Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:07 18.06.24 
Религия и мистика
   >> Православие
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Ето като за началонови [re: *abi*]  
Автор Tимoтeй (монах в света)
Публикувано12.10.09 23:13



Донорите знаят, че спонсорират Бога, а ти май не знаеш.



Тема Re: Ето като за началонови [re: Tимoтeй]  
Автор loverrock ()
Публикувано12.10.09 23:39



Защо да е боклук, защото не си достатъчно добър за да живееш в него ли? В цял свят е пълно с такива като теб, не знам да ли си излизал извън България, но не си уникалев в обидите и откачените ти разбирания!

The God Delusion


Тема Re: Ето като за началонови [re: Tимoтeй]  
Автор glishevМодератор (Недообразован)
Публикувано13.10.09 03:48



ОК тогава. Важно е да се помни, че някои като свестни хора могат да се спасят.

Колкото до Русия - не вярвам нито на доброто оттам, нито на религиозността им, нито на нищо тяхно.
"Протягаш ми ръка, а в нея виждам само пръст от лапата на Мордор - жесток и студен". Така гледам аз на руските работи по принцип.

Ще ми дойде акълът, ама дали ще съм жив тогава...


Тема Re: Ето като за началонови [re: Tимoтeй]  
Автор glishevМодератор (Недообразован)
Публикувано13.10.09 03:50



Четох някъде, че човек трябва да вади гредите първо от собствените си очи, а не от чуждите. Стига всеки от нас да знае собствените си кривици.

Ще ми дойде акълът, ама дали ще съм жив тогава...


Тема Re: Идващите войнинови [re: Tимoтeй]  
Автор | (</dev/random)
Публикувано13.10.09 05:22



Нелоша научна фантастика. Авторът може да изкара някоя пара ако го публикува.

Automating a mess yields an automated mess. -Michael Hammer


Тема Re: Ето като за началонови [re: Tимoтeй]  
Автор Kossoman ()
Публикувано13.10.09 07:48



Чети

.



Тема Re: Ето като за началонови [re: Tимoтeй]  
Автор Kossoman ()
Публикувано13.10.09 07:52



Мда, точно Бога ти е казал на ухо, че най-съкровеното му желание е донорите да си дават парите за ролекси и лимузини на владиците.



Тема Re: Ето като за началонови [re: Kossoman]  
Автор xenoxМодератор (елфът савин)
Публикувано13.10.09 12:40







Тема Re: Ето като за началонови [re: loverrock]  
Автор Tимoтeй (монах в света)
Публикувано13.10.09 16:49



ВТОРО СЪБОРНО ПОСЛАНИЕ НА СВЕТИ АПОСТОЛ ПЕТРА 3:10 ...И ще дойде денят Господен, както крадец идва нощем; тогава небесата с шум ще преминат, стихиите ще пламнат и ще се разрушат, а земята и всички неща по нея ще изгорят. [3:11] И тъй, понеже всичко това ще се разруши...

Защо, миличка, земята ще изгори и всичко ще се разруши, както е казано в Библията, защо?

Защото е БОКЛУК, мила моя, боклук за изгаряне!!

И кога ще стане това? Знаеш, нали - скоро, твърде скоро...

Не се сърди на мен, защото така изглежда, че се сърдиш на Словото Божие, както видя...
Аз ти помагам да не се УВЛИЧАШ по света, за да не изгориш с него, а да бягаш от него и да се обърнеш към Христос и Неговото Причастие и да понесеш Кръста си с вяра и мъжество, а не да търсиш радости земни и наслади на плътта, увлечена по атеисти, протестанти и еретици.



Тема Re: Ето като за началонови [re: glishev]  
Автор Tимoтeй (монах в света)
Публикувано13.10.09 17:02



Да, за ЛИЧНИТЕ грехове да. Но ние сме длъжни да отваряме очите на гостите за Чистото Православие. Особено тия от нас, които са били дълги години атеисти, и после окултисти, дъновисти и протестанти.

Даже и за лични грехове съм помагал, поне за тия, които съм ги премахнал, разбира се, на бележки.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.