочем, колко физически тела стоят зад станалия вече легендарен ник Волк? Не че е от жизнена важност да го знаем, но е интересно. Лично моето подозрение е, че Волк разполага с повече от едно тяло.





Тема сам е,нови [re: Kossoman]  
Автор KиpoАдминистратор ( )
Публикувано26.05.10 14:37



но успява да накара по-тъпоумни от него да му бъдат маши, поне така се изясни в съда навремето:)
Ала, честно казано, не ме и интересува, проблемът с него е решен.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.