Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:37 14.06.24 
Религия и мистика
   >> Православие
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Re: Kaлoмaиннови [re: snakeling]  
Автор Kaлoмaин (сурикат)
Публикувано26.07.09 19:33



Добре, ще цитирам само откъс от отговорът ти, защото си въобразяваш, че с една гола простотия можеш да минеш за умна.

Но наистина мога да ги пусна всичките и тогава всеки може да прецени кой, кого преследва.

размислите ти по тия въпроси написани в клуба ми се струват супер повърхностни и безинтересни-за това и не съм им отговорила.По принцип не ме вълнуват разсъждения базирани на нищото и на едно голо мнение от рода на "това не може да бъде, защото не може да бъде"-намирам го за тъпанарска и ограничена позиция.

Какво мисля за теориите-разбира се ние не можем да знаем какво правят точно тези, по чиято заповед се пръска. Моята позиция е, че тези хора нямат същите разбирания за морал, и всеки от тези варианти е възможен творетично. А пректически, смятам, че и трите варианта са реални, заради това, което съм издира и изчела в нета.Има доста интервюта с различни хора, които са били учени и са раболити за военните и някой от тях разкриват част от нещата, които са првили и част от плановете на военните и на елита.Тази инфорамция ми дава основание да вярвам на трите вероятности.


А моят въпрос беше как си ги поставила на проверка. Снейки, това включва и по какъв начин си се опитала да ги опровергаеш, а не си успяла. Ти ми дрънкаш само за напасване на други неща, които си чела.
Една теория има смисъл да бъде защитавана само ако сама си се опитала да я опровергаеш и знаеш къде са й слабите места. Само когато една теория е удържала на опита ти да я опровергаеш има достатъчно сила да удържи и на другите. Но това е прекалено прозаично за романтичния ти ум. Ти дори не схвана какво те питам, детенце.

И хайде стига с тези истерии. Непрекъснато ме ругаеш на тези бележки, а от мен не си чула нищо обидно. Не губи равновесие, не те мразя, нито имам някакво лошо отношение към теб.



Тема Re: Kaлoмaиннови [re: chimpanzee_monkey]  
Автор xenoxМодератор (елфът савин)
Публикувано26.07.09 19:49



Ти ако беше кадърен в това, което си завършил щеше да си изкарваш хляба с него.



Тема Re: Kaлoмaиннови [re: snakeling]  
Автор xenoxМодератор (елфът савин)
Публикувано26.07.09 19:50



бан?!

можеш ли да не се заяждаш ВСЕКИ ПЪТ плс.



Тема Re: Kaлoмaиннови [re: Kaлoмaин]  
Автор snakeling ()
Публикувано26.07.09 19:52



ооххх глупаво и досадно същество...Не схвана ли дори след като ти повториш двайсетина пъти, ЧЕ НЕ ЖЕЛАЯ ДА МЕ ЗАНИМАВАШ СЪС СЕБЕ СИ.Не желая да обсъждам с тебе нищо, не си ми интсресна.Разбра ли най-накрая?Докато не спреш да нарушаваш волята ми и ми пишеш бележка след бележка, ще те ругая. Някои хора разбират от една дума, други от две, трети от мобла, четвърти от два шамара. Ти реши от кои ще си.



Тема Re: Kaлoмaиннови [re: snakeling]  
Автор xenoxМодератор (елфът савин)
Публикувано26.07.09 19:58



не, няма да имаш възможност да ругаеш. тук.



Тема Re: Kaлoмaиннови [re: snakeling]  
Автор Kaлoмaин (сурикат)
Публикувано26.07.09 20:00



Във всичките си бележки не съм написала дума, с която да те занимавам със себе си. Занимавах те с темата, която беше пуснала в продължение на двете бележки, който съм цитирала. Всичко останало беше някаква необяснима за мен реакция от твоя страна. Ти се занимаваш с мен. Без да те карам и без по никакъв начин да съм намекнала, че мнението ти за мен ме интересува.





Тема Re: Kaлoмaиннови [re: xenox]  
Автор snakeling ()
Публикувано26.07.09 20:15



Бан за кого? За Каломаин, че въпреки, че я помолих хиляда пъти да ме остави на мира продължава да ми досажда? Подкрепям.



Тема Re: Kaлoмaиннови [re: xenox]  
Автор snakeling ()
Публикувано26.07.09 20:16



че аз не я ругава тук

аз я ругая само в отгвор на нейните лични бележки, с които ме засипва, въпреки че и казах, че не желая да ми пише

никога не съм и писала аз,първа, нито съм и отговаряла на мненията, но тя по незнайни причини е ршила да осъществи инвазия на хлеабрки



Тема Re: Kaлoмaиннови [re: Kaлoмaин]  
Автор snakeling ()
Публикувано26.07.09 20:19



лъжкиньо нахална, писа ми с някакви мнения относно професионализма ми и започна с това, как не се интересуваш от мнението ми, но чудно защо не спираш да ми пишеш-ето и сега ми мига непрочетено съпбщение от теб!

не ме занимавай с проблемите и мненията си, нито с размишленията си-Просто НЕ МЕ ИНТЕРЕСУВАТ!



ти си удивително нахално създание, честно!

я да видя, няма ли игнор за нагли изпращачи на бележки, случайно в дира...



