Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:17 08.06.24 
Религия и мистика
   >> Православие
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Философията на клуб Православие в дир-а?нови  
Автор Abraksas ()
Публикувано03.12.09 00:54



В България има няколко православни форума към портали специално за православието.





А мисля, че има и други...

Чудя се от какъв зор този форум тук, в обществения портал на дир.бг въобще трябва да има модератори? Какви са тея заключвания на теми?
Защо примерно темата ми за живота след смъртта е заключена, ми изтрий спама, бе, диктатор?

Хубаво е човек някъде да избива комплекси и да е прави на шеф и да налага вето, ОК. Но направи си сайт, бе пич, направи си два, ето аз съм си направил - и там банвай, който искаш.

От какъв зор въобще се цензурира, заключва и т.н. ? Има си православни форуми, към православни сайтове, ако искате да си лафите само с хора, които могат да повтарят псевдо-православните книги, издавани в България, ходете в другите форуми.
Ако ви дразнят някакво лигавене, пак ходете в другите форуми, какво избивате комплекси тука, на много сериозно ли се правите, къде ви е православното смирение?

Глишев, ходи си във двери, там са на твойто ниво и акъл, какво избиваш комплекси тука?

Редактирано от Abraksas на 03.12.09 00:56.



Тема Re: Философията на клуб Православие в дир-а?нови [re: Abraksas]  
Автор xenoxМодератор (елфът савин)
Публикувано03.12.09 02:12



аз заключих темата за живота след смъртта. понеже избивам комплекси.

има едно мнение по нея - твоето, първото. другото е спам. накрая като започнаха да си мерят ... знанията, я заключих. да постои, да видят на какво ниво паднаха всички, пишещи в нея (добре де, без теб). иначе си е за триене. понеже се видя, че не само аз избивам комплекси.

най-обичам да ми се говори за православно смирение, когато на някой не му отърва нещо. както сам каза - има много православни форуми, дето са на нивото и акъла на твоите теми и може би някъде ще намериш такъв, в който хората да се включат по същество. когато и ти избиваш комплекси.

тук следва цитат за сламката и гредата.

И Тимотей за модератор


Тема Re: Философията на клуб Православие в дир-а?нови [re: xenox]  
Автор Abraksas ()
Публикувано03.12.09 02:18



няма лошо и аз да избивам... няма лошо и ти... Ама що не си изби твоите като изтриеш спама под моето мнение, а не като заключиш темата?
Да ти кажа ли от къде се трие мнение в модераторския панел или си знаеш?
Знаеш ли, че навремето аз предложих клуб и ми го създадоха, събрах хора да гласуват за мен и ме направиха модератор. Едно мнение не бях изтрил, една тема не заключих, само един спам преместих в тема "кошче". И въпреки това всички ревяха, че съм деспот - модератор и убедиха и там некакви други главни и те даже ме хулеха и се разкарах от клуба и са е с друго име прекръстен, ама още е тук.

А вас как са ви оставили да си праите каквото искате и никой ви не пипа.



Тема Re: Философията на клуб Православие в дир-а?нови [re: Abraksas]  
Автор Abraksas ()
Публикувано03.12.09 02:25



Да се поправя, глишев е за логос форума, не за две :) Поздрави на глишев, кефи ме като интелект, кефи ме как спорите с този Алекс, ама оставете и другите да си прават кефа, кво се праите на отговорници...



Тема Re: Философията на клуб Православие в дир-а? [re: Abraksas]  
Автор tormund (mostly harmless)
Публикувано03.12.09 03:26



Само поправка. Тук е най-старият форум, и най-свободният. Другите два форума, в логос-а и православие.бг, са сериозно модерирани. Пробвай се и там.



Тема Re: Философията на клуб Православие в дир-а? [re: Abraksas]  
Автор xenoxМодератор (елфът савин)
Публикувано03.12.09 08:27



интересно, малко хора ни наричат деспоти. може би защото преди година горе-долу се разбрахме и за правилата, и за прага на търпимост в клуба.

друго - не се боим да признаем грешки. нямаше нужда от тема за протест (глишев беше пуснал такава), нито репресантски вой и обиди на лична основа. можеше да ми пишеш на лична бележка и да оправим работата мирно и тихо.

И Тимотей за модератор


Тема Re: Философията на клуб Православие в дир-а?нови [re: tormund]  
Автор Abraksas ()
Публикувано03.12.09 16:09



Пробвал съм се.
Логоса ме накараха да си сменя името от само_любовта_спасява на някакво друго. Баси хората.
В православие бг обаче са по-търпими.

Това ми е идеята, толко ли не може да оставите един форум, където да има свобода човек да си изказва възгледите и да се лигави.



Тема Re: Философията на клуб Православие в дир-а?нови [re: xenox]  
Автор Abraksas ()
Публикувано03.12.09 16:11



Можеше, ксенок, ама така е по-забавно... :) И какви обиди? За комплексите ли? Баааси обидата, неам думи...



Тема Re: Философията на клуб Православие в дир-а?нови [re: Abraksas]  
Автор Tимoтeй (монах в света)
Публикувано03.12.09 16:19



Човек може да се лигави извън Православието колкото си иска.
Тук е пример за живот угоден на Христос и спасителен.
Който иска спасението слуша и се променя, съобразно изискванията на Църквата.

Който не иска и се лигави, се изтрива. Какъв ти е проблема?



Тема Re: Философията на клуб Православие в дир-а? [re: Tимoтeй]  
Автор Abraksas ()
Публикувано03.12.09 16:57



на коя църква? На Католическата, Копската, Арменската, Баптиската, Евангелиската, БПЦ, старостилната или на някои от многото гръцки синоди или може би на Руската църква?

На коя по точно?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.