Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:18 15.06.24 
Религия и мистика
   >> Православие
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Отговорил съмнови [re: Stephanus]  
Автор Eжko_ (бодли_дрешко)
Публикувано17.12.09 11:21



- това че ти не си разбрал, е друг въпрос.




Тема на мен не синови [re: Eжko_]  
Автор Stephanus ()
Публикувано17.12.09 15:36



не си отговорил на моя въпрос ?

не мога да чета всяко "разклонение" със съфорумници, с които спориш повечето пъти безсмислено. не всичко ме интересува, така че ако искаш отговори .



Тема Re: на мен не синови [re: Stephanus]  
Автор Eжko_ (бодли_дрешко)
Публикувано17.12.09 18:32



"""не си отговорил на моя въпрос ?

не мога да чета всяко "разклонение" със съфорумници, с които спориш повечето пъти безсмислено. не всичко ме интересува, така че ако искаш отговори ."""


Ако наистина живо те интересуваше темата, щеше не само да четеш постингите, но и да ги препрочиташ. Но ти видимо си дошъл да размиваш настоящата тема, опитвайки се тъничко да ме подядеш, лекичко да ме копнеш. Защо, Стефчо ?

Ако искаш да се учиш, чети. Ако не щеш, недей разводнява темата тук.






Тема Re: Кое е Онова "стократно", "многократно" по-веченови [re: M.M.]  
Автор glishevМодератор (Immoderatus)
Публикувано18.12.09 01:19



Това е някакво твое учение. Не виждам такива работи по Евангелията.



Тема Re: Кое е Онова "стократно", "многократно" по-веченови [re: glishev]  
Автор M.M. (кхмер)
Публикувано18.12.09 01:32



Ти обещай тържествено , че няма да цивриш и да ми се правиш на ощипана госпойца като изкажа нещо което не се вписва в циментирания ти мозък и ще ти покажа и с цитати от Евангелията, че там пише точно така както твърдя. Ето ти бонус:
Евангелие от Йоан 6:49 Бащите ви ядоха манната в пустинята и все пак измряха.
Евангелие от Матея
22:29 А Исус в отговор им рече: Заблуждавате се, като не знаете писанията нито Божията сила.
22:30 Защото във възкресението нито се женят, нито се омъжват, но са като [Божии] ангели на небето.
22:31 А за възкресението на мъртвите, не сте ли чели онова, което Бог ви говори, като казва:
22:32 "Аз съм Бог Авраамов, Бог Исааков и Бог Яковов?" Той не е Бог на мъртвите, а на живите.
22:33 И множеството, като чу това, чудеха се на учението Му.

Няма какво да ти обещавам тържествено. Преди малко ти теглих бана, защото като малък не са те научили да се държиш нормално. Но и ти като един друг любим трол се появяваш с менливо IP. Ще се трием тогава. Глишев

Редактирано от glishev на 18.12.09 02:00.



Тема Re: Иисус е бил прост човекнови [re: M.M.]  
Автор glishevМодератор (Immoderatus)
Публикувано18.12.09 01:54



Иисус е бил прост човек, неее, откачааам!!!



Тема Re: на мен не синови [re: Eжko_]  
Автор tormund (mostly harmless)
Публикувано19.12.09 16:36



"Ако наистина живо те интересуваше темата, щеше не само да четеш постингите, но и да ги препрочиташ."

Точно! И аз, като съм депресиран, препрочитам някой постинг на Ежко.
Ободряващо е.

Редактирано от tormund на 19.12.09 17:21.



Тема Re: на мен не синови [re: tormund]  
Автор Eжko_ (бодли_дрешко)
Публикувано05.05.10 08:15



Надявам се, да си още депресиран за да препрочиташ казаното




Редактирано от Eжko_ на 05.05.10 08:15.



Тема ТОВАнови [re: Eжko_]  
Автор Stephanus ()
Публикувано19.05.10 12:36



Марк, 10:29-30

"като отговори и Исус каза истина казвам ви никой има който е оставил дом или братя или сестри или баща или майка или жена или деца или ниви заради Мене и благовестието и да не получи с т о к р а т н о сега във времето това къщи и братя и ниви с гонения и във века идващия живот вечен."

това червеничкото

" 29. Иисус каза: Истина ви казвам: няма човек, който да е оставил къща или братя, или сестри, или майка, или баща, или деца, или ниви заради Мен и заради благовестието,
30. и да не получи сега, в това време, сто пъти повече къщи и братя, и сестри, и майки, и деца, и ниви, заедно с гонения, а в идващия свят - вечен живот."

Редактирано от Stephanus на 19.05.10 12:37.



Тема ...е живелища на Небесата, още отсеганови [re: Stephanus]  
Автор Eжko_ (бодли_дрешко)
Публикувано19.05.10 20:53



ТОВА е/са : живелища на Небесата, в едно с всички братя и сетри християни - живи членове на Тялото Христово, млади филизи от Живата Лоза, както и старите наши братя и сестри в Бога - всички те, още отсега - тук и "там", наши сродници по Дух.



Редактирано от Eжko_ на 19.05.10 20:59.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.