Тема Re: Kaлoмaиннови [re: snakeling]  
Автор Kaлoмaин (сурикат)
Публикувано26.07.09 20:34



Снейки в отговор на втората ми бележка, където и благодарих и прекъснах:


ако така ти е "ясно" какво ти акзват учниците ти-горките деца

не, не съм помислила, е искаш мнение за твоите мнения, а ти обяснявам надлежно защо не съм ти отговорила

моля


Моят отговор:

Т.е. казваш каквото можеш, защото не можеш да направиш нищо друго. Така че наистина ми е ясно.

Снейки, разбирам, че те стяга чепика, но не ме интересуваш като професионалист. От прочетеното до тук разбрах, че не си добър психолог, но не ти го натрапвам, защото не ме засяга. Няма да ти преча да си вярваш във каквото си искаш, защото изпитваш необходимост от това, но можеш да намалиш емоциите, с които ми говориш. Не можеш да ме засегнеш.


Т.е. темата с професионализма я намеси ти.

Снейки



бях ти написала отговор но реших, че няма смисъл


огледай си дереджето в което си и после се замисли дали можеш да даваш оценки за професионализма на други


Аз

Предполагам си наясно, че съветът на човек, който не може да си контролира емоциите, не ме интересува.

Всичко хубаво.



Снейки

мненията на човек, който упорито преследва някой на лични,да му се обяснява, ама разбира се не с емоционални цели са супер важни-но за психиатъра му.Ако забелязваш ТИ пишеш на мен, не обраното.


душичке, подобри си сексуалния живот и си намери нова работа, ако има някой да те вземе изобщо и ще ти олекне

до тогава не ме занимавай със себе си. Скучна си ми от момента в който ти видях мненията в дира, а сега изпитвам смес от съжаление и досада. Айде остави ме на мира ако обичаш.


Аз

Глупости. Аз ти поставих един въпрос, но ти не можа да му отговориш без да намесиш личното си мнение за мен. А отговорът беше достатъчен за да си дам сметка, че не знаеш за какво говориш.

Може би ти липсват пациенти, щом си играеш на психолог (и то си слаб играч) с непознати.

Щом съм ти скучна можеше да не ми обръщаш внимание в клуба, но го направи - нещо повече, обръщаш повече внимание на личността ми, отколкото на тематиката, която се обсъжда. Аз отдавна съм те оставила на мира - ако си забелязала в момента не говоря с теб по някоя тема, а само те просвещавам относно невежеството ти за хората, с които си въобразяваш, че комуникираш.

Ако искаш да спра - няма никакъв проблем. Просто не ми отговаряй. На мен ми е забавно да видя самообладанието на един професионалист с претенции.


Снейки:

досаднице, казах ти преди месеци,ако не и година, че те намирам за слаба ракия, ма ти не схвана намека и не спря да се вреш да ми обясняваш живота. Ако забелязваш аз не теб нищо не ти обяснявам, а ти си правиш труда да ми пишеш лични бележки да ми даваш акъл.Също така ако забелязваш - аз на твои постинги коментари нямам, но ти се Фърляш да ми даваш тон за песен навсякъде.

Началното ми мнение за теб се потвърждава все повече с всяка нова твоя проява: Неудовлетворена провинциална, даскалица която е решила, че като никой не я бръсне за слива на живо, може да компенсира с анонимно пенкилерстване в ред клубове на дира.

Не знам дали си даваш сметка колко комично звучи, провинциална учителка, завършила с тройки каспичанския вуз, да дава мнения за професионализма на човек с международна кариера.......горката.


Интересен мироглед: значи според тебе, ако някакво глупаво, безообидно, но пък силно досадно същество, от рода на хлебарките ме лази, аз трябва в знак на професионализъм да го оставя да прави каквото реши и да не отговарям? :)))) Даскалски манталите и това си е...:))не си познала сетро.

Яж си смокините и ме остави намира, защото ако не става да те убедя со кротце да не ми вреш малоумните си мнения, ще ползвам все по-силни репеленти и гарантирам ти-няма да ти хареса, както впрочем и сега не ти харесва.



хайде да се надяваме, че ще последваш собствения си съвет и няма да си дадеш труда да отговориш, на по-недостойните от тебехаха:))


До тук поне три пъти съм ти казала "всичко хубаво", но ти продължаваш да ми натрапваш глупостите си. И сега пак си ми писала бележка, която още не съм отворила. Снейки, събуди се и изпий един ментов чай.



Моят отговор:

Ама Снейки, как да разбера, като почти не ти чета постингите. Спориш като човек, който е много неуверен в себе си и се доказва по инфантилен начин. Все спориш за глупости, които не ме интересуват.

Снейки:

има някой, който се излага и това, е тоя дето нахалства и не спира да пише, като са му казали, ясно че не е желан. Това определено ти е професионална деформация-сигурно учиниците ти драйфат от тебе.

айде окончателно сега СПРИ ДА МИ ПИШЕШ

Или става лошо.Предупредена си.


Аз:

След демонстрацията на презрение, сега се опитваш да ме заплашваш ли? Можеш ли сама да си поставиш диагноза?

Няма проблем. За мен наистина не е никакъв проблем да побликуваме всички бележки в клуба, и после да видим кой до къде е. Ако не искаше да ти пиша просто нямаше да ми отговаряш, защото - както вече казах - аз прекратих след втората бележка. От тогава отговарям само на твоите лични нападки - нищо повече. Още веднъж - погледни какво си писала, и се убеди, че ти продължаваш тази простотия, не аз.


Май пропуснах някои, но честно казано всичките са еднакво досадни - ти ми обясняваш, че ти досаждам, но не спираш да ми го обясняваш. Сега, докато редактирам това мнение, пак си ми пратила бележка.

Редактирано от Kaлoмaин на 26.07.09 20:55.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.