Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:08 10.06.24 
Религия и мистика
   >> Православие
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Въпрос за контрацептивитенови  
Автор Пaпa_Бeнeдиkт_шecнaйcти (просветлен)
Публикувано01.08.09 14:55



Какво е отношението на православната църква спрямо презервативите? Грешно ли е да се ползват презервативи?

ей, хитър си като стадо лисици. айде, оставям темата, въпреки гнусния ти аватар, но толкова - ако искаш да пишеш тук смени аватара и сигнатурата.

Редактирано от xenox на 01.08.09 20:28.



Тема Re: Въпрос за контрацептивитенови [re: Пaпa_Бeнeдиkт_шecнaй]  
Автор snakeling ()
Публикувано01.08.09 14:57



страх те е да не забременееш ли?





Тема Кхъмнови [re: Пaпa_Бeнeдиkт_шecнaй]  
Автор glishevМодератор (Недообразован)
Публикувано01.08.09 15:23



Мисля, че предупреждавах за снимката в подписа. Следва бан.

Иначе самата тема не е съвсем безинтересна, макар че това с "Джийсъса и баща му" е жив резил. Все пак - не пишете глупости.

Ще ми дойде акълът, ама дали ще съм жив тогава...

Редактирано от glishev на 01.08.09 15:28.



Тема Re: Въпрос за контрацептивитенови [re: Пaпa_Бeнeдиkт_шecнaй]  
Автор Zara_83 (живея за ИСУС)
Публикувано01.08.09 17:43



Здравей! От една страна се радвам,че пишеш в този клуб,защото това означава,че все пак съвестта ти те гризе, от друга страна бих те помолила да се въздържаш от богохулни приказки, просто защото Бог наистина е Жив и ще отговаряш лично пред Него за всяка една празна приказка. В Библията не е записано нищо относно въпроса ти, но много ясно е записано,че всяко взаимоотношение между мъж и жена извън брака е грях,още повече между мъж и мъж или жена с жена. Колкото и да се опитват някои хора да изкарат хомосексуализма съдба,въпрос на избор,нещо вродено,природа или каквото и да е там,и въпреки че в Канада дори са стигнали до забрана да се проповядва Римляни 1 глава,заради "нетолерантност" или не знам си какво още истината е,че хомосексуализма е грях,както и всяко друго взаимоотношение без брак. Така,че те съветвам най-напред да помислиш върху тези два въпроса,защото и без това си раздразнил вече Бог с гнусотиите си. Съжалявам за израза,но е писано в Библията,че хомосексуализма е гнусотия. Добрата новина е,че Бог все още те обича и иска да ти прости,стига да се отречеш от грешния си начин на живот и да поискаш от Него да ти даде сили да спреш да вършиш грехове. Исус плати вината за твоя грях,така че сега е нужно само да Го помолиш да ти прости. Това е истината,неудобна или не. Няма смисъл да си замазваш съвестта,питайки за контрацептиви,като в същото време вършиш още по-големи грехове и гадости. Извини ме и за искреността,ние християните ви обичаме като хора,но не можем да се примирим с греха и сме длъжни да изобличаваме всяко нечестие. Така че изборът е твой. Не си струва заради моментното удоволствие да се мъчиш цяла вечност,защото човек и добре да живее,умира. А след това....

Попитах ИСУС: Колко ме обичаш?Толкова!Каза Той......И УМРЯ ЗА МЕН!!!!!


Тема Re: Кхъмнови [re: glishev]  
Автор Thorin (непознат )
Публикувано01.08.09 18:10



Това си е чиста провокация, Маноле, но остави го, моля те, да видим докъде ще стигне.



Тема Re: Кхъмнови [re: Thorin]  
Автор glishevМодератор (Недообразован)
Публикувано01.08.09 18:42



Простотия е, но го оставих.

Ще ми дойде акълът, ама дали ще съм жив тогава...


Тема Re: Въпрос за контрацептивитенови [re: Zara_83]  
Автор glishevМодератор (Недообразован)
Публикувано01.08.09 18:43



Ъъъ, да пази Господ и от безбожници, и от фанатици...

Ще ми дойде акълът, ама дали ще съм жив тогава...


Тема Re: Въпрос за контрацептивитенови [re: glishev]  
Автор loverrock ()
Публикувано01.08.09 18:58



Глишев, какво и е на снимката? Аз не видях голи тела, а ти?

september sky


Тема Re: Въпрос за контрацептивитенови [re: glishev]  
Автор Zara_83 (живея за ИСУС)
Публикувано01.08.09 18:59



И кое от написаното е фанатизъм и противоречи на Библията? А как тълкуваш думите на Исус :

И така, ако някой от вас не се отрече от всичко, което има, не може да бъде Мой ученик. Лука 14:33

Исус е радикален! Неговите последователи също. А вие само си миете съвестите и си играете на християнство. Само да не чуете един ден : Истина ви казвам,не ви познавам!

Попитах ИСУС: Колко ме обичаш?Толкова!Каза Той......И УМРЯ ЗА МЕН!!!!!


Тема Re: Въпрос за контрацептивите [re: Zara_83]  
Автор glishevМодератор (Недообразован)
Публикувано01.08.09 19:01



Докато не се харесва и на фанатиците, и на прекалено либералните, човек може би има шанс



Ще ми дойде акълът, ама дали ще съм жив тогава...


Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.