Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:53 21.05.24 
Религия и мистика
   >> Православие
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема IHСОYCнови [re: Vanilllaa]  
Автор glishevМодератор (Недообразован)
Публикувано05.08.09 01:31



Виж тук:



Ще ми дойде акълът, ама дали ще съм жив тогава...

Тема Извинявайнови [re: Vanilllaa]  
Автор glishevМодератор (Недообразован)
Публикувано05.08.09 01:35



Оффф, прощавай пак. Пусни още веднъж темата и всякакви неща, които са ти интересни. Бях се гнервирал нещо :)

Между другото, според мен няма проблем периодично да се задават отново едни и същи въпроси. Не е много удобно да се рови в теми отпреди години. Стига въпросите да са въпроси, а не скрити провокации, което също понякога се случва. Най-добре е да се четат правилата, които са нелошо съставени от по-по-по-предишните модератори. Браво на тях :)

Ще ми дойде акълът, ама дали ще съм жив тогава...


Тема Re: Извинявайнови [re: glishev]  
Автор Vanilllaa (L)
Публикувано06.08.09 15:27



не се бях замисляла, че въпросът (Исус/Иисус) е бил вече задаван, просто ми възникна в главата и следващото, което си помислих е, че най-вероятно ще ме изтриеш. Относно анкетата, която пуснах, интересно ми беше да видя точното съотношение в клуба по мнения, но горе-долу си изградих някаква представа, пък и наистина при мен идеите хвърчат, така че сега точно това не ме вълнува. Ще погледна правилата.



Редактирано от Vanilllaa на 06.08.09 15:28.



Тема Re: Тъй.нови [re: Zara_83]  
Автор linjack ()
Публикувано06.08.09 15:28



Зарче уа, душа - преди време те бях питал за собственото ти смирение... нещо много суетно го раздаваш - конкретно подписът е нео-евангилистка апокрифия и кич. Тогава не ми отговори, но ще ми отговориш ли тук?
Защото ми е чудно какъв апостол след гейовете можеш да бъдеш, ако изхождаш надменно и суетно?


----
бял подпис на бяло поле


Тема Re: Тъй.нови [re: Sisilia]  
Автор Vanilllaa (L)
Публикувано06.08.09 15:29



а, на мен сърденето бързо ми минава, но притесненито - не







Тема Re: Тъй.нови [re: spanishcaravan]  
Автор Vanilllaa (L)
Публикувано06.08.09 15:31



да, интересно ми е, като водите богословски дебати, аз не съм навътре в нещата и в историята и за мен това е вълнуващо








Тема Re: Извинявайнови [re: Vanilllaa]  
Автор glishevМодератор (Недообразован)
Публикувано06.08.09 16:02



ОК :) Ама аз не съм чак толкова отвратителен с триенето обикновено ;) А колегата съвсем не е :D

Ще ми дойде акълът, ама дали ще съм жив тогава...


Тема Re: Тъй.нови [re: glishev]  
Автор linjack ()
Публикувано06.08.09 16:08



Уважаеми Глишев, аз с удоволствие бих коментирал в неконфронатционна атмосфера природата на "хомосексуализма, като такъв" и "поведението на много хомосекусалисти", но само ако имаме някаква обща основа, върху която да стъпим -- нека това бъде достойнството на индивида. Поведението "на много" е стереотип, а поведението на един - реалност.

И нека не се залъгваме - редовни посетители на този форум са идвали в "Адам и Адам" с остри думи, и огън и меч (в преносен смисъл).


----
бял подпис на бяло поле


Тема Re: Тъй. [re: linjack]  
Автор Kaлoмaин. (същата)
Публикувано06.08.09 16:33



И вие да не идвате тук за да си отмъщавате?





Тема Re: Тъй. [re: Kaлoмaин.]  
Автор linjack ()
Публикувано06.08.09 17:10



И вие да не идвате тук за да си отмъщавате?

хихи, би било много старозаветно, но не... Лесният отговор не е правилният.
Това, че някой е дошъл тук, означава, че той е искал да дойде, нали така?
Същото е и там - форумът е отворен за всички - но някои от гостите са доста агресивни. В тази категория влизат и хора, проповядващи от името на Исус. Следва ли да зключа какво е поведението на "много от християните"...?


----
бял подпис на бяло поле

Редактирано от linjack на 06.08.09 17:13.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.