Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:29 17.05.24 
Религия и мистика
   >> Православие
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Има ли над България Кемтреилс?  
Автор snakeling ()
Публикувано19.07.09 22:19



Сигурно не всеки знае какво е това, макар че сигурно сте забелязали, ако го има.Става дума за линии по небето, които изглеждат като следа от минал самолет.Разликата с обичайните следи е, че това нещо е много по-дебело и стои с часове, докато не създаде облаци. Има теории, че ни пръскат с токсични химикали.Кой....мисля в този клуб повече хора ще се досетят.

Ето два клипа от ютюб-единия е от предаване по американската телевизия, в което се осбъджат тези неща.Открили са, че тези химикали с които пръскат са барии, алуминии и други доста токсични неща.Обсъжда се и това, че има закон който разрешава подобни тайни дейности на военните при дадени условия.

Има и доста снимки от такива кемреилс-ако ги разпознавате, кажете.







Тема Re: Има ли над България Кемтреилс?нови [re: snakeling]  
Автор Aulus Vitellius Celsus (N.R. magistrate)
Публикувано19.07.09 22:25



токсикоманка.





Тема Re: Има ли над България Кемтреилс?нови [re: snakeling]  
Автор xenoxМодератор (елфът савин)
Публикувано19.07.09 22:57



страхът е състоние на духа. параноята - жизнена философия.



Тема Re: Има ли над България Кемтреилс?нови [re: Aulus Vitellius Cels]  
Автор snakeling ()
Публикувано19.07.09 23:00



абе аз не съм, ама тука над Англия ги има почти всеки ден и е доста плашещо, защото се вижда ясно, че не е обикновена самолетна диря-обикновените си изчезват за секунди, както винаги, а тия седят докато не направят облаци в небето.



Тема Re: Има ли над България Кемтреилс?нови [re: xenox]  
Автор snakeling ()
Публикувано19.07.09 23:02



предлагаш да си сложа парцал на очите да не виждам какво става в небето над мене ли?

или да си извадя мозъка в буркан, че да не помня, че такова нещо не съм виждала никога в живота си, а самолети е имало винаги от как съм родена?

слепотата е състояние на духа, и розовите цайси-жизнена философия.



Тема Re: Има ли над България Кемтреилс?нови [re: snakeling]  
Автор geri® (циник)
Публикувано19.07.09 23:02



Всичко зависи от височината на полета и състоянието на атмосферата на тая височина.



Тема Re: Има ли над България Кемтреилс?нови [re: snakeling]  
Автор xenoxМодератор (елфът савин)
Публикувано19.07.09 23:09



не, не си слагай розови очила. сложи си противогаз.

и да пуснеш снимки после.





Тема Тролщинанови [re: snakeling]  
Автор glishevМодератор (Недообразован)
Публикувано19.07.09 23:22



Неее, аман, това са теории на конспирацията, които (освен че са недоказуеми) нямат нищо, ама нищо общо с темата на клуба. Същото четох тия дни във форума на Зелените.

Ще ми дойде акълът, ама дали ще съм жив тогава...


Тема Re: Има ли над България Кемтреилс?нови [re: geri®]  
Автор snakeling ()
Публикувано19.07.09 23:31



да, дали има следа след самолета зависи от височината и температурата.Ако е под-38 целзии има следа. Но следата, която остава -остава за секунди. Ако е над -38 градуса следа изобщо не остава, както всички сме виждали-минава самолет, а следа няма.

Това обаче няма никакво отношение към следи, като тези по клиповете, които седят по цял ден на небето и стават огромни и дебели и накрая се сливат в облаци-нещо, което имам възможност да наблюдавам всеки ден тук.



Тема Re: Има ли над България Кемтреилс?нови [re: xenox]  
Автор snakeling ()
Публикувано19.07.09 23:32



не е лошо да можех

та-погледни по небето по вашенско и докладвай-има ли такива след или не




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